Treść opublikowana przez Imker
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
sezon letni rozpoczęty oto koza , wóz drabiniasty , allroad w wersji a4 b5 itp. jeszcze na standardowych springach , i bez kapselków ( muszę zeszlifować trochę farby bo kapselki nie chcą wejść ;/ )
-
Audi A4 B5 1.8 1998r Silver Porszaki 18`, MTS ;)
felgi wzór Porsche , jak dla mnie miodzio, widzę że też masz syndrom "kozy" ja u siebie póki co będę tylko springi wymieniał na 40/40 mm powodzenia w modach:hi:
-
1.9 TDi problem z chwilowym gubieniem mocy
nie filtra paliwa nie ruszał, wymieniałem go jakoś w zeszłym roku listopad/grudzień , na jedynce i dwójce tego nie odczuwam , tylko 3,4,5 chociaż też czasem nie czuć tego tak jakby problem
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
no to prawda. Podczas projektowania tego prawego lusterka jakiś Helmut miał ucisk na mózg i jakoś mu się tak skroiło to małe gówno :facepalm:
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
apetyt rośnie w miarę jedzenia
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
40/40 mm zobaczymy jak siądzie :decayed:
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
osz kurde przodzik robi robotę daj na pw ile dałeś za zderzaczek sam szukam ale ceny kosmiczne dokładka ++++++ ( u mnie te będzie niedługo ) póki co springi dotarły w tyg będzie niżej , teraz nad progami pomyśl i tyle
-
1.9 TDi problem z chwilowym gubieniem mocy
nie prócz wymiany prawych górnych wahaczy wymiany oleju i filtra powietrza + oleju nic nie było robione, na początku tak myślałem ale kurcze dlaczego przez powiedzmy 1.5 sek jest zamuł a potem jest ok dalej ciągnie???, dziś lecę o 22 na lotnisko do GD to na autostradce go przegonię
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
cholerka:kwasny: Ktoś Ci wjechał ??
-
1.9 TDi problem z chwilowym gubieniem mocy
tak mam virusa , powiem Ci tak miałem do tego gościa wpaść na hamownie ale jakoś nie było po drodze a tak po użytkowaniu to goniąc 130 KM daleko z tyłu nie jestem coś koło 115-120 na tyle wycenił bez hamowania ale jak podjadę w poniedziałek na podpięcie do kompa to umówię się na hamownie a tak na marginesie to zaczęło się to robić po wizycie u znajomego w warsztacie ( wymieniał filtry ) może rozpinając puszkę od filtra powietrza jakiś wężyk spadł , przepływka dobrze podpięta bo sprawdzałem
-
1.9 TDi problem z chwilowym gubieniem mocy
Witam, mam od kilku dni problem, a mianowicie : na 1biegu ok na 2 myślę że też na 3 zaraz po wrzuceniu turbina ma chwilę zawiechy natomiast zaraz potem czuć jak ciągnie na 4 i 5 dzieje się to samo jak na 3 zastanawiam się co może być przyczyną??, być może ktoś miał podobny problem?? po odłączeniu przepływki mocy nie ma jak przy tej chwilowej zawieszcze, z tym że cały czas. silnik to oczywiście 1.9 TDi AHU 66KW <- katalogowe bo w rzeczywistości jest wirus ( śmigam na nim kilka dobrych miechów ) w tygodniu jadę do gościa , który robił mi program ale może ktoś ma jakiś pomysł,to jutro ( jak będzie ładna pogoda ) pogrzebię sam.
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
widzę że avancik dopieszczany , oby tak dalej a będzie malina
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
ale to raczej nie jest pod USA, dziś do mnie dotarły springi ( tydzień) ;/ w przyszłym tygodniu wymiana
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
super wyszło to obszycie kierownicy, pachnie świeżością
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
myślę że sztuka godna uwagi , trochę serca i będzie jak ta lala :hi:
-
Taki sobie Avant by kylo1991
bardzo zdrowa sztuka koło jak najbardziej na + o ile pamiętam a8 d2 , powiedz kolego masz przedliftowe lampki ( są oddzielnie migacze i reflektory ?? )
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
aaaaaa no tak rzeczywiście fajna sprawa , tylko ze ja nie używam okularów nawet tych przeciwsłonecznych
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
tylko gdzie ten schowek zamontować?? ale fajny bajer , lampki będę polifty kupował bo do tych trzeba by jakieś chińskie migacze clear'y zamontować bo na ORI to średnio wygląda ;/
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dziękówka wolałem się upewnić
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
naprowadź mnie kolego bo nie rozumiem co w pierwszym poście jest nie tak?? ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- tak na marginesie czy z tej mojej wlepki można wyczytać jaki jest kod lakieru??
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
Czarna podsufitka czarny sufit Audi A4 B5 Avant (3944880243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co myślicie dobra cena?? zastanawiam się nad kupnem
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dziś dotarły kołpaczki do alusków
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
spoko jak tylko wszystko ogarnę wpadną focisze oby jutro przyszły sprężynki bo póki co tylko kołpaczki doszły do felg:kwasny:
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
myślę nad dystansami ale jeszcze nie wiem , jak dorwę w dobrej cenie to pewnie się skuszę
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
:slina: piękne autko no i fotka zacna