Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker


Imker

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna sztuka :D Bardzo dobrze, że zaraz będzie niżej, bo na tym kole by wyglądało kiepsko. Ogólnie auto ma potencjał, a Ty zapał do pracy:wink: powodzenia w modach i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie ten schowek zamontować??:) ale fajny bajer , lampki będę polifty kupował bo do tych trzeba by jakieś chińskie migacze clear'y zamontować bo na ORI to średnio wygląda ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ci mówię gdzie tam gdzie masz rączkę nad głową z prawej do trzymania

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

rączkę wykręcasz i to zamiast niej wkręcasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja też tylko tak dla żony kupiłem żeby miała gdzie schować:grin:

---------- Post dopisany 07-03-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 21:08 ----------

a jak tak zapodałem mały gadżecik do mojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon letni rozpoczęty :decayed: oto koza , wóz drabiniasty , allroad w wersji a4 b5 itp. :) jeszcze na standardowych springach , i bez kapselków ( muszę zeszlifować trochę farby bo kapselki nie chcą wejść ;/ )

02f9c821ea75.jpg

cc6a186471dd.jpg

1d7b4eff4f76.jpg

2b2fe2bf3473.jpg

3c120c1ab25a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz teraz jak moja wygląda

DSC_0069.jpg takie koło jak u ciebie tylko inaczej pomalowane i springi -40mm

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

teraz dasz radę w większej rozdzielczości fotę obejrzeć

DSC_0066.jpg

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

wnęki są pomalowane lakierem z palety lexusa,perłą a część czołowa jakimś srebrnym i wszystko w metalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem każdemu teraz czasu brakuje,ogólnie zaczął się już sezon wiosenny jakby nie było

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

ale ta twoja też coraz bardziej uroku nabiera

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

patrzę że na mobilu latasz ja z niego zrezygnowałem bo po trzeciej wymianie ubyło mi go i latam teraz na motulu 6100 synergi + 10w40 i silnik zrobił się bardziej elastyczny

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

lub polecił bym ci CASTROL 10w60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak na mobilu latałem w poprzednim aucie M-B W210 i od wymiany do wymiany zero ubytku , przebieg 1 400 000 tak aż tyle nie pomyliłem zer :D a tak sobie klekotał :

w audi lałem cały czas Mobil1 10w40 ale też myślałem o motulu , castrola bym sobie odpuścił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że castrol jest lepszy od mobila,ale ja wszedłem na motula i jestem zadowolony bardzo koleżka mój jezdzi vw golf3 był o nominalnej mocy silnik przekładka skoda octavia 1.9 tdi moc 115km a po modyfikacjach ma 220km mocy i lata na motulu ijest bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie castrol nie ma dobrej opinii i ogólnie po znajomych ze sklepów motoryzacyjnych również chodzi taka opinia , te ściągane prosto z niemiec ( rozlewane w DE) są :good: jednak te rozlewane w PL są tkie sobie, następną wymianę planuję robić na motulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mnie tylko czeka teraz wymiana hydro napinacza wałków rozrządu bo z rana jak zapalam to zawory grają i wk***ia mnie to bardzo

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

ale tylko przez chwilę ale i tak to trzeba naprawić bo jak słyszę te granie to mnie szlak trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładasz do auta i dokładasz a tu końca nie widać szlak by to czasami trafił aż się odechciewa mieć czasami auto

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

człowiek by kupił rower to może lepiej by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...