Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Winna była przepustnica. Dokładnie dzisiaj ją przeczyściliśmy i jest good
  2. Duds na takim profilu to się nawkur*** jeżdżąc tą trasą do Wrocka co pisałeś...
  3. Na wyłączonych jest tak samo. Posprawdzam jutro jeszcze podłączenia. Przepustnice wyczyścimy w poniedziałek już w niej tylko nadzieja. Przewody i świece są nowe. Mam LPG ale nawet nie próbuję na nim sprawdzać skoro na benzynie nie jest tak jak powinno. Na VAG-u zero błędów.
  4. Drugi dzień przyglądam się jak mój mechanik szuka usterki w silniku i nie może dojść co w nim siedzi. Problem objawia się tym że gdy puszczę gaz to w aucie obroty spadają do 400, wzrastają do ok. 1000 i tak kilka razy aż się wyrównują. Sprawdzaliśmy do tej pory przez podmienianie ze sprawnej 1.8 ADR: zawór węgla aktywnego, przepływomierz, czujnik temperatury (niebieski), została założona nowa pompa paliwowa. Wszystkie przewody i bezpieczniki posprawdzał miernikiem. Została tylko na poniedziałek przepustnica, ale podejrzewam że to nie ona jest przyczyną usterki. Robiłem adaptację VAG-iem i pokazuje że jest wszystko OK. A to wszystko stało się po tym jak zmieniłem lampy na polift xenon, ale wątpie że to ma jakiś związek.
  5. Te podłączenie silniczka od lamp jest prawidłowe na pierwszej stronie? Podłączyłem dzisiaj tak jak jest na schemacie kolorami i soczewka się nie rusza Tylko u mnie nie było koloru żółtego ale biało-żółty. Jak jest podłączona jedna lampa to też powinno działać?
  6. Pany jak to jest bo zabrałem się za lutowanie i u mnie w starej kostce tam gdzie jest numer pinu 3 nie ma przewodu a tam gdzie jest 1 jest przewód. Odwrotnie jak jest na schemacie na pierwszej stronie. Nie wiem teraz czy mam go podłączyć pod pin numer 3 w nowej kostce czy gdzieś indziej. Moje lampy to Valeo.
  7. Dobra nie było pytania
  8. Pod które numery pinów podłączyć przewody od silniczków z lamp Valeo do lamp poliftowych?
  9. Chcę założyć lampy zespolone do swojego auta ale tak patrze na wtyczki od nich i są takie kolory: 1 - biało-żółty 2 - biało-żółty 3 - czerwono-szary 4 - brązowy 5 - biało-brązowy 6 - ciemno-brązowy 7 - biało żółty Drugą kostkę mam taką: 1 - biało-czarny 2 - zółto-czarny 3 - szaro-czarny 4 - brązowy 5 - biało-brązowy 6 - ciemno-brązowy 7 - zielono-czarny Czy jak podłącze tak jak to jest opisane na schemacie (str. 1 tematu) według numerów pinów ze starą instalacją, to będzie wszystko OK? Teraz mam Valeo przedlifty.
  10. Widzę, że od Superba można części dopasowywać Kumpel założył w Pasku B5 FL kratki nawiewów i pasowały P&P
  11. Hardjack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Chciałem to samo napisać
  12. Tak to ten czujnik. Najgorzej, że VAG nie pokazuje żadnych błędów. Chyba jednak jutro do niego zadzwonię i umówię się na konkretny termin, bo samemu ciężko będzie mi dojść nie mając części na podmianę. ---------- Post dopisany 04-08-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 22:51 ---------- A więc tak: Problem rozwiązany. Przyczyną był czujnik G40 (Halla) oraz pompa paliwowa która podawała za niskie ciśnienie paliwa. Teraz silnik pracuje gładko bez żadnych szarpnięć podczas przyspieszania i ujmowania gazu.
  13. A który kierunek Duds? UE uchodzi za bardziej lajtową uczelnie niż PWr czy UWr więc będzie dobrze Kaju pytałem bo mieszkam niedaleko Oleśnicy i kiedyś jeździło się tam na dziewczynki
  14. Mam koleżankę na UE, czasami będziesz musiał przysiedzieć ale większość czasu będziesz mógł się opier:whistling:
  15. Kaju to Ty z Oleśnicy pochodzisz?? Duds przejebana sprawa z mieszkaniami co? Czasami uda się od razu coś znaleźć, a czasem i miesiąc trzeba szukać. Na jaką uczelnie się wybierasz?
  16. Stałeś się posiadaczem jednej z najlepiej wyposażonych B5 na forum a do tego to jest S4 W jakim kraju ją kupiłeś? Witamy na forum i powodzenia w nowych modach
  17. Za komplet - 4. A tą przednią szybę to w jaki sposób masz podgrzewaną?
  18. Cewkę mam tą starszą z chłodniczką ale ona nie jest przyczyną, bo założyłem drugą, sprawną i nic nie pomogło. Podjechałem dzisiaj do mechanika bo na zimnym silniku prawie nie da się jechać. Gazował trochę silnikiem to strzelił w filtr powietrza, a przy tym sam powiedział że nie wchodzi na obroty tak jak powinien. Co to jest za czujnik przy plastiku od rozrządu? Odłączył go i nic się nie stało. Dodam że układ wydechowy jest sprawdzony i on silnika nie blokuje.
  19. Hardjack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
  20. Potrzebuje namiary do jakiegoś ogarniętego mechanika z Wrocławia lub okolic który by mi naprawił silnik, bo złe rzeczy się z nim dzieją. VAG prawie nic nie pokazuje a motor ma objawy jak w tym wątku: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/nowe-wtryski-237584/
  21. Nie sprawdzałem. Zaprowadzę raczej auto do jakiegoś typa co się zna na benzyniakach bo widzę że przyczyną może być dużo różnych części
  22. Najpierw może na początku opiszę problem: kiedy rano odpalam auto, silnik nie pracuje tak jak powinien, jakby co kilka sekund chodzi na trzech cylindrach a kiedy chcę ruszyć muszę dodać więcej gazu bo w przeciwnym razie zacznie się "żabka" Obroty trzyma równo tylko przy ruszaniu i przyspieszaniu tak się dzieję. Ostatnio jak odpaliłem samochód który nie zdążył jeszcze przełączyć się na LPG przy włączaniu do ruchu zaczął mi szarpać i zatrzymywać się na środku czteropasmowej drogi, dodałem raptownie gazu a tu nic, tak jakby silnik zalewało Kiedy silnik jest ciepły też nie ma mowy o raptownym przyspieszeniu na jakimkolwiek z biegów. Myślę że to wina wtrysków bo na gazie wszystko jest jak należy. Podpinałem kiedyś VAG-a to pokazywał mi jakieś błędy z wtryskami. Muszę poszukać na komputerze, bo gdzieś mam to zapisane w pliku tekstowym.
  23. Potrzebuję rozmiar gwintu śruby, która jest wkręcona w misę olejową. Z góry dziękuję za odpowiedź
  24. kaju aktualnie mieszkam we wrocławiu, ale swojej B5 tu nie trzymam. Od czasu do czasu pojawiam się nią we wro. Wiesz o co chodzi: student na dziennych... Kiedyś jak ogarnę trochę czasu to pojawię się na spocie Zobaczył bym te Twoje cudo w realu jak już będzie zrobione do końca
  25. Kto tutaj ma białą A4 w pakiecie S4 (chyba) z dymionymi tylnymi lampami? Widziałem ją dwa razy ostatnio dzień po dniu i wygląda prze chu**

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.