Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mosqitt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mosqitt

  1. Hej, Jak w temacie potrzebuję nie zjedzone przez rdzę jarzma tył 255x12mm ze śrubami. Jak ktoś posiada proszę na prv. Pzdr Km
  2. Dzięki za potwierdzenie!
  3. Witam serdecznie, Mam pytanie czy są jakieś różnice w tylnym zawieszeniu pomiędzy modelami a4 b6, a seat exeo? Chodzi o możliwość przełożenia kompletnych sanek/wózka z exeo do a4 b6, napęd FWD. Pzdr
  4. Ten zakrzywiony ekran jest nie praktyczny(miałem s7 edge), czasami dotykałem nieudolnie krawędzi trzymając w jednej ręce powodując niekontrolowane przełączenie/wyjście w aplikacji czy przegladaarce, na dłuższą metę uciążliwe w użytkowaniu. Mam s7 i w sumie chwale, poza cena. Na youtube jest test ale s7 edge:
  5. Kupiłem ori czujnik, wymieniłem i teraz temp rośnie ładnie liniowo. Jeszcze raz dzięki.
  6. Oki, tymczasem dzięki.
  7. Pójdę tym tropem, macie może numer tego czujnika? To jest to: Nr OE 059 919 501A?
  8. Gdyby to był czujnik, to nie powinno wariować również po rozgrzaniu silnika? Aktualnie jest jednorazowy problem podczas nagrzewania zimnego silnika, później trzyma cały czas 90C.
  9. Hej, mam mały problem, otóż podczas rozgrzewania silnika obserwuję dziwne zachowanie wskaźnika temperatury. Temperatura ładnie rośnie do 70st.C, po osiągnięciu 70C gwałtownie spada do 50 czyli min. by następnie po około 1-2min skoczyć do 90C i tak już pozostać. Dodam tylko że auto jest świeżo po wymianie rozrządu. Co może być nie tak, zapowietrzony? Przed wymianą rozrządu nie było problemów z temperaturą. pzdr
  10. mosqitt odpowiedział(a) na mosqitt temat w Układ Jezdny
    Dev dzięki, jak zwykle niezawodny. Posiadasz coś takiego? Chciałem na priv, ale nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości.
  11. mosqitt odpowiedział(a) na mosqitt temat w Układ Jezdny
    Układ hamulcowy-> inne marki, moim zdaniem pasuje...
  12. mosqitt opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Hej, potrzebuję porady, brat jest w posiadaniu Passata b5 2003 1.9tdi 130Km fwd, chce wymienić hamulce z tyłu na 256mm wentylowane, nie znam się zbytnio na Passatach stąd pytanie: jakie jarzma + zaciski, osłony dobrać? od jakiego modelu? Może ktoś dysponuje numerami części? Pzdr
  13. Witam, Panowie, znajomy ma problem z audi a4 b6 2003r. silnik 2.0 FSI AWA 150KM. Otóż po przekroczeniu około 5tyś obrotów zdarza się że silnik gaśnie. Vag pokazuje dwa błędy: 1) 17861 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Open or Short to Plus, P1453 - 001 - Upper Limit Exceeded 2) 17428 - Fuel Pressure Regulation Control Range Exceeded, P1020 - 008 - Implausible Signal - Intermittent Błędy po skasowaniu wracają ponowie. Pomóżcie co sprawdzić, gdzie zajrzeć najpierw. Utworzyłem nowy temat, ponieważ w dziale diagnostyka nie uzyskałem żadnej podpowiedzi. pzdr
  14. Witam, Panowie, znajomy ma problem z audi a4 b6 2003r. silnik 2.0 FSI AWA 150KM. Otóż po przekroczeniu około 5tyś obrotów zdarza się że silnik gaśnie. Vag pokazuje dwa błędy: 1) 17861 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Open or Short to Plus, P1453 - 001 - Upper Limit Exceeded 2) 17428 - Fuel Pressure Regulation Control Range Exceeded, P1020 - 008 - Implausible Signal - Intermittent Błędy po skasowaniu wracają ponowie. Pomóżcie co sprawdzić, gdzie zajrzeć najpierw. Jeśli nie ten dział, prośba do moderatora o przeniesienie. pzdr
  15. mosqitt odpowiedział(a) na krecikj5 temat w 2.0TDI
    sprawdzałeś broki, może wypadły.
  16. dzięki, jutro podjadę na żmigrodzką.
  17. Witam, Poszukuję we Wrocławiu solidnego i nieprzesadnie drogiego zakładu zajmującego się serwisem pompowtryskiwaczy. Możecie kogoś polecić? pzdr KM
  18. mosqitt odpowiedział(a) na mosqitt temat w 1.9TDI
    We Wrocku za samo tulejowanie gniazd wołają 800zł, więc doliczyć głowicę to cena wychodzi dość spora. A może wiesz gdzie znajomy kupił swoją? jeśli za 800 już po regeneracji to cena korzystna.
  19. mosqitt opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Potrzebuję porady muszę kupić głowicę, chciałbym kupić oczywiście jak najmłodszą w jak najlepszym stanie, poniżej zdjęcia od jednego sprzedawcy: Zdjęcia - Pokazywarka.pl Powiedzcie mi czy gniazda w takim stanie jeszcze do czegoś się nadają? Głowica niby po przebiegu 130 tysięcy km. pzdr KM
  20. hehhe na wykopie będziesz miał więcej takich troli: Zobacz: Audi S6 C7 Sportmile 701KM - czyli najszybsze Audi S6 na świecie - Wykop.pl gratuluję wyniku!
  21. w skrócie moja przygoda z sądem: gościu kradnie mi kołpak(wartość 50zł), policjanci łapią go na gorącym uczynku (tak zdarza się : ), sprawa ląduje w sądzie, ja dostaję wezwanie na świadka, nie stawiam się bo zwyczajnie zapomniałem o rozprawie, dostaję karę za niestawienie 250zł xD Piszę podanie wyjaśniające czemu nie mogłem się stawić, stawiam się na kolejną rozprawę, sędzia anuluje karę, gościu dostaje 50godzin prac społecznych. end story.
  22. Ta przepływka też była podobno podmieniana, ale nie dam sobie ręki uciąć że na właściwą, znając pomysłowość ojca ;] Dobra sprawdzimy w takim razie to co sugerowaliście.
  23. podobno były zamieniane i bez poprawy. Możliwe że oba się skończyły? Co masz na myśli pisząc "do wyjęcia", czyszczenie?
  24. Witam, gorąca prośba o przejrzenie logów, auto ojczulka cordoba ASV (w standardzie 110KM), auto bez katalizatora, z relacji w pewnym momencie nie chce już przyśpieszać. Nie wiem czy to jakiś zawór, przepływka, gruszka, bądź zapieczone łopatki? Błąd który się pojawia: Control Module Part Number: 038 906 018 FB Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0110SG 2167 Software Coding: 00005 Work Shop Code: WSC 06402 1 Fault Found: 17958 - Charge Pressure: Control Deviation P1550 - 35-10 - - - Intermittent Statyczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Będę wdzięczny za sugestie. pzdr
  25. autor buduje napięcie na finał : )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.