Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się pochwalić moją A4 , auto w rodzinie jest od 2005 roku (właśnie w tym roku zostało sprowadzone z Niemiec)

Audi a4 avant 1.9 TDi 90KM 96 rok obecnie 335tyś KM udokumentowane i realne

Wyposażenie :( ogólnie raczej golasek)

- climatronic

- 2x poduchy

- central

- regulowana kierownica

- elektryczne szyby

- Elektryczne lusterka

- podłokietnik tylnej kanapy

- domykanie/otwieranie szyb z pilota

( to chyba wszystko o czym pamiętam że tam jest :) )

-ABS

wymienione przez ostatni rok:

-tarcze klocki przód TRW

-tarcze klocki tył TRW

- wszystkie filtry bosch/ Filtron

- olej niedawno Mobil 1 10W40

- rozrząd INA

- kompletne przednie zawieszenie FEBI/MEYLE

- przed zimą zakupione nowe oponki Dębica Frigo 195/65 R15 ( założone na aluski ORI audi z tego modelu)

Plany:

- zakup MIGACZA USA ( jeden już mam ;) ) ZROBIONE

- aluski na wiosnę od wersji s-line GOTOWE

- obniżenie , jakieś 30mm KUPIONE 40/40 (czeka na montaż)

- mały wirusek ( obecnie 90 KM) ZROBIONE

- rozbudowanie audio ( obecnie standard , gra wręcz nadzwyczaj dobrze ) ale ...... :)

- polerka karoserii na wiosnę oraz pranie środka

Kilka starych fotek, muszę porobić Świeże

30bc936cfae1.jpg

2fa6a3cc6bf9.jpg

e83efdf72152.jpg

29faace78c13.jpg

Opublikowano

Ładna,dobre plany:decayed:

Opublikowano

Ładna, jakieś zdjęcia wnętrza by się przydały :naughty:

Bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

jutro jak się uda porobię nowe focisze :) , jutro jestem również umówiony na wirusa , zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Opublikowano

Ladna baza do wymodzenia dobre plany :naughty: Pozdro.

Opublikowano

ładna 90-tka , nowe lampy by go odmłodziły :)

Opublikowano
  • Autor

dziś byłem na wirusie:) robił na 115 KM , po nowym roku umówię się do gościa na hamownię żeby mieć papier ile faktycznie ma , różnica diametralna jeśli chodzi o zbieranie , prędkość i ogólne wrażenia z jazdy :), nie kopci, zobaczymi na ile zbiornik starczy (65L ) , chciałem pstryknąć zdjęcia ale nie idzie się dobić do myjki ;/ tyle ludu , co do lampek to zastanawiałem się nad poliftowymi ,ale czy warto??? na pewno względy estetyczne za tym przemawiają :) jednak póki co się wstrzymam , aczkolwiek nie mówię nie ;)

Opublikowano

A gdzie masz ori aluski na zimę? Bo jedynie kołpaki widzę:decayed:

Opublikowano
  • Autor

obecnie są założone, ale mówię że nie ma czasu nawet zdjęć machnąć :D

znalazłem zdjęcie z lata ,

d2e053d5740d.jpg

na tych aluskach mam zimówki :)

---------- Post dopisany 25-12-2013 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 13:26 ----------

dzisiaj miałem chwilkę czasu i udało się pstryknąć kilka fotek, szkoda że bryka brudna ;/

af7767422851.jpg

867eab5aeceb.jpg

96da6d055ca6.jpg

831ee618b436.jpg

f3f2d156ee9e.jpg

57caed446363.jpg

7dc8ad981413.jpg

b2abf26066c4.jpg

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

dzisiaj miałem chwilkę czasu i udało się pstryknąć kilka fotek, szkoda że bryka brudna ;/

af7767422851.jpg

867eab5aeceb.jpg

96da6d055ca6.jpg

831ee618b436.jpg

f3f2d156ee9e.jpg

57caed446363.jpg

7dc8ad981413.jpg

b2abf26066c4.jpg

Opublikowano

fajny fajny naprawde zdrowa seria ja bym wywalil te lampy ze zderzaka i wyrezal cos na wlasna reke :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

dziękówa:) po nowym roku zdecydowałem się na polifty z przodu i napewno wypadną te "światła do jazdy dziennej :) " i prawdopodobnie będę łądował poliftowy zderzak ale to w późniejszym terminie

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

zastanawiam się nad kupnem :

1- ORYGINAL FELGI A8 D2 16 CALI 5x112 WYPOLEROWANE (3805948546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ( trochę cena odpycha)

2- Felgi audi 5x112 audi sline rs4 rs6 a3 a4 a6 passat Tczew ? Tablica.pl

co myślicie ???

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 19:01 ----------

no i dziś wpadł felung :DOrig. Audi Alufelgen a4 s4 rs4 S-Line 17zoll Top | eBay niedługo fotki z przymiarki , prawdopodobnie w sobotę :D

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 21:34 ----------

mały aktual :) kierunki US, ściągnięte badziewiackie lampki w zderzaku + Felung , który udało mi się zregenerować :D

felgi:

9a45654e2dcf.jpg

2a7ca7e22ff7.jpg

f4658bb3abca.jpg

i Brudasek:)

a26a5fa3a384.jpg

eecf0f455867.jpg

---------- Post dopisany 24-01-2014 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 17:41 ----------

CO MYŚLICIE ????? TE LAMPY DIODOWE RED SMOKE AUDI A4 B5 AVANT 1/96- (3853507183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. CZY TE: LAMPY TYLNE LED AUDI A4 B5 94-01 AVANT RED WHITE (3830826686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zastanawiam się nad kupnem

Opublikowano

Kierunki fajnie wyszły :naughty: autko ładne powodzonka w dalszych modach :hi:

Opublikowano

Nice :) a co z audio kombinujesz ? co w planach ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co do audio jeszcze o tym nie myślałem , póki co RMFMAXXX mi styka :D

mała przymiarka ( wyszła trochę koza z racji terenu ale i tak będzie niżej niedługo ) :)

eb1f5c93fbd1.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsze zakupy ;)

e30585caaa35.jpg

Opublikowano

też mnie to czeka nie długo :wink: a gdzie tu kasa jeszcze na rezanie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

co do całości wydatków jutro dojdzie wymiana przegubu prawego zewnętrznego , czekam na sprężynki 40/40 mm ;) i na ori kołpaczki do alusków , pewnie w poniedziałek paczki dotrą :D zaś będzie radość przy rozpakowywaniu :D:whistling:

Opublikowano

Dokładnie :banan: tez będe oczekiwał za paczka po weekendzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

takie tam na warsztacie :D:D:D

d87faffc117e.jpg

wymieniony olej, filtry , przegub , no i oczywiście coś się musiało zesrać jak zwykle i dodatkowo trzeba było wymienić dwa wahacze górne prawe (fakt coś tam już sie działo)

całość za dwa wahacze i przegub 314 ziko wahacze FEBI a przegub Ruville'a

filtry za 46 i olej niecała 100 także kilka stówek poleciało :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.