Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rastaman25

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 6.02.2014 Witam jako ze dlugo nic sie nie dzialo w temacie czas troszke odkurzyc Autko dzielnie pokonuje kilometry. Zostala zalozona instalka stag4, wtryski hana, grubszy przewod doprowadzajacy gaz do reduktora, sam reduktor to ac r01 do 250KM (czerwony) Nic nie faluje haha. Butla w kole i wlew oczywiscie pod klapka. Do tego doszlo kolo na sezon. Nic specjalnego. Lopaty z a8 d2 poler A tak to to wyglada na aucie Opona jest na tym walcu 225x45 r17 ale raczej sa do wymiany, bieznik nie jest taki zly ale po bokach jest starta jakby gosciu mial mega negatyw ustawiony <lol> felga z opona wchodzi tak na styk ale zastanawiam sie nad czyms wezszym, co sadzicie? 215x50 bedzie lepszym wyborem? Pozdrawiam i dziekuje za uwage (i przepaszam za brak polskich znakow, mam windowsa po angielsku...)
  2. Gdzie tam Złota koło Tarnowa:D To prawie tak jak Złota koło Olkusza:decayed:
  3. Rastaman25 odpowiedział(a) na Kohmornik temat w 1.8T
    Dolaczam sie do pytania, czy jest ktos taki z malopolski? I zeby ogarnial kolega silnik aeb. Jestem przewrazliwiony...
  4. Plany przyszlosciowe to: -na przod soczewki po 2 lifcie, lub zamienniki od s4 (zobaczymy czy podolam blotnikowi i wtyczce) -grill od rs4 albo po 2 lifcie -felgi zostaja na zime, na nast. sezon leca 17" chyba od s4 albo rs4 bo sie mi takie podobaja ale w grafitowym kolorze -moze lekkie obnizenie -moze szyby ciemniejsze -do srodka pasowaloby jakies radio chociaz na cd -kierownica 3-ramienna jak od s-ki (jesli tata sie zamieni ze mna) To tak na szybko;) mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie. A co do drewna, szukalem takiego egzemplarza zeby drewno bylo. Mial byc tez klimatronik, full fis i kubelki. Niestety fis-a brak... Pzdr
  5. Witam, po sprzedaży czerwonego zetora przyszedł czas na młodszy model, oczywiście też audi ale tym razem a4 b5, silnik 1,8 turbo. Wyprodukowane w grudniu 1997r, także jest po pierwszym lifcie. Stan licznika 206 000 km Wyposażenie jakieś tam jest: elektryczne szyby klimatronik pół kubełki, i takie tam podstawowe rzeczy Niedawno sprowadzone z niemiec, dosyć ładnie utrzymane. W planach narazie podstawowy serwis i wymiana części eksploatacyjnych. Fotograf ze mnie żaden ale słoneczko wyszło i udało się zrobić kilka zdjęć Miłego oglądania, jeśli wogóle ktoś tu zaglądnie. Pozdrawiam Dziękuje za uwagę
  6. Witam, właśnie zmieniłem poczciwą osiemdziesiątkę na a4 b5. Mam nadzieję że użytkownicy pomogą w doprowadzeniu auta do ładu:wink: Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.