Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrocław - serwis popmpowtryskiwaczy


lisek120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję we Wrocławiu solidnego i nieprzesadnie drogiego zakładu zajmującego się serwisem pompowtryskiwaczy. Możecie kogoś polecić?

pzdr

KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocku nie mam kogo polecić, ale jeżeli chcesz regenerować Swoje to koszta Cię zabiją, lepiej kupić używki w dobrym stanie, ostatnio mialem problem z pompkami byłem u pompiarza i pytałem o regeneracje to powiedział że nie robi, ale zna serwis na dolnymslasku który to robi ale ok 700zł za szt woła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo we Wrocławiu nie ma kogo polecać. Jeden serwis ma stół probierczy do testowania PD,(bosch diesel serwis, ul Żmigrodzka) a bez tego to nie wiesz czy po naprawie pompowtryskiwacz jest sprawny. Z tego co wiem to samo sprawdzenie 1 pd to koszt ok. 100zł.

Następny serwis co naprawiają pd jest w pietrzykowicach pod Wrocławiem. Reszta co niby naprawiają to tak naprawde nie mają później na czym sprawdzić działania PD.

To chyba wszystko w temacie jeśli chodzi o naprawe pompowtrysków we Wroclawiu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemczyk w Sobótce albo serwis układów zasilania w Kunowie koło Sobótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunów polecam naprawde fachowe podejscie do sprawy i ceny nie wygurowane. Można smiało jechać robilem tam swoje pompki to sprawdzenie 50 zł a za jakas tam naprawe blaszek czy sporezyn zapłaciłem cos koło 450zł. Moge podać namiary jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kunów polecam naprawde fachowe podejscie do sprawy i ceny nie wygurowane.

to chyba w Kunowie jest jeszcze ktoś oprócz boscha bo nie zgadza mi się ta niewygórowana cena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...