Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5] silver 1.9 tdi by teat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak wiec Panowie witam serdecznie kolejny raz :)

Przygode z A4 zaczalem niedawno :) byl to taki sobie dziadowoz, kupilem go od pierwszego prywatnego wlasciciela w niemczech, byl brzydki, brudny, bez blasku... taki szarak, do rzeczy:

A4 B5 1.9 tdi 110km, przebieg 222tys ORYGINALNE

auto posiada na wyposazeniu:

-2xpp

-abs

-el szyby

-el lusterka

-el szyber

-centralny zameczek

po przyjezdzie auto przeszlo odrazu przeglad techniczny, zostalo wykupione polskie OC, zostal wymieniony olej na mobila 10w-40, oraz filtry. Po wizycie w kanale okazalo sie ze auto jest bez grama rdzy, oraz nie mialo zadnej kraksy na swoim koncie.

zdjecie z pierwszego spotkania ze tak powiem.

http://imageshack.com/a/img842/9027/e385.png

http://imageshack.com/a/img513/5182/3h32.png

http://imageshack.com/a/img268/3324/mwt9.png

http://imageshack.com/a/img62/2617/jnvb.png

nastepnie wpadlem na pomysl ze czas na felgi, tak wiec zakupilem R17 i do tego 225/45 oponki :P zimowki oczywiscie kierunek piwnica, jakos nie moglem sie powstrzymac przed zalozeniem ich juz :)

http://imageshack.com/a/img200/8691/hx2o.jpg

http://imageshack.com/a/img89/6136/dhz1.jpg

http://imageshack.com/a/img35/6515/w0vl.jpg

http://imageshack.com/a/img42/9616/drb3.jpg

http://imageshack.com/a/img842/5730/ehkm.jpg

http://imageshack.com/a/img802/8602/g9wv.jpg

a efekt kol i konkretnego czyszczenia jest to ze z dziadowoza, audi zmienilo sie w niunie :)

http://imageshack.com/a/img833/8127/9pkn.jpg

http://imageshack.com/a/img22/8190/hw87.jpg

http://imageshack.com/a/img27/4383/pdzb.jpg

http://imageshack.com/a/img196/1048/q1tt.jpg

tak wiec tyle poki co udalo mi sie zrobic, nastepne wydatki ktore sa przewidywane to rozrzad, rejestracja, a dalej juz z gorki :) zapraszam do wyrazania swojego zdania na temat moich wysilkow :)

Opublikowano

ładny egzemplarz na mody , felunek też zacny , dekielki PORSCHE a felunek też Ori z PORSCHE???

Opublikowano
  • Autor

felgi to borbety, zakupione za szpilki przyslowiowe, znajomy robil je pod siebie ale rozbil auto potrzebowal kasy i nowki mozna powiedziec po piaskowaniu i proszkowym malowaniu oddal za 450zl :) opony koszt 550zl

Opublikowano

no to niezły interesik zrobiłeś bo na prawdę felgi ładne :hi:

Opublikowano
:) ładnie się prezenci,na dupcie załóż jej jeszcze poliftowe lampki , poza tym widzę że u kolegi również wiatraki zawitały :decayed:
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam!

Panowie, auto zostalo w rodzinie, i szybko z niej nie odejdzie :P jakis czas mnie tu nie bylo ale nie znaczy ze w aucie sie nic nie zmienia, :) auto przeszlo nastepujace prace

- kompletny rozrzad,

- wymiana oleju w silniku, w skrzyni,

- wymiana wszystkich filtrow,

- wymiana wszystkich elementow gumowych przod, cale wachacze, tyl wszystkie gumy,

- zbieznosc

- cale nowe zawieszenie tlumika,

- nowe klocki, tarcze,

- wymieniony plyn chlodniczy na g12

- spasowany idealnie caly przod,

- pozadna polerka

- oswietlenie przod philips bluevision 4000k + postoje, dziewiec diod na jednym, tył niunia podswietlenie tablicy led dostala

- kompletne pranie tapicerki, silnika,

- w tylnia polke 2x17cm pioneer 3drozne

- cb unidena, wraz z presidentem

- nowy mieszek do skrzyni biegow

- REJESTRACJA W PL :)

do zrobienia rdzawka na drzwiach, i na zime nowy olej bo prawie 10.000tys juz peklo, dolalem ok 700-800ml oleju na tym dystansie, no i konserwacja podwozia.

obecnie po wykonaniu wszystkich prac, na r17/225/45 spala w miescie do 7.5/100, odcinki po 3-4km, w trasie jadac do 140km/h spalila mi ok 5.5l, 90km/h do 5l, to ile ona by palila na np r15/195/65? heh :)

KOCHAM JĄ!

http://www46.zippyshare.com/v/27224052/file.html

http://www46.zippyshare.com/v/18042410/file.html

http://www46.zippyshare.com/v/18445167/file.html

http://www46.zippyshare.com/v/16279635/file.html
http://www46.zippyshare.com/v/66970740/file.html

http://www46.zippyshare.com/v/69771854/file.html

Edytowane przez djteat

Opublikowano

No i ładnie tak ma być! szerokości!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak wiec Audi zostala praktycznie cala odmalowana, jest praktycznie w perfekcyjnym stanie.

auto Ojca stety/niestety odmowilo juz na amen posluszenstwa, i szczesliwie Ojciec odkupil audi za 11.500zl :) tyle ile wyszla :) ale przez 10 lat nie bedzie robic nic, audi dostala sie an emeryturke, stoi sobie w ogrzewanym garazu :)

polowalem na a6 c5, ale... trafil sie passat :)

http://forum.vw-passat.pl/threads/143274-Biala-Strzala-by-Kuba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.