Treść opublikowana przez Hardjack
-
Spadające obroty
Winna była przepustnica. Dokładnie dzisiaj ją przeczyściliśmy i jest good
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Duds na takim profilu to się nawkur*** jeżdżąc tą trasą do Wrocka co pisałeś...
-
Spadające obroty
Na wyłączonych jest tak samo. Posprawdzam jutro jeszcze podłączenia. Przepustnice wyczyścimy w poniedziałek już w niej tylko nadzieja. Przewody i świece są nowe. Mam LPG ale nawet nie próbuję na nim sprawdzać skoro na benzynie nie jest tak jak powinno. Na VAG-u zero błędów.
-
Spadające obroty
Drugi dzień przyglądam się jak mój mechanik szuka usterki w silniku i nie może dojść co w nim siedzi. Problem objawia się tym że gdy puszczę gaz to w aucie obroty spadają do 400, wzrastają do ok. 1000 i tak kilka razy aż się wyrównują. Sprawdzaliśmy do tej pory przez podmienianie ze sprawnej 1.8 ADR: zawór węgla aktywnego, przepływomierz, czujnik temperatury (niebieski), została założona nowa pompa paliwowa. Wszystkie przewody i bezpieczniki posprawdzał miernikiem. Została tylko na poniedziałek przepustnica, ale podejrzewam że to nie ona jest przyczyną usterki. Robiłem adaptację VAG-iem i pokazuje że jest wszystko OK. A to wszystko stało się po tym jak zmieniłem lampy na polift xenon, ale wątpie że to ma jakiś związek.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Te podłączenie silniczka od lamp jest prawidłowe na pierwszej stronie? Podłączyłem dzisiaj tak jak jest na schemacie kolorami i soczewka się nie rusza Tylko u mnie nie było koloru żółtego ale biało-żółty. Jak jest podłączona jedna lampa to też powinno działać?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pany jak to jest bo zabrałem się za lutowanie i u mnie w starej kostce tam gdzie jest numer pinu 3 nie ma przewodu a tam gdzie jest 1 jest przewód. Odwrotnie jak jest na schemacie na pierwszej stronie. Nie wiem teraz czy mam go podłączyć pod pin numer 3 w nowej kostce czy gdzieś indziej. Moje lampy to Valeo.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dobra nie było pytania
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pod które numery pinów podłączyć przewody od silniczków z lamp Valeo do lamp poliftowych?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chcę założyć lampy zespolone do swojego auta ale tak patrze na wtyczki od nich i są takie kolory: 1 - biało-żółty 2 - biało-żółty 3 - czerwono-szary 4 - brązowy 5 - biało-brązowy 6 - ciemno-brązowy 7 - biało żółty Drugą kostkę mam taką: 1 - biało-czarny 2 - zółto-czarny 3 - szaro-czarny 4 - brązowy 5 - biało-brązowy 6 - ciemno-brązowy 7 - zielono-czarny Czy jak podłącze tak jak to jest opisane na schemacie (str. 1 tematu) według numerów pinów ze starą instalacją, to będzie wszystko OK? Teraz mam Valeo przedlifty.
-
[B5 APS] by czorny
Widzę, że od Superba można części dopasowywać Kumpel założył w Pasku B5 FL kratki nawiewów i pasowały P&P
-
Lancer EVO X
Chciałem to samo napisać
-
Nowe wtryski
Tak to ten czujnik. Najgorzej, że VAG nie pokazuje żadnych błędów. Chyba jednak jutro do niego zadzwonię i umówię się na konkretny termin, bo samemu ciężko będzie mi dojść nie mając części na podmianę. ---------- Post dopisany 04-08-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 22:51 ---------- A więc tak: Problem rozwiązany. Przyczyną był czujnik G40 (Halla) oraz pompa paliwowa która podawała za niskie ciśnienie paliwa. Teraz silnik pracuje gładko bez żadnych szarpnięć podczas przyspieszania i ujmowania gazu.
-
Spoty wrocławskie
A który kierunek Duds? UE uchodzi za bardziej lajtową uczelnie niż PWr czy UWr więc będzie dobrze Kaju pytałem bo mieszkam niedaleko Oleśnicy i kiedyś jeździło się tam na dziewczynki
-
Spoty wrocławskie
Mam koleżankę na UE, czasami będziesz musiał przysiedzieć ale większość czasu będziesz mógł się opier:whistling:
-
Spoty wrocławskie
Kaju to Ty z Oleśnicy pochodzisz?? Duds przejebana sprawa z mieszkaniami co? Czasami uda się od razu coś znaleźć, a czasem i miesiąc trzeba szukać. Na jaką uczelnie się wybierasz?
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Stałeś się posiadaczem jednej z najlepiej wyposażonych B5 na forum a do tego to jest S4 W jakim kraju ją kupiłeś? Witamy na forum i powodzenia w nowych modach
-
*Audi A4* - Bordowe Piękno !
Za komplet - 4. A tą przednią szybę to w jaki sposób masz podgrzewaną?
-
Nowe wtryski
Cewkę mam tą starszą z chłodniczką ale ona nie jest przyczyną, bo założyłem drugą, sprawną i nic nie pomogło. Podjechałem dzisiaj do mechanika bo na zimnym silniku prawie nie da się jechać. Gazował trochę silnikiem to strzelił w filtr powietrza, a przy tym sam powiedział że nie wchodzi na obroty tak jak powinien. Co to jest za czujnik przy plastiku od rozrządu? Odłączył go i nic się nie stało. Dodam że układ wydechowy jest sprawdzony i on silnika nie blokuje.
-
Lancer EVO X
- Spoty wrocławskie
Potrzebuje namiary do jakiegoś ogarniętego mechanika z Wrocławia lub okolic który by mi naprawił silnik, bo złe rzeczy się z nim dzieją. VAG prawie nic nie pokazuje a motor ma objawy jak w tym wątku: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/nowe-wtryski-237584/- Nowe wtryski
Nie sprawdzałem. Zaprowadzę raczej auto do jakiegoś typa co się zna na benzyniakach bo widzę że przyczyną może być dużo różnych części- Nowe wtryski
Najpierw może na początku opiszę problem: kiedy rano odpalam auto, silnik nie pracuje tak jak powinien, jakby co kilka sekund chodzi na trzech cylindrach a kiedy chcę ruszyć muszę dodać więcej gazu bo w przeciwnym razie zacznie się "żabka" Obroty trzyma równo tylko przy ruszaniu i przyspieszaniu tak się dzieję. Ostatnio jak odpaliłem samochód który nie zdążył jeszcze przełączyć się na LPG przy włączaniu do ruchu zaczął mi szarpać i zatrzymywać się na środku czteropasmowej drogi, dodałem raptownie gazu a tu nic, tak jakby silnik zalewało Kiedy silnik jest ciepły też nie ma mowy o raptownym przyspieszeniu na jakimkolwiek z biegów. Myślę że to wina wtrysków bo na gazie wszystko jest jak należy. Podpinałem kiedyś VAG-a to pokazywał mi jakieś błędy z wtryskami. Muszę poszukać na komputerze, bo gdzieś mam to zapisane w pliku tekstowym.- Śruba od spuszczania oleju
Potrzebuję rozmiar gwintu śruby, która jest wkręcona w misę olejową. Z góry dziękuję za odpowiedź- Spoty wrocławskie
kaju aktualnie mieszkam we wrocławiu, ale swojej B5 tu nie trzymam. Od czasu do czasu pojawiam się nią we wro. Wiesz o co chodzi: student na dziennych... Kiedyś jak ogarnę trochę czasu to pojawię się na spocie Zobaczył bym te Twoje cudo w realu jak już będzie zrobione do końca- Spoty wrocławskie
Kto tutaj ma białą A4 w pakiecie S4 (chyba) z dymionymi tylnymi lampami? Widziałem ją dwa razy ostatnio dzień po dniu i wygląda prze chu** - Spoty wrocławskie