Treść opublikowana przez Imker
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
też myślę nad zmianą ale chciałem zachować oryginalny wygląd a tak się nie da ;/ radyjko fajne , mimo wszystko Twoje Ori, które masz jest bardziej Eleganckie jak dla mnie.Walory dźwiękowe na pewno w Alpine lepsze , do tego jakiś piecyk i porządny głośnik w bagażniku
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
a co tam sezon czas zacząć :banan: , ale najpierw muszę się z zawiechą wyrobić żeby założyć felung bo koza będzie Michał też planujesz taką dokładkę jak ma Adam??
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
:good:dokładnie , tyle w temacie
-
[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
dobrze że pozbyłeś się tej niebieskiej jarzeniówki teraz z ostatnich zdjęć oceniam na duże ++++ oby tak dalej , myślę że idziesz dobrą drogą
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
no już tył od polifta leży w domu teraz będę ogarniał przód, póki co czekam na sprężynki , w tym tyg chcę założyć + założenie felungu
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
ale chromy z fabryki "ałdi" jak to nazwałeś nie odpada po miesiącu i nie spływa pseudo chrom po odwiedzinach na myjce bezdotykowej:facepalm: , myślałeś że gówn... to miód ??? tyle w temacie.... a poza tym każdy musi być przygotowany na krytykę
-
[a4 b5] silver 1.9 tdi by teat :)
ładnie się prezenci,na dupcie załóż jej jeszcze poliftowe lampki , poza tym widzę że u kolegi również wiatraki zawitały
-
[A4 B5] Czarna perełka :)
nic dodać nic ująć po prostu picobello postoje na stałe w migaczach czy awaryjki włączyłeś na sesji ???
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
no właśnie dlatego póki co ładuję 17 tym bardziej że za dobrą kasę wpadły
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
wiem coś o tym hehe moja jakby się dowiedziała to było by podobnie
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
17?18?19? ja chwilowo 17 będę pakował
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
ładna ładna a co to za wyświetlacz nad radyjkiem???
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
no ja mam zamiar też założyć kapcie letnie w tym tygodniu bo prawdopodobnie w poniedziałek dojdzie paczka za springami firma mtechnic - zobaczymy jak to się sprawdzi z ori amorkamim, na lato prawdopodobnie jakiś gwint wleci może AP
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
no szary taki popielaty to w sumie byłby dobry trop:whistling:
-
[a4 b5] silver 1.9 tdi by teat :)
no to niezły interesik zrobiłeś bo na prawdę felgi ładne
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
kontrastujący z srebrnym to czarny chyba ale nie wiem czy sam w Twoim przypadku ( srebrne auto) skusiłbym się na czerń , może jakiś ładny odcień srebrnego ?
-
Czerwone Audi B5 by matek
jak dla mnie końcówka, lampy Out , poza tym Audiczka ładna , kolork do dopieszczenia, z grilla bym zmył ten czarny mat bo pewno to wizja poprzedniego właściciela , chyba że uderzysz w czerń wtedy go przemaluj jeszcze raz na czarno , podstawa to felunek i jakaś gleba
-
[a4 b5] silver 1.9 tdi by teat :)
ładny egzemplarz na mody , felunek też zacny , dekielki PORSCHE a felunek też Ori z PORSCHE???
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
ceną się nie martwię bo tak się składa że w częściach pracuję :decayed: , fajna ta dokładka jeszcze jak będzie jakaś konkretna glebka to myślę że efekt końcowy wyjdzie fajnie
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
podświetlenie zwłaszcza bagażnika jak dla mnie MEGA kolorek w słońcu ładnie się mieni
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
jak dla mnie polerka na + , dawałeś potem na to jakiś klar?? , ale środek felgi osobiście bym zmienił na inny kolor (do srebrnego auta) ale ogólnie na +++++
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
już po ptokach ;p póki co srebrny :banan:
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
yhym będzie trzeba się rozejrzeć za taką dokładeczką
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
bardzo fajny egzemplarz , słuchaj ta dokładeczka od leona cupry jest jak zdążyłem się zorientować ,ale czy pasowała na szerokość czy coś rezałeś w niej?
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
no sam się zastanawiałem nad kolorem bo musiałem je malować ale ostatecznie postawiłem na srebrny