Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie tylnych głośników audi a4 B5


Patryk Toruń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem. Otóż zakupiłem sobie bardzo fajne głośniki firmy Magnat. Oryginalnie w moim audi są założone tylko 4 głośniki z przodu, czyli dwie 13cm w drzwiach i 2 wysokotonowe koło klamek. Obecnie mam radio Pioneer mvh 1400ub. Oryginalnie było radio beta autoreverse o ile dobrze pamiętam, najbardziej podstawowe jakie były montowane . Chciałbym się dowiedzieć, gdzie podpiąć te głośniki aby ładnie grały? Wiem, że pod którąś z kostek. Ja u siebie posiadam tylko 2 kostki czarną i brązową. Zdjęcia dodaję poniżej. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

648_wp_20140730_003_tn.jpg

422_wp_20140730_004_tn.jpg

187_wp_20140730_005_tn.jpg

715_wp_20140730_006_tn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna kostka jest zasilająca

a brązowa właśnie do głośników ale coś mało masz tam wyjść w niej

więc najprawdopodobniej musisz kupić Sb kostkę pełną i ciągnąć kable do tylnych drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwacznie to wygląda, nie mam pojęcia jak się zabrać za to..

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Znalazłem tutaj taki schemacik kostek iso. Z tego co tutaj widać, wydaje mi się, że należy podpiąć pod [1,2] i [7,8] ?? Oczywiście mowa o brązowej kostce.

1607608500_1327137939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kolego piszesz o ile też to radio które posiadasz ma wyjście w kostce na 4 głośniki bo jest jeszcze jedna opcja że jeśli masz wyjscie na wzmacniacz to możesz taki zamontować i pod niego podpiąć te głośniki tylne a może w przyszłości do rzucisz sobie do zestawu jakąś tubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no myślę że takie radio już powinno mieć wyjście na 4 ; ) podobno jest 4x50w więc powinno być okej. Dzięki kolego ! Jutro się wszystkiego dowiem. Teraz gorzej będzie zrobić większe otwory na tej blasze w bagażniku żeby one weszły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to tam jest ale może uda się bez ciecia blachy tylko w półce będziesz musiał wyciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie są identyczne kostki i wcale nie oznacza to, że wyjście jest tylko na dwa głośniki. Tylne głośniki zasilane są od tuby w bagażniku a tuba zasilana jest właśnie tą kostką zasilającą od radia. Dobre co?! W sedanie niestety nie wiem jak to idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...