Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imker

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imker

  1. też myślę nad zmianą ale chciałem zachować oryginalny wygląd a tak się nie da ;/ radyjko fajne , mimo wszystko Twoje Ori, które masz jest bardziej Eleganckie jak dla mnie.Walory dźwiękowe na pewno w Alpine lepsze , do tego jakiś piecyk i porządny głośnik w bagażniku
  2. a co tam sezon czas zacząć :banan: , ale najpierw muszę się z zawiechą wyrobić żeby założyć felung bo koza będzie Michał też planujesz taką dokładkę jak ma Adam??
  3. :good:dokładnie , tyle w temacie
  4. dobrze że pozbyłeś się tej niebieskiej jarzeniówki teraz z ostatnich zdjęć oceniam na duże ++++ oby tak dalej , myślę że idziesz dobrą drogą
  5. no już tył od polifta leży w domu teraz będę ogarniał przód, póki co czekam na sprężynki , w tym tyg chcę założyć + założenie felungu
  6. ale chromy z fabryki "ałdi" jak to nazwałeś nie odpada po miesiącu i nie spływa pseudo chrom po odwiedzinach na myjce bezdotykowej:facepalm: , myślałeś że gówn... to miód ??? tyle w temacie.... a poza tym każdy musi być przygotowany na krytykę
  7. ładnie się prezenci,na dupcie załóż jej jeszcze poliftowe lampki , poza tym widzę że u kolegi również wiatraki zawitały
  8. nic dodać nic ująć po prostu picobello postoje na stałe w migaczach czy awaryjki włączyłeś na sesji ???
  9. no właśnie dlatego póki co ładuję 17 tym bardziej że za dobrą kasę wpadły
  10. wiem coś o tym hehe moja jakby się dowiedziała to było by podobnie
  11. 17?18?19? ja chwilowo 17 będę pakował
  12. ładna ładna a co to za wyświetlacz nad radyjkiem???
  13. no ja mam zamiar też założyć kapcie letnie w tym tygodniu bo prawdopodobnie w poniedziałek dojdzie paczka za springami firma mtechnic - zobaczymy jak to się sprawdzi z ori amorkamim, na lato prawdopodobnie jakiś gwint wleci może AP
  14. no szary taki popielaty to w sumie byłby dobry trop:whistling:
  15. no to niezły interesik zrobiłeś bo na prawdę felgi ładne
  16. kontrastujący z srebrnym to czarny chyba ale nie wiem czy sam w Twoim przypadku ( srebrne auto) skusiłbym się na czerń , może jakiś ładny odcień srebrnego ?
  17. jak dla mnie końcówka, lampy Out , poza tym Audiczka ładna , kolork do dopieszczenia, z grilla bym zmył ten czarny mat bo pewno to wizja poprzedniego właściciela , chyba że uderzysz w czerń wtedy go przemaluj jeszcze raz na czarno , podstawa to felunek i jakaś gleba
  18. ładny egzemplarz na mody , felunek też zacny , dekielki PORSCHE a felunek też Ori z PORSCHE???
  19. ceną się nie martwię bo tak się składa że w częściach pracuję :decayed: , fajna ta dokładka jeszcze jak będzie jakaś konkretna glebka to myślę że efekt końcowy wyjdzie fajnie
  20. podświetlenie zwłaszcza bagażnika jak dla mnie MEGA kolorek w słońcu ładnie się mieni
  21. jak dla mnie polerka na + , dawałeś potem na to jakiś klar?? , ale środek felgi osobiście bym zmienił na inny kolor (do srebrnego auta) ale ogólnie na +++++
  22. już po ptokach ;p póki co srebrny :banan:
  23. yhym będzie trzeba się rozejrzeć za taką dokładeczką
  24. bardzo fajny egzemplarz , słuchaj ta dokładeczka od leona cupry jest jak zdążyłem się zorientować ,ale czy pasowała na szerokość czy coś rezałeś w niej?
  25. no sam się zastanawiałem nad kolorem bo musiałem je malować ale ostatecznie postawiłem na srebrny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.