Treść opublikowana przez Imker
-
Polecane opony zimowe
Mam już na drugim samochodzie Dębice Frigo , dałem w tum roku o ile dobrze pamiętam 195zł /szt 195/65R15 i jestem zadowolony , z czystym sumieniem mogę je polecić
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
auto godne uwagi , dobra baza na mody
-
[ALL B5] Audi S4
:slina::slina::slina::slina: auto jak ta lala , nic tylko pozazdrościć ....
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
słuchaj co do montażu ledów w kierunkach ( USA) czepiają się Polizaje ??? sam mam zamiar zamontować sobie w kierunkach postój i tak się zastanawiam, wg. idzie zrobić żeby ledy świeciły słabiej ??? wiem ze np znajomy w a3 2007 bodajże rok ściemnił sobie postoje w kierunkach (wersja europejska) poprzez komputer , u mnie pewnie to nie możliwe ale jakby tak na ledach zrobił???
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dziękówa:) po nowym roku zdecydowałem się na polifty z przodu i napewno wypadną te "światła do jazdy dziennej " i prawdopodobnie będę łądował poliftowy zderzak ale to w późniejszym terminie ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- zastanawiam się nad kupnem : 1- ORYGINAL FELGI A8 D2 16 CALI 5x112 WYPOLEROWANE (3805948546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ( trochę cena odpycha) 2- Felgi audi 5x112 audi sline rs4 rs6 a3 a4 a6 passat Tczew ? Tablica.pl co myślicie ??? ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 19:01 ---------- no i dziś wpadł felung Orig. Audi Alufelgen a4 s4 rs4 S-Line 17zoll Top | eBay niedługo fotki z przymiarki , prawdopodobnie w sobotę ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 21:34 ---------- mały aktual kierunki US, ściągnięte badziewiackie lampki w zderzaku + Felung , który udało mi się zregenerować felgi: i Brudasek:) ---------- Post dopisany 24-01-2014 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 17:41 ---------- CO MYŚLICIE ????? TE LAMPY DIODOWE RED SMOKE AUDI A4 B5 AVANT 1/96- (3853507183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. CZY TE: LAMPY TYLNE LED AUDI A4 B5 94-01 AVANT RED WHITE (3830826686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zastanawiam się nad kupnem
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
:drinks:gratki za dopieszczenie avancika:good:
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
zadbana furka , sam zastanawiam się nad chromami na szybach i relingami ale nie wiem, czy się uda to wymodzić :D, na pewno wg mnie odmładza auto taki zabieg.
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
:oklasky: Gratki za mody , za super dopieszczane auto !!!!
-
pytanko czy będą pasować 17' od a4 b6
dzięki za informacje cieszy mnie że będą pasować
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
mody na duży + , Avancik ogolnie zadbany z tego co widać , pozdro
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
ładny Avancik co do felg to numer 1 mi również bardziej by podpasowało
-
pytanko czy będą pasować 17' od a4 b6
A jakoś mnie tak coś ruszyło i już sam nie byłem pewien
-
pytanko czy będą pasować 17' od a4 b6
witam, dziś wpadły mi pewne fanty , m. in. takie felgi 17ki oryginalne audi . Orig. Audi Alufelgen a4 s4 rs4 S-Line 17zoll Top | eBay tylko mam takie pytanie czy podejdą do mojego avanta a4 b5 ???? kosztowały mnie 600 zł z dwiema oponami dlatego wiele się nie zastanawiałem
-
co sądzicie o tych felgach ??
hmmm , czyli odpuszczam , jutro jadę oglądać i pasować jakieś 17ki z rantem:) tylko tyle wiem , dziś na szybciocha się dowiedziałem przypadkiem że znajomy coś takiego ma zobaczymy co z tego wyjdzie jak się uda to porobię focisze
-
co sądzicie o tych felgach ??
no właśnie , rozmiar i cena to ich minus;/, chyba sobie odpuszczę
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
szkoda takiego cuda jeszcze na tych felciach ..... mmmmmmiodzio
-
co sądzicie o tych felgach ??
cholera;/ znalazłem jeszcze coś takiego co by mnie interesiło ORYGINAL FELGI A8 D2 16 CALI 5x112 WYPOLEROWANE (3805948546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
co sądzicie o tych felgach ??
co sądzicie o tym modelu felg do mojej a4 b5 ?? będzie to jakoś wizualnie się prezenciło ? Felgi audi 5x112 audi sline rs4 rs6 a3 a4 a6 passat Tczew ? Tablica.pl cena wydaje mi się atrakcyjna
-
Srebrna A4-ka aa
łądna sztuka , co do przebiegu , to chyba mało ważne jak auto wygląda dobrze i jeździ bezproblemowo , mój ma prawie 340tyś i sprawuje się w 100%
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
autko godne uwagi, dobre aluski i lampy na początek od polifta, sam będę na wiosnę kupował aluski s-line , prawdopodobnie lampy przód/tył poliftowe oraz glebka jakieś 30mm w dół
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
obecnie są założone, ale mówię że nie ma czasu nawet zdjęć machnąć znalazłem zdjęcie z lata , na tych aluskach mam zimówki ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 13:26 ---------- dzisiaj miałem chwilkę czasu i udało się pstryknąć kilka fotek, szkoda że bryka brudna ;/ ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- dzisiaj miałem chwilkę czasu i udało się pstryknąć kilka fotek, szkoda że bryka brudna ;/
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dziś byłem na wirusie:) robił na 115 KM , po nowym roku umówię się do gościa na hamownię żeby mieć papier ile faktycznie ma , różnica diametralna jeśli chodzi o zbieranie , prędkość i ogólne wrażenia z jazdy , nie kopci, zobaczymi na ile zbiornik starczy (65L ) , chciałem pstryknąć zdjęcia ale nie idzie się dobić do myjki ;/ tyle ludu , co do lampek to zastanawiałem się nad poliftowymi ,ale czy warto??? na pewno względy estetyczne za tym przemawiają jednak póki co się wstrzymam , aczkolwiek nie mówię nie
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
ja zastanawiałem się nad ( nie wiem czy dobrze napiszę ) PLASTI DIP??? farba, która zamienia się w gumę , którą można później zerwać , chciałem takie coś na zimę zrobić ale jakoś nie starczyło weny i czasu, myślałem nad białym matem
-
[B5 ADR] Moje niebieskie A4 :)
potwierdzam miałem w w210 najpierw 6000k i była taka kupa w deszczu ze jechać nie szło , zmieniłem na 4300k i jak malinka światło białe , było elegancko wszystko widać a na pewno lepiej niż przy 6tyś , w e30 miałem założone hidy i przez 1.5 roku użytkowania nikt się nie przyczepił (soczewka) dopiero jak tata wyjeżdżał do Belgii to policjant go zatrzymał niemalże na granicy i powiedział uuuuuu panie a tu dowodzik zabierzemy , tata się spiął trochę ale wyszedł drugi i powiedział ze też miał kiedyś e30 , dał kwity i kazał jechać , poza tym fajny kolorek , znajomy miał a6 s6 avant w takim kolorze i zarąbiście to wyglądało
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
jutro jak się uda porobię nowe focisze , jutro jestem również umówiony na wirusa , zobaczymy co z tego wyjdzie