Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ramka tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, co sądzicie o białych ramkach na tablice? Mam białą perełkę i się zastanawiam czy to by dobrze wyglądało. a i tak pora zmienić je, ponieważ są jeszcze niemieckie całe popękane:( Na internecie czarne są za 3zł a białe za 13-15zl ... troche rasistowsko :kox:http://allegro.pl/biale-biala-ramka-ramki-tablicy-rejestracyjnej-i5101638044.html

Lub macie też jakieś "tańsze" pomysły gdzie mógłbym kupić, ale nie chce malować specjalnie ramki

Opublikowano

No to nie dawaj wcale ramki tylko samą rejke, albo wsadz klubowe :P Tez mam biala perłe i jakos białych ramek bym nie zalozyl. Ale sa gusta i gusciki.

Opublikowano

jak dla mnie w zderzaku ramka wygąda okropnie, sama blacha ładnie się zlewa

tył już wedle uznania

Opublikowano

przód i tył bez ramek i jest cacy. Z tyłu ta ramka zawsze lata jak sie zamyka klape a tak to cisza :) wygląd też na plus...

no i zawsze znajomi dziwią foke jak sie ta blacha trzyma bo ani nitów ani ramki :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Bez ramek? Moglibyście sie sprecyzować ? Jakaś bajera na magnes Haha ?

Opublikowano

Nie. Taśma 2 stronna

Opublikowano
  • Autor

Ouuu, ciekawe w sumie - jakiś tutorial znalazłbym na forum czy po prostu wyczyścić odtłuścić i na tą "gąbkę" nakleić taśmę ? Wszystko będzie się trzymało ? aaaa i jakąś specjalną taśmę trzeba kupić czy zwykła z "papierniczego" będzie ok?

Opublikowano

Ouuu, ciekawe w sumie - jakiś tutorial znalazłbym na forum czy po prostu wyczyścić odtłuścić i na tą "gąbkę" nakleić taśmę ? Wszystko będzie się trzymało ? aaaa i jakąś specjalną taśmę trzeba kupić czy zwykła z "papierniczego" będzie ok?

Jaką gąbkę? Ja mam najzwyklejsza 2stronna tasme, cala powierzchnia odtluszczona tu i tu i od roku trzyma super. Jak zmieniałem zderzak to byla bida zeby to oderwać
Opublikowano
  • Autor

Z tylu na Klapie jak zdejmuje ramke mam taka czarna gąbkę która jakby specjalnie jest po to zeby amortyzowała drgania dziś byłem w sklepie i widziałem właśnie taśmy dwustronne ale to nie wiedziałem czy zwykła czy do wykładzin. Ceny były rożne

Opublikowano

a widzisz ja mialem klape malowaną i nie było czegoś takiego :) więc ciężko mi sobie wyobrazić czy to będzie w czymś przeszkadzało... musisz spróbować :wink:

Opublikowano

zdrap to jeśli się da i kup taśmę dwustronną grubą taką ala gąbka wtedy się utrzyma :)

Opublikowano

szczerze pierwsze słyszę, podeślij zdjęcie ktoś :D

Opublikowano
  • Autor

haha kupilem tasme dwustronna i mysle czy nie nakleic na ta gabke

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

odświeżam, bo mnie zainteresowało :) dajcie jakieś zdjęcie jak to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

No ja zrobiłem na wkręty i pomalowałem końcówki śrubki na biało - wyglada za***iście. ;)

Opublikowano

wstaw jakieś zdjęcie :)

Opublikowano
  • Autor

71175171100655042230.jpg

WIEM WIEM, TROCHĘ KRZYWO ALEEEEEEEEE

Opublikowano

548481af37926.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

548481af37926.jpg

:naughty:

minimalnie, jednak przy piciu piw nic lepiej nie odmierzać :(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ani jedno ani drugie foto nie działa.

Co do taśm dwustronnych:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.