Ja kupiłem te felgi identyczne na olx tez 20 9j et 33 koles przywiozl je z niemiec z magazynu nowe i cena smieszna bo kupilem je za 2100zl z przesylka i gwiazdkami na sruby jak na zdjeciu, wiec cena smiech za taki alus, z tego co wiem to ma tez takie 19 za jeszcze lepsza kase. Jak ktos chce namiar pisac
Witam felgi przód 8.5j et45 19' tył 9,5j et45 19' pytanie jakie opony zakładać? Żeby nic nie tarlo i się ładnie spasowało? 1Ba będzie eibach zakładany. Napęd Quattro jeśli to ma jakieś znaczenie