Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. WAUZZZ8K1FA075507 Proszę o zdekodowanie.
  2. Wszystko jest jasne. W kostce modułu przepalily się dwa piny. Mam moduł z litera H.
  3. Fotel demontaż obowiązkowy?
  4. Kable w kostkach piny w kostkach odpowiadających BT są. Chyba że padł sterownik.
  5. To dlaczego nie mam możliwości łączności z modułem telefonu za pomocą vcds?
  6. Witam Panów. Pacjent b7. Mam problem z komunikacją bluetooth w samochodzie. Brak możliwości wejścia w kanał 77 Telephone na vcds. Telefony nie wyszukują mi bluetooth w ogóle. Posiadam uchwyt cullmana na tunelu oraz wiem że w lampce jest mikrofon. Czy istnieje opcja że sterownik telefonu nie ma BT? Ale dlaczego nie mogę połączyć się z nim po KKL ani po CAN? Czyżby sterownik padł? Gdzie mogę go dokładnie odnaleźć?
  7. dawidoks odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Łączenia przetwornicy rozumiem? Czy cała? Jak z kostkami? Te będą odpowiednie mam nadzieję? http://allegro.pl/przetwornica-przetwornice-denso-ksenon-xenon-i6537207911.html
  8. dawidoks odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie zmieszczę ich w lampie. Jakieś rozwiązania problemu są dostępne?
  9. dawidoks odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ale słyszałem gdzieś przeczytałem że Denso nie są szczelne? Będę zakładał w miejscu ori.
  10. dawidoks odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Denso = koito? Denso jest wersją slim?
  11. dawidoks odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Na alledrogo są przeważnie przetwornice bez wtyczek. Nie masz na sell przypadkiem przetwornic?
  12. dawidoks odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak jest z zasilaniem przetwornicy koito d2s? Trzeba rzezać ori wiązkę?
  13. Pomyślę nad tym. Za i przeciw przodu. Choć koszta spore. Ostatnio na zlomie brałem czujnik jeden więc może sterownik tylko tył będą mieć.
  14. Mam luźna wiazke tylna tyle Że mój zderzak poprzedni właściciel wymienił na bez pdc i wywalił przód. Dzwon. Na allegro jest zestaw pod przód i zastanawiam się czy zamontuje tak o czujniki w zwykłym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.