Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ramka tablicy rejestracyjnej


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, co sądzicie o białych ramkach na tablice? Mam białą perełkę i się zastanawiam czy to by dobrze wyglądało. a i tak pora zmienić je, ponieważ są jeszcze niemieckie całe popękane:( Na internecie czarne są za 3zł a białe za 13-15zl ... troche rasistowsko :kox:http://allegro.pl/biale-biala-ramka-ramki-tablicy-rejestracyjnej-i5101638044.html

Lub macie też jakieś "tańsze" pomysły gdzie mógłbym kupić, ale nie chce malować specjalnie ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie dawaj wcale ramki tylko samą rejke, albo wsadz klubowe :P Tez mam biala perłe i jakos białych ramek bym nie zalozyl. Ale sa gusta i gusciki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie w zderzaku ramka wygąda okropnie, sama blacha ładnie się zlewa

tył już wedle uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód i tył bez ramek i jest cacy. Z tyłu ta ramka zawsze lata jak sie zamyka klape a tak to cisza :) wygląd też na plus...

no i zawsze znajomi dziwią foke jak sie ta blacha trzyma bo ani nitów ani ramki :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez ramek? Moglibyście sie sprecyzować ? Jakaś bajera na magnes Haha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ouuu, ciekawe w sumie - jakiś tutorial znalazłbym na forum czy po prostu wyczyścić odtłuścić i na tą "gąbkę" nakleić taśmę ? Wszystko będzie się trzymało ? aaaa i jakąś specjalną taśmę trzeba kupić czy zwykła z "papierniczego" będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ouuu, ciekawe w sumie - jakiś tutorial znalazłbym na forum czy po prostu wyczyścić odtłuścić i na tą "gąbkę" nakleić taśmę ? Wszystko będzie się trzymało ? aaaa i jakąś specjalną taśmę trzeba kupić czy zwykła z "papierniczego" będzie ok?

Jaką gąbkę? Ja mam najzwyklejsza 2stronna tasme, cala powierzchnia odtluszczona tu i tu i od roku trzyma super. Jak zmieniałem zderzak to byla bida zeby to oderwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu na Klapie jak zdejmuje ramke mam taka czarna gąbkę która jakby specjalnie jest po to zeby amortyzowała drgania dziś byłem w sklepie i widziałem właśnie taśmy dwustronne ale to nie wiedziałem czy zwykła czy do wykładzin. Ceny były rożne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz ja mialem klape malowaną i nie było czegoś takiego :) więc ciężko mi sobie wyobrazić czy to będzie w czymś przeszkadzało... musisz spróbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrap to jeśli się da i kup taśmę dwustronną grubą taką ala gąbka wtedy się utrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha kupilem tasme dwustronna i mysle czy nie nakleic na ta gabke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobiłem na wkręty i pomalowałem końcówki śrubki na biało - wyglada za***iście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

548481af37926.jpg

:naughty:

minimalnie, jednak przy piciu piw nic lepiej nie odmierzać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...