Treść opublikowana przez piotrek9055
-
pomiar ciśnienia sprężania
po odpięciu kostki z tyłu głowicy tej od pompek paliwo chyba nie bd podawane a dla pewności wyciągnij bezpiecznik i ściągnij wężyk zasilający pompę vacum
-
pomiar ciśnienia sprężania
odetnj paliwo i będzie prawidłowo
-
Wymiana rozrządu i pęknięty wał korbowy
jak Ci się koło urwało podczas jazdy to mogło się wszystko stać jak wał jest cały to nie ma prawa mieć bicia na wale masz raczej takie "wcięcię" https://www.google.pl/search?newwindow=1&client=opera&hs=4I6&biw=1440&bih=804&tbm=isch&oq=wał+1.9+tdi+&gs_l=img.3...104258.107849.0.108631.12.12.0.0.0.0.306.1759.0j9j1j1.11.0.msedr...0...1c.1.61.img..8.4.738.WF0JGJtnnjs&q=wał%201.9%20tdi#imgdii=_&imgrc=qJoDijet2qhHFM%253A%3BziSI1WPjVyVzNM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg21.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F101805131_2_644x461_wal-korobowy-golf-iv-19-tdi-tloki-panewki-dodaj-zdjecia.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Fwal-korobowy-golf-iv-1-9-tdi-tloki-panewki-CID5-ID3WUEz.html%3B346%3B461 a na kole masz taki wypust w kształcie tego wcięcia więc tego raczej nie da się źle złożyć
-
nie działają halogeny audi a4 b5 1,9 TDI
po pierwsze nie ten dział a po drugie sprawdź przełącznik na start następnie przekaźnik
-
Audi A4 dusi sie przy dodawaniu gazu tak jakby miało za dużo powietrza
przepływka którą założyłeś jest na 100% sprawna? załóż jakąś pewną i wtedy podepnij kompa jakby nie pomogło;)
-
Odczytanie błędów
nie widzę tu żadnych błędów zrobiona jest tylko część autoscanu, a w sprawdzonych sterownikach nie ma błędów
-
Swap 2.5TDI -> 1.9TDI Wroclaw
ja mogę zrobić
-
Głowica z 1.9 PD BLS do 1.9 PD AJM
jak coś to mam głowicę z ajm-a
-
1.9 TDI AJM - Błąd 16688 - Cylinder 4 Misfire Detected
jak chcesz to mam głowicę ajm/atj
-
CZERWONA PERLA :)
Gwint ten KW masz?
-
wytrzymałość ajm po chipie
ja mialem CAHA w AJM z tego co wiem to wydajność nieznacznie wyższa od BRD rzeźby trochę było ale nie za dużo;)
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
a dlaczego nie pasuje do skrzyni 5g?
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
czuli dwumas ze sprzęglęm z asz poprzecznego nie podejdzie?
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
ja nie twierdziłem, ze sie nie da, poprostu chciałem sie upewnić że jest p&p po zmiaanie kilkiu elementów takiej odpowiedzi potrzebowałem Dzięki;D Jeszcze jedno co ze sprzęgłem? sztywne z 1z czy zostawić ajm?
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
up!
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
czy to ważne w jakie moce? powiedzmy 200+, głównie chodzi oto, że za podobne pieniądze mogę mieć asz zamiast awx
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
no co Ty nie powiesz, że poprzecznie nie upchnę chodzi mi o to czy po przełożeniu łap silnika i całego osprzętu wejdzię bez jakiś ingerencji w np. blok (dorabianie dodatkowych otworów) itp. co chcę osiągnąc? ajm nie wytrzymał przyrostu mocy ;/ i nie jest to zasadniczo awx, ponieważ z informacji od wujka google asz i arl ma najmocniejsze korby i ogólnie jest najwytrzymalszy awx/avf trochę mniej a ajm/atj najsłabszy
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
Siema Mam pytanie czy wkładał ktoś słupek asz/arl do A4 B5, z tego co wiem to oba silniki występowały tylko w poprzeczniakach więc tu rodzi się pytanie czy jest dużo rzeźby żeby upchnąć go poprzecznie w B5, Przy okazji może ktoś ma do sprzedania Pozdro;D
-
Jakie pompki do AJM? AL czy AR
lepiej al-ki mają większą wydajnośc i przydałoby się zmienić mapy duration w sofcie po włożeniu al-ek i przy tych pompkach większa suszara obowiązkowo
-
Numer pompek ze 130ps do AJM oraz turbo
to po co chcesz wkładać pompki z AWX-a jak i tak nic nie bd robił softu i do turbo to samo pytanie;)
-
Regeneracja Vp44 2.5 Tdi
Dieseltronik jezierzany chyba robi
-
Brak mocy 1.9 ATJ
na początek proponuje wymienić przepływkę, turbo Ci przeładowuje( albo zapieczona geometria albo podciśnienie gdzieś ucieka lub nieszczelny dolot)
-
Podłączenie tylnych głośników audi a4 B5
czarna kostka jest zasilająca a brązowa właśnie do głośników ale coś mało masz tam wyjść w niej więc najprawdopodobniej musisz kupić Sb kostkę pełną i ciągnąć kable do tylnych drzwi
-
Wymiana turba 110KM AHF na 150KM ARL.
pasować będzie pasować z większa lub mniejszą ilością przeróbek można jeździć bez strojenia, ale jaki sens w wkładaniu większego turbo i nie wykorzystaniu tego tutaj masz bdb rozpisane co i jak http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/podniesienie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
Moc 2.5 tdi chip
we wrocku to na pewno ECUPROJECT