Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Jutro jadę do sklepu elektronicznego skompletować części do emulatora, jak na razie mam timer NE555 i tranzystor IRF530N. Będę potrzebował jeszcze dwa kondensatory 10µF, 100µF i trzy rezystory i 5.1k, 100k i 560k? Chciałbym sam zlutować cały układ, to oprócz lutownicy, cyny i płytki coś jeszcze potrzeba?
  2. Hardjack odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siedze teraz u fryzjera i koleś męczy się z alarmem w aucie zaparkowanym pod salonem. Zamyka samochód, odchodzi kilka kroków, a alarm wyje w 3 sekundowych odstępach przez 1 sekunde i nie chce się wyłączyć. Gdzie jest przyczyna? Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Odpuście sobie Opla tyle z mojej strony
  4. Pany przyszło mi dzisiaj zdjęcie ze straży miejskiej jak mi zrobiło foto na Sienkiewicza, o 17km/h przekroczyłem. W ciągu 7 dni mam się zgłosić z wypełnionym tym drukiem. Trzeba będzie to zapłacić?
  5. Raceism event?
  6. No, ale jak nie jest zgłoszona ta informacja do organizatorów VAG-a, to i tak inny samochód nie będzie mógł wjechać. Co do Ciebie arre, to lista jest już zamknięta z tego co czytałem w ogłoszeniach na FB.
  7. Czy to normalne że po dwóch godzinach jazdy pojawia się na fisie 2:00h i zaczyna mrugać?
  8. Gdzie we wrocławiu pomaluje mi ktoś jedną taką felgę: Upadła mi dzisiaj na beton i teraz jest
  9. Panowie, kogo jest czarna S4 B5 USA na DW z wyciętym z przodu zderzakiem? Pojawia się na spotach? Widziałem wczoraj na mieście jak facet jeździł, to wyglądała jak by ją z salonu niedawno odebrał. Fura jest kox
  10. jest różnica w czujniku... Czyli te wszystkie nowe które są na allegro "podróby" podpasują? Rozumiem, że te zbiorniczki są już z tym nowym czujnikiem.
  11. Panowie jak to jest z tym zbiorniczkiem wyrównawczym? U mnie na starym pokazuje na fis-ie komunikat z niskim poziomem płynu chłodzącego, ale przeglądam na allegro zbiorniczki i nie ma jakoś podziału na przedliftowe i poliftowe. Jedynie różnią się kostkami, bo jedne są okrągłe, a drugie jajowate. Na co mam patrzeć przy zakupie?
  12. A jaki to iPhone Damiandix? Ja swojego kupiłem w listopadzie 2012 i po 11 miesiącach wymieniłem baterie, bo mi trzymała pół dnia. Teraz trzyma dzień, ale jak Tobie trzyma 4 dni to jestem pod wrażeniem.
  13. to jest normalne że po zapłonie świeci. Chyba nienormalne. Wcześniej dopiero po włączeniu świateł pozycyjnych miałem tam światło.
  14. Przed chwilą sprawdzałem i u mnie podświetlenie schowka tak samo zaświeca się po zapłonie, gdzie wcześniej tak nie było.
  15. Schowek pasażera nie ma nic wspólnego. Zgaduję, że nie łączy u Ciebie styk przy zamykaniu, który przerywa obwód podświetlenia schowka. Też to u siebie przerabiałem.
  16. Loguje się dzisiaj na fejsa, i widzę jak kilku znajomych wrzuciło na tablicę Twój filmik z motokiller Taka sława, taki fejm
  17. A nie masz włączonych świateł przeciwmgłowych tylnych? Z tego co pamiętam to są to światła połączone. Dzisiaj sprawdziłem i nie mam. Jednym słowem: magia, nic nie robiłem przy tych światłach, a nagle świecą mi po zapłonie. Wymieniałem tylko manetke na poliftową ze sterowaniem fis i przekładałem piny w kostkach.
  18. Potrzebuje, ale już mam załatwiony. Wszystko już ładnie, pięknie tylko powiedzcie mi o co chodzi bo wcześniej tak nie było. Kiedy przekręcał kluczyk na zapłon to włącza mi się podświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej??
  19. Wszystko już prawie ogarnięte, ale nie wiem dlaczego pojawia mi się na cały fis ikona od temperatury cieczy chłodzącej. Sprawdziłem piny: Coolant level - 20 ze starej niebieskiej kostki podłączyłem do 22, a Coolant temperature sender - 26 z żółtej podłączyłem do 8 w kostce niebieskiej. Czujnik w zbiorniku wyrównawczym jest sprawny, ale nie wiem skąd ta informacja na fisie, nawet nie musze odpalać auta, po kilku sekundach od przekręcenia zapłonu pojawia się automatycznie. edit:// Już chyba rozwiązałem problem. Przeczytałem, że będę musiał wymienić zbiorniczek wyrównawczy na ten z polifta.
  20. Jest ładowanie, bo jak odpalę to pod 14V podchodzi. Najprędzej będzie właśnie coś przy kostkach, jutro posprawdzam. Sprawdziłem rozpiske pin-ów w kostkach, ale dalej nie wiem który mógłby odpowiadać za świecenie się tej kontrolki. Co do daty i czasu, to automatycznie mi się ustawiła ale ręcznie też się chyba ją powinno ustawiać, tak? Jak tak to w jaki sposób? Wcześniej tylko raz próbowałem ustawiać i nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłem, ale chyba normalnie poprzez przytrzymanie chwile pokrętła w którąś ze stron.
  21. Auto normalnie odpala, ale kontrolka od aku mi się świeci więc nie wiem o co chodzi. Myślę, że jak pojeżdżę trochę i aku się podładuje to zgaśnie. Chociaż dziwna sprawa według mnie...
  22. Mam mały problem z licznikiem. Wczoraj odlutowaliśmy z kumplem stacją lutowniczą diodę odpowiedzialną za immo. Nie wiem, czy to akurat przypadek czy jak ale nie mogę ustawić ręcznie czasu i daty, a wcześniej próbowałem to można było. Licznik to VDO ustawiany radiowo (z palemką). Druga sprawa świeci mi się kontrolka od aku, ale to chyba przez to że samochód stoi już drugi tydzień nie jeżdżony a codziennie coś tam przy nim robię i zaświecam światła na chwile, wskazówka jest trochę poniżej 12V na zegarze na zgaszonym silniku.
  23. Znalazłem na audizine informacje, że jest to bezpiecznik "Secondary Air Injection pump" i na 95% tak jest:
  24. Dzięki @soulmaster3m za zdjęcia Dzisiaj przeżyłem miłe zaskoczenie, bo okazało się po podłączeniu licznika że jest on sterowany radiowo. Co do Twojego pytania, to oprócz wartości bezpieczników są one również ponumerowane w skrzynce. Po zdjęciu widzę że jest to bezpiecznik przy ECU. Polecam przestudiować ten wątek: Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników Jak znajdziesz odpowiedź, to daj znać bo sam jestem ciekaw od czego jest ten bezpiecznik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.