Treść opublikowana przez wojtek321
-
[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)
Dawno mnie tu nie było. Myslalem ze temat został usunięty. Trzeba zaktualizować dane. Kameleon sprzedany w zamian mamy Avanturnika w 1.9.TDI AJM. Powoli do przodu. Mody jakieś będą w miarę możliwości i czasu którego dość mało. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Gdyby nie doszło do zakupu rozgladaj sie za fk. Mialem u siebie i powiem ze nie był to wcale taki beton. tył nawet jeszcze pracował. regulacji duzo można bylo zejsć nisko. raz nawet urwałem Osłone bo było zbyt nisko. takze polecam. Mi sie udało wyrwac roczny gwint po bitej audi za uwaga 350 zł i to w nysie. Mieście Vagowców nakretki bez porblemów sie kreciły gruba laga dośc. ale problemów nie miałem z nim zadnych.
-
Wrocław - serwis popmpowtryskiwaczy
Kunów polecam naprawde fachowe podejscie do sprawy i ceny nie wygurowane. Można smiało jechać robilem tam swoje pompki to sprawdzenie 50 zł a za jakas tam naprawe blaszek czy sporezyn zapłaciłem cos koło 450zł. Moge podać namiary jak coś
-
FELGA ALUMINIOWA 16" 4F0 071 496 G
mam takowe tylko ze 17' 57,1 jezdza na b5 i powiem ze mam na handel 16 ale wlasnie z 16 jest problem zeby miały 57,1
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
bez lekkiej nawet gleby średnio te koła wygladają ale audi zacne. Powodzenia w modzeniu
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
2 paczki na budziku... podziwiam i pytam gdzie ty tyle dobrej drogi znalazłeś <chyba ze autostrada>. Moja ledwo 180 leci
-
Swap hebli z A6 2.5 TDI do 1z
A jarzma jakies 312 byś ogarnął ?? i w jakiej cenie? może być pw
-
Swap hebli z A6 2.5 TDI do 1z
Czyli najlepiej mieć zacisk z tym przewodem uciety na tym elastycznym przewodzie?? tamten bedzie taki sam ? dobrze kminie?
-
Swap hebli z A6 2.5 TDI do 1z
Szukam i szukam i doczytać nigdzie nie mogę. Dev powiedz mi czy muszę zmieniać przewód jeśli mam 280 zaciski ?? jest on inny czy pod zacisk 288 wejdzie bez problemów? chodzi mi o ten miedziany przy samym zacisku
-
[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)
tak dokładnie szukam jakis 18" rs albo coś podobnego
-
[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)
Niee ori był wiśnowy metalic ---------- Post dopisany 17-10-2013 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 13:37 ---------- Mała sesja tak przy okazji jesieni Mam nadzieje ze się spodoba. ---------- Post dopisany 20-12-2013 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 21:35 ---------- Trochę może odświeżę : W ostatnim czasie zaszły małe zmiany. -pakiet zima <alu i oponki> -lampy tył led----> II lift ( dzięki fafnasty ) - podtlenek LpG <stag valteki i ac parownik> - wywaliłem wsiowe dywaniki ala metal i wpadły jakies zwykłe na zime po zimie welur dedykowany - świece kable - płyny hamulcowy - płyn chłodniczy - naprawiony ABS <w końcu hamuje> - ledy w środek - gril czarny mat Szukam gwintu gdyby któryś z kolegów coś miał słyszaał to proszę o kontakt. mam tez na sell te ori 16 które były wczesniej na aucie lub zamiany na coś wiekszego ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 20:18 ---------- Upp.. Gwint załozony. wachacze wymienione, poduszki zawieszenia silnika i skrzyni również, pozostaje cieszyć się jazdą i czekać na wiosne Zdjęcia u samej góry Ps. do sprzedania mam sprezyny czerowne które jeździły wczesniej gdyby ktoś coś potrzebował : )
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
w okolicy mamy jeszcze jednego kolege B5 z DDZ czesto go widuje, a tak to może jakies b6 z Kłodzka i okolic
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
Spota możemy ogarnąć jak bedzie cieplej:D może na szczycie w jodłowniku ?
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Pokazał byś może jak ten ADR twój lata jakiś filmik albo coś bo nie wierze w to ze wałki tyle mocy dodały. mod na + oczywiście gdybyś odkrył co tam siedzi dokładnie myślę że każdy posiadasz adr i pokrewnych by w to zainwestował. 18km sporoooo....
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Ciekawe ciekawe te moce uzyskane. Ciekawe ile spala Ogólnie autko zacne nie patrząc na kiere. Pozdrówki.
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Furacz konkretny. A i te boki przy prędkościach ponad 100km/h to się nadają do najdziwniejszych rekordów świata jako najszybszy drift FWD Pozdroo
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
Zacna furka. Podoba mi się. Skąd dokładnie jesteś ?
-
[b5 afn]
Ładna Audi Powodzenia Masz lampy przód ori na sell ???
-
Wałbrzych
Podczepiam się mam 20km do was moge wpaść kiedys
-
[a4 b5 aeb] Srebrna turbo ośka!
Bardzo zadbany egzemplarz. Gratki kupna i jak najdłuższej eksploatacji niech zdrowo służy.
-
[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)
Witam. Przedstawiam forumowiczom moją A4. Zakupiona w kwietniu br. sprowadzona z niemiec. Jest to pierwszy mój samochód. Silnik : 1.8 ADR po wymianie rozrządu oleju filtrów itp Zawieszenie : Gewinde pany 17" eslajny Wnętrze : Standard Wyprane PLANY : - przód polifty - koło min 17" ZROBIONE - ściemnić szybki - gwint ZROBIONE - może tylne lampy zmienić na ori polifty zwykłe żadnych ledów ZROBIONE - oświetlenie wnętrza w bieli ZROBIONE Po Modach " : 62,5 cm Z młodszą siostrą Małe pranie Przymiarka W najbliższym czasie zrobię lampy na black i narazie bd się turlać
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Nie polecam tych lapm rozpoławiać później bd ci parowac itp itd mam takie same musisz pokombinować coś na mocowaniach górnych wcisnąć lampy bardziej do środka mi sie to udało w miare świecą.
-
Płaskie wycieraczki
Panowie złamał mi sie jeden klik od wycieraczek ten od zabezpieczenia czy mozna go wymienic czy nie za bardzo ? czy czeka mnie wymiana calych ramion ? Pozdrawiam:wink: