Treść opublikowana przez mosqitt
-
Kupię jarzma tył 255x12mm A4 B6/7
Hej, Jak w temacie potrzebuję nie zjedzone przez rdzę jarzma tył 255x12mm ze śrubami. Jak ktoś posiada proszę na prv. Pzdr Km
-
Zawieszenie tył A4 B6/B7 a seat exeo (FWD)
Dzięki za potwierdzenie!
-
Zawieszenie tył A4 B6/B7 a seat exeo (FWD)
Witam serdecznie, Mam pytanie czy są jakieś różnice w tylnym zawieszeniu pomiędzy modelami a4 b6, a seat exeo? Chodzi o możliwość przełożenia kompletnych sanek/wózka z exeo do a4 b6, napęd FWD. Pzdr
-
Galaxy S6 edge czy warto?
Ten zakrzywiony ekran jest nie praktyczny(miałem s7 edge), czasami dotykałem nieudolnie krawędzi trzymając w jednej ręce powodując niekontrolowane przełączenie/wyjście w aplikacji czy przegladaarce, na dłuższą metę uciążliwe w użytkowaniu. Mam s7 i w sumie chwale, poza cena. Na youtube jest test ale s7 edge:
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
Kupiłem ori czujnik, wymieniłem i teraz temp rośnie ładnie liniowo. Jeszcze raz dzięki.
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
Oki, tymczasem dzięki.
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
Pójdę tym tropem, macie może numer tego czujnika? To jest to: Nr OE 059 919 501A?
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
Gdyby to był czujnik, to nie powinno wariować również po rozgrzaniu silnika? Aktualnie jest jednorazowy problem podczas nagrzewania zimnego silnika, później trzyma cały czas 90C.
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
Hej, mam mały problem, otóż podczas rozgrzewania silnika obserwuję dziwne zachowanie wskaźnika temperatury. Temperatura ładnie rośnie do 70st.C, po osiągnięciu 70C gwałtownie spada do 50 czyli min. by następnie po około 1-2min skoczyć do 90C i tak już pozostać. Dodam tylko że auto jest świeżo po wymianie rozrządu. Co może być nie tak, zapowietrzony? Przed wymianą rozrządu nie było problemów z temperaturą. pzdr
-
Passat b5 tył
Dev dzięki, jak zwykle niezawodny. Posiadasz coś takiego? Chciałem na priv, ale nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości.
-
Passat b5 tył
Układ hamulcowy-> inne marki, moim zdaniem pasuje...
-
Passat b5 tył
Hej, potrzebuję porady, brat jest w posiadaniu Passata b5 2003 1.9tdi 130Km fwd, chce wymienić hamulce z tyłu na 256mm wentylowane, nie znam się zbytnio na Passatach stąd pytanie: jakie jarzma + zaciski, osłony dobrać? od jakiego modelu? Może ktoś dysponuje numerami części? Pzdr
-
2.0 FSI AWA gaśnie na wysokich obrotach
Witam, Panowie, znajomy ma problem z audi a4 b6 2003r. silnik 2.0 FSI AWA 150KM. Otóż po przekroczeniu około 5tyś obrotów zdarza się że silnik gaśnie. Vag pokazuje dwa błędy: 1) 17861 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Open or Short to Plus, P1453 - 001 - Upper Limit Exceeded 2) 17428 - Fuel Pressure Regulation Control Range Exceeded, P1020 - 008 - Implausible Signal - Intermittent Błędy po skasowaniu wracają ponowie. Pomóżcie co sprawdzić, gdzie zajrzeć najpierw. Utworzyłem nowy temat, ponieważ w dziale diagnostyka nie uzyskałem żadnej podpowiedzi. pzdr
-
2.0 FSI AWA gaśnie na wysokich obrotach
Witam, Panowie, znajomy ma problem z audi a4 b6 2003r. silnik 2.0 FSI AWA 150KM. Otóż po przekroczeniu około 5tyś obrotów zdarza się że silnik gaśnie. Vag pokazuje dwa błędy: 1) 17861 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Open or Short to Plus, P1453 - 001 - Upper Limit Exceeded 2) 17428 - Fuel Pressure Regulation Control Range Exceeded, P1020 - 008 - Implausible Signal - Intermittent Błędy po skasowaniu wracają ponowie. Pomóżcie co sprawdzić, gdzie zajrzeć najpierw. Jeśli nie ten dział, prośba do moderatora o przeniesienie. pzdr
-
BRD Klekocze jak stary zetor
sprawdzałeś broki, może wypadły.
-
Wrocław - serwis popmpowtryskiwaczy
dzięki, jutro podjadę na żmigrodzką.
-
Wrocław - serwis popmpowtryskiwaczy
Witam, Poszukuję we Wrocławiu solidnego i nieprzesadnie drogiego zakładu zajmującego się serwisem pompowtryskiwaczy. Możecie kogoś polecić? pzdr KM
-
gniazda pompowtryskiwaczy
We Wrocku za samo tulejowanie gniazd wołają 800zł, więc doliczyć głowicę to cena wychodzi dość spora. A może wiesz gdzie znajomy kupił swoją? jeśli za 800 już po regeneracji to cena korzystna.
-
gniazda pompowtryskiwaczy
Witam, Potrzebuję porady muszę kupić głowicę, chciałbym kupić oczywiście jak najmłodszą w jak najlepszym stanie, poniżej zdjęcia od jednego sprzedawcy: Zdjęcia - Pokazywarka.pl Powiedzcie mi czy gniazda w takim stanie jeszcze do czegoś się nadają? Głowica niby po przebiegu 130 tysięcy km. pzdr KM
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
hehhe na wykopie będziesz miał więcej takich troli: Zobacz: Audi S6 C7 Sportmile 701KM - czyli najszybsze Audi S6 na świecie - Wykop.pl gratuluję wyniku!
-
Obowiązkowe stawiennictwo w sądzie
w skrócie moja przygoda z sądem: gościu kradnie mi kołpak(wartość 50zł), policjanci łapią go na gorącym uczynku (tak zdarza się : ), sprawa ląduje w sądzie, ja dostaję wezwanie na świadka, nie stawiam się bo zwyczajnie zapomniałem o rozprawie, dostaję karę za niestawienie 250zł xD Piszę podanie wyjaśniające czemu nie mogłem się stawić, stawiam się na kolejną rozprawę, sędzia anuluje karę, gościu dostaje 50godzin prac społecznych. end story.
-
ASV cordoba - prośba o diagnozę
Ta przepływka też była podobno podmieniana, ale nie dam sobie ręki uciąć że na właściwą, znając pomysłowość ojca ;] Dobra sprawdzimy w takim razie to co sugerowaliście.
-
ASV cordoba - prośba o diagnozę
podobno były zamieniane i bez poprawy. Możliwe że oba się skończyły? Co masz na myśli pisząc "do wyjęcia", czyszczenie?
-
ASV cordoba - prośba o diagnozę
Witam, gorąca prośba o przejrzenie logów, auto ojczulka cordoba ASV (w standardzie 110KM), auto bez katalizatora, z relacji w pewnym momencie nie chce już przyśpieszać. Nie wiem czy to jakiś zawór, przepływka, gruszka, bądź zapieczone łopatki? Błąd który się pojawia: Control Module Part Number: 038 906 018 FB Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0110SG 2167 Software Coding: 00005 Work Shop Code: WSC 06402 1 Fault Found: 17958 - Charge Pressure: Control Deviation P1550 - 35-10 - - - Intermittent Statyczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Będę wdzięczny za sugestie. pzdr
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
autor buduje napięcie na finał : )