Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja Vp44 2.5 Tdi


stackerob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję na Dolnym śląsku firmy godnej polecenia, która zajmuje się naprawą pompy wtryskowej VP44 w 2.5 TDI AKE.

Mechanik stwierdzi, że to najprawdopodobniej zatarty tłok pompy.

Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś godny polecenia?

Słyszałem o firmie w Sobótce, może ma ktoś jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumaci pompiarze są na terenie niskich łąk (dawno temu byli na starej bazie pksu).natomiast vp44 lepiej chyba wyslac ,albo kupic regenerowane od kogoś kto się specjalizuje.

Napisane z Lumi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem auto do Pisarzowice Diesel service, paru mechaników poleciło ten zakład, głównie za naprawy w Fordach.

Znajomy laweciarz również większość aut, którym silnik padł w trakcie jazdy, odwoził właśnie do tych Pisarzowic.

Wydaje się być ok, szczegółowo wypytali o jakieś objawy przed padnięciem, jakie paliwo tankowane, itp itd.

Cenowo, jeśli diagnoza zatartego tłoka okaże się prawdziwa, wyjdzie to w okolicach 1000zł. Natomiast jeśli dojdzie do tego sterownik, naprawa zamknie się w kwocie 2300.

Dodatkowo, rok pisemnej gwarancji bez limitu kilometrów oraz wydruki z maszyn kalibrujących itp ;)

W porównaniu do innych pompiarzy, jak np firma w Słotwinie, tam oferowali mi 3 miesiące gwarancji i naprawę pompy za 1750, na używanych częściach...

W Sobótce Pan stwierdził, ze trzeba od razu robić całość, cena najmniej licząc to 2500 + koszty montażu i demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...