Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przedstawiam forumowiczom moją A4.

Zakupiona w kwietniu br. sprowadzona z niemiec. Jest to pierwszy mój samochód.

Silnik :

1.8 ADR

po wymianie rozrządu oleju filtrów itp

Zawieszenie :

Gewinde pany :)

17" eslajny

Wnętrze :

Standard

Wyprane

PLANY :

- przód polifty

- koło min 17" ZROBIONE

- ściemnić szybki

- gwint ZROBIONE

- może tylne lampy zmienić na ori polifty zwykłe żadnych ledów ZROBIONE

- oświetlenie wnętrza w bieli ZROBIONE

20130828_171431.jpg

20130828_171258.jpg

20130828_171312.jpg

20130828_171326.jpg

20130828_171339.jpg

20130828_172147.jpg

20130828_171504.jpg

Po Modach " :

04818830fa1d.jpg

2201a1e244d9.jpg

62,5 cm

18c5d4fc8582.jpg

Z młodszą siostrą :)

07c062ce5442.jpg

Małe pranie

797ddbe5baad.jpg

Przymiarka :)

W najbliższym czasie zrobię lampy na black i narazie bd się turlać :)

Opublikowano

tylne lampy bym wyepil jak i te wiejskie dywaniki pseudo metalowe:decayed:

Opublikowano
tylne lampy bym wyepil jak i te wiejskie dywaniki pseudo metalowe:decayed:

jestem za :decayed:

Opublikowano

Lampy przód też wyrezaj na poliftowe i pomyśl o mieszku zmiany biegów:wink: A kolor mało spotykany- przemyśl do tego jakieś dobre koło no i lekko w dół:thumbup1:

Opublikowano

1. Zmienic przednie lampy na bixy od gwertego

2. Zmienic tylne lampy na LEDowe o wzorze polifta

3. Wywalić te ryfle ze środka na rzecz welurów

4. Gwint

5. Felga 18"

6. Jeżdzić:decayed:

Opublikowano

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Kowim:grin:

a i mieszek do zmiany:decayed:

Opublikowano
1. Zmienic przednie lampy na bixy od gwertego

2. Zmienic tylne lampy na LEDowe o wzorze polifta

3. Wywalić te ryfle ze środka na rzecz welurów

4. Gwint

5. Felga 18"

6. Jeżdzić:decayed:

Popieram :wink:

Opublikowano
1. Zmienic przednie lampy na bixy od gwertego

2. Zmienic tylne lampy na LEDowe o wzorze polifta

3. Wywalić te ryfle ze środka na rzecz welurów

4. Gwint

5. Felga 18"

6. Jeżdzić:decayed:

Popieram :wink:

+2 :decayed:

Opublikowano

jestem za:)

:decayed:

Opublikowano
1. Zmienic przednie lampy na bixy od gwertego

2. Zmienic tylne lampy na LEDowe o wzorze polifta

3. Wywalić te ryfle ze środka na rzecz welurów

4. Gwint

5. Felga 18"

6. Jeżdzić:decayed:

Popieram :wink:

+2 :decayed:

no i tyle w temacie :wink: a jak nie bixy to chociaz na polifty zmien przod jak i tył. Fajny kolor, ori ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Niee ori był wiśnowy metalic

---------- Post dopisany 17-10-2013 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 13:37 ----------

Mała sesja tak przy okazji jesieni :) Mam nadzieje ze się spodoba.

739915_297123863763397_927873387_o.jpg

994026_297124093763374_1815318383_n.jpg

1268830_297124247096692_435893320_o.jpg

1391818_297124150430035_527210762_n.jpg

1376318_297124083763375_447680433_n.jpg

1399601_297123880430062_324676011_o.jpg

1397977_297123803763403_1797976405_o.jpg

1393406_297124240430026_837200072_n.jpg

1385676_297124380430012_1744886846_n.jpg

:naughty:

---------- Post dopisany 20-12-2013 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 21:35 ----------

Trochę może odświeżę :

W ostatnim czasie zaszły małe zmiany.

-pakiet zima <alu i oponki>

-lampy tył led----> II lift ( dzięki fafnasty )

- podtlenek LpG <stag valteki i ac parownik>

- wywaliłem wsiowe dywaniki ala metal i wpadły jakies zwykłe na zime po zimie welur dedykowany

- świece kable

- płyny hamulcowy

- płyn chłodniczy

- naprawiony ABS <w końcu hamuje>

- ledy w środek

- gril czarny mat

Szukam gwintu gdyby któryś z kolegów coś miał słyszaał to proszę o kontakt.

mam tez na sell te ori 16 które były wczesniej na aucie lub zamiany na coś wiekszego

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 20:18 ----------

Upp..

Gwint załozony. wachacze wymienione, poduszki zawieszenia silnika i skrzyni również, pozostaje cieszyć się jazdą i czekać na wiosne :) Zdjęcia u samej góry

Ps. do sprzedania mam sprezyny czerowne które jeździły wczesniej gdyby ktoś coś potrzebował : )

Opublikowano

to teraz czas na koło:wink:

Opublikowano
  • Autor

tak dokładnie szukam jakis 18" rs albo coś podobnego :)

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było. Myslalem ze temat został usunięty. Trzeba zaktualizować dane. Kameleon sprzedany w zamian mamy Avanturnika w 1.9.TDI AJM. Powoli do przodu. Mody jakieś będą w miarę możliwości i czasu którego dość mało.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.