Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kohmornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki mam 288 więc tylko jarzma i wszystko będzie dobrze
  2. Moze mi ktoś odpowiedziec na moje pytanie bo czas mnie nagli i niestety nie mam czasu przeczesywać forum . Dzięki wielkie Mam zamiar zrobić swap hamulców przednich na 312 mm. Wydaje mi się że te jarzma się nadają ale proszę o potwierdzenie Jarzmo, jarzma 451 swap 312 mm audi vw (6183728398) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.. Z tego co też wyczytałem zaciski i klocki pozostają takie same za to tarcze wiadomo 312. Tak się sprawy mają czy coś pokiełbasiłem ? Cytuj zaznaczone Odpowiedz
  3. Witam. Mam zamiar zrobić swap hamulców przednich na 312 mm. Wydaje mi się że te jarzma się nadają ale proszę o potwierdzenie http://allegro.pl/jarzmo-jarzma-451-swap-312-mm-audi-vw-i6183728398.html. Z tego co też wyczytałem zaciski i klocki pozostają takie same za to tarcze wiadomo 312. Tak się sprawy mają czy coś pokiełbasiłem ?
  4. Witam Mam do wymiany tylnie tarcze i klocki . Zastanawiam się nad Ferodo lub Boschem, co polecacie? Pacjent 1.8 t podrasowany, narazie 172 hp docelowo 230 Potrzbuje szybkiego info a nie mam możliwości śledzenia wątka anie szukac na szukajce stąd prośba o info. Dziękuje i pozdrawiam
  5. Kohmornik odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w Audi A4 B5
    Miałem tez te sonary az 2 dni problem ze spasowaniem z z elementami, przy regulacji od razu szlak trafil 1 ciegno od regulacji. Soczewki lipnej jakosci . W dzien kiedy zamontowalem akurat zaczal lac deszcz ia na nastepny dzien okazalo sie ze jedna lampa paruje. Wyslalem na reklamacji i kupilem Depo. Mam je juz rok i jestem mega zadowolony
  6. Kohmornik odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Podepnę się pod temat z pytaniem Jak sprawdzić poprawność działania wisko ?
  7. Jezeli bedziesz celowal w 210 max 220 hp to przy w miare normalnej jezdzie sprzeglo troche wytrzyma, no ale jak na kazdych swiatlach bedziesz strzelał ze sprzegla to wiadomo :)rak jak kolega Marcin pisal wymieniajac turbine i robiac program musisz zadbac o inne rzeczy oto przykladowy kosztorys Turbo k03s (np regenerum u Deva 1100-1300) DP 400 Tip z silikonami 500 Wtryski min 150 zł Fmic min 700 Program 1000 - 1200 Wychodzi niezla sumka
  8. zależy co rozumiesz DOBRA CENA. Warto czasem posiedzieć i poszukać na allegro bądz OLX. Ja wyczaiłem ostatnio z orurowaniem za 600 zł. Ale dzisiaj zamówiłem za 700 zł ale nówkę sztuke. Więc chyba warto posiedzieć i poszperać
  9. Daj znać na PW ile chcesz . Dzięki Wampir za info. Co do wtrysków to mam wt od kolegi pietrosa więc powinny styknąć. A jesli chodzi o FMIC i DV properfect to mam nagraną całość z orurowaniem za 500 zł więc cena dobra, a fmic jest baardzo duży a najwyżej dv zostawię starą a ten na handel A co do filtra to zostawiam puchę ori, tylko że dostałem prawie nowy fitr pod ori puchę tylko że pipecrossa i dlatego się zastanawiam .
  10. Po wielu próbach i przymiarkach Panowie zaczęło się u mnie STAGE 1 -Stary wysłużony motor zamieniony na niskoprzebiegowy AEB z ładnym ciśnieniem na wszystkich cylindrach. -Plująca olejem k03 wymieniona na k03s ( zobaczymy DEV coś to mi Pan wyrzeźbił ) -Brzęczący kat wywalony na rzecz zabandażowanego DP -No i ładne wtryski 320 cc czekają na montaż przed programem I to narazie tyle, celem będzie jakieś 190 hp. Ale nie spoczywamy na laurach bo w planach na listopad jest już STAGE 2, czyli : -TIP z kwaśiaka -FMIC jebitny ( w sumie to już jest zamówiony tylko muszę na niego miesiąc czekać ) -wymiana DV na properfect II -kolektor wydechowy żeliwny ale o większych kanałach ( no chyba że polecacie z nierdzewy tylko nie "baranie rogi") -wymiana ori N75 na N75 z S2 lub RS2 ( ni cholery nie wiem gdzie to cudo zdobyć, obdzwoniłem multum firm no i lipa jakby ktoś wiedział gdzie takie coś można zdobyć będę wdzięczny za info lub za inne sugestie w sprawie N75) -ponowne strojenie - opcjonalnie słupek ze wskaźnikami boost, temp. oleju i spalin Spodziewana ilość hp 220 Mam pytanie Miał ktoś do czynienia z wkładem PIPECROSS ? Jak wygląda konserwacja czyszczenie i czy to się w ogóle opłaca montować ?
  11. Kohmornik odpowiedział(a) na Kohmornik temat w 1.8T
    Nie opłaca się go remontować. Ile wydam 1500-2000 ?A co dokładnie pada?Sam nie wiem ale mam ubytki oleju i płynu oraz słabą kompresje.
  12. Kohmornik opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Problem polega na tym że pada mi mój AEB i mam w dobrej cenie AGU. I mam pytanie do kolegów czy Agu podejdzie do mnie bez zbędnego przerabiania ? I czy różnica polega jedynie na tym że jeden jest montowany wzdłużnie a drugi poprzecznie ? Z góry dziękuje za info
  13. Kolego sprawdz przewód hydrauliczny, on często daje po majtach.jest to wąż gumowy zbrojony ale wewnątrz jest jeszcze przewód teflonowy który czasem wypada z zakucia i tworzy opory na pompie. Wiem coś na ten temat
  14. Kolego jeżeli mi zawirusujesz mojego AEB na k03s to też się piszę
  15. Witam Potrzebna przepływka do 1.8 t AEB prosiłbym o wycene Proszę o szybką odpowiedz Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.