Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrek9055

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek9055

  1. po odpięciu kostki z tyłu głowicy tej od pompek paliwo chyba nie bd podawane a dla pewności wyciągnij bezpiecznik i ściągnij wężyk zasilający pompę vacum
  2. odetnj paliwo i będzie prawidłowo
  3. jak Ci się koło urwało podczas jazdy to mogło się wszystko stać jak wał jest cały to nie ma prawa mieć bicia na wale masz raczej takie "wcięcię" https://www.google.pl/search?newwindow=1&client=opera&hs=4I6&biw=1440&bih=804&tbm=isch&oq=wał+1.9+tdi+&gs_l=img.3...104258.107849.0.108631.12.12.0.0.0.0.306.1759.0j9j1j1.11.0.msedr...0...1c.1.61.img..8.4.738.WF0JGJtnnjs&q=wał%201.9%20tdi#imgdii=_&imgrc=qJoDijet2qhHFM%253A%3BziSI1WPjVyVzNM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg21.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F101805131_2_644x461_wal-korobowy-golf-iv-19-tdi-tloki-panewki-dodaj-zdjecia.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Fwal-korobowy-golf-iv-1-9-tdi-tloki-panewki-CID5-ID3WUEz.html%3B346%3B461 a na kole masz taki wypust w kształcie tego wcięcia więc tego raczej nie da się źle złożyć
  4. po pierwsze nie ten dział a po drugie sprawdź przełącznik na start następnie przekaźnik
  5. przepływka którą założyłeś jest na 100% sprawna? załóż jakąś pewną i wtedy podepnij kompa jakby nie pomogło;)
  6. nie widzę tu żadnych błędów zrobiona jest tylko część autoscanu, a w sprawdzonych sterownikach nie ma błędów
  7. ja mogę zrobić
  8. jak coś to mam głowicę z ajm-a
  9. jak chcesz to mam głowicę ajm/atj
  10. Gwint ten KW masz?
  11. ja mialem CAHA w AJM z tego co wiem to wydajność nieznacznie wyższa od BRD rzeźby trochę było ale nie za dużo;)
  12. a dlaczego nie pasuje do skrzyni 5g?
  13. czuli dwumas ze sprzęglęm z asz poprzecznego nie podejdzie?
  14. ja nie twierdziłem, ze sie nie da, poprostu chciałem sie upewnić że jest p&p po zmiaanie kilkiu elementów takiej odpowiedzi potrzebowałem Dzięki;D Jeszcze jedno co ze sprzęgłem? sztywne z 1z czy zostawić ajm?
  15. czy to ważne w jakie moce? powiedzmy 200+, głównie chodzi oto, że za podobne pieniądze mogę mieć asz zamiast awx
  16. no co Ty nie powiesz, że poprzecznie nie upchnę chodzi mi o to czy po przełożeniu łap silnika i całego osprzętu wejdzię bez jakiś ingerencji w np. blok (dorabianie dodatkowych otworów) itp. co chcę osiągnąc? ajm nie wytrzymał przyrostu mocy ;/ i nie jest to zasadniczo awx, ponieważ z informacji od wujka google asz i arl ma najmocniejsze korby i ogólnie jest najwytrzymalszy awx/avf trochę mniej a ajm/atj najsłabszy
  17. Siema Mam pytanie czy wkładał ktoś słupek asz/arl do A4 B5, z tego co wiem to oba silniki występowały tylko w poprzeczniakach więc tu rodzi się pytanie czy jest dużo rzeźby żeby upchnąć go poprzecznie w B5, Przy okazji może ktoś ma do sprzedania Pozdro;D
  18. lepiej al-ki mają większą wydajnośc i przydałoby się zmienić mapy duration w sofcie po włożeniu al-ek i przy tych pompkach większa suszara obowiązkowo
  19. to po co chcesz wkładać pompki z AWX-a jak i tak nic nie bd robił softu i do turbo to samo pytanie;)
  20. Dieseltronik jezierzany chyba robi
  21. piotrek9055 odpowiedział(a) na kuba1989 temat w 1.9TDI
    na początek proponuje wymienić przepływkę, turbo Ci przeładowuje( albo zapieczona geometria albo podciśnienie gdzieś ucieka lub nieszczelny dolot)
  22. czarna kostka jest zasilająca a brązowa właśnie do głośników ale coś mało masz tam wyjść w niej więc najprawdopodobniej musisz kupić Sb kostkę pełną i ciągnąć kable do tylnych drzwi
  23. pasować będzie pasować z większa lub mniejszą ilością przeróbek można jeździć bez strojenia, ale jaki sens w wkładaniu większego turbo i nie wykorzystaniu tego tutaj masz bdb rozpisane co i jak http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/podniesienie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
  24. we wrocku to na pewno ECUPROJECT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.