Treść opublikowana przez Imker
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
ahh ten kolorek ( mam do niego sentyment) tata miał kiedyś W124 w budyniu , grubo działasz oby tak dalej
-
[B5 AFN] Niebieski Avant na RH TURBO by Damian_VAG
autko zacne, kolor również , widzę że działasz a to najważniejsze , teraz tylko zderzak zmienić na polifta ze spryskami , co się misiaki nie doczepią , ostatnio jak mnie złapał kontrolnie to pierwsze co spojrzał na migacze a mam przedlifowe US z dumą kazał mi zapalić postoje ( nie wiem czy nie widział ale myślał że mam też w kierunkach) a tu po zapaleniu ZONK, bo nie mam postojów "jeszcze" w migaczach heheh i nie mógł się doczepić .
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
takie tam na warsztacie :D:D wymieniony olej, filtry , przegub , no i oczywiście coś się musiało zesrać jak zwykle i dodatkowo trzeba było wymienić dwa wahacze górne prawe (fakt coś tam już sie działo) całość za dwa wahacze i przegub 314 ziko wahacze FEBI a przegub Ruville'a filtry za 46 i olej niecała 100 także kilka stówek poleciało
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
:shock3::shock3::slina::slina: jak dla mnie na 6, pogratulować
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
pal go licho ten spojler ale ten grill, jednostronny tunningoffy próg , i brewki OUT przez duuuuuże O:facepalm:
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
a fisa sam robiłeś??
-
Rebound b5 avant
Po kij zamieszczałeś ten wątek? skoro jak widzę z góry byłeś nastawiony na jakieś docinki?? dziwisz się że każdy Ci dożera ?? , jeśli jesteś zdecydowany na zamieszczenie wątku to wypadałoby jakoś zaprezentować swoje auto ( fotki to raczej podstawa) bez tego jest wielki CH...J I nie napisałem tego żeby Cię obrazić , a tak na marginesie miałem kiedyś BMW e30 324TD touring , i nie dam złego słowa powiedzieć na to auto.
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
widzę że kolega ostro działa :hi: kurde sam zastanawiam się nad FIS'em ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
co do całości wydatków jutro dojdzie wymiana przegubu prawego zewnętrznego , czekam na sprężynki 40/40 mm i na ori kołpaczki do alusków , pewnie w poniedziałek paczki dotrą zaś będzie radość przy rozpakowywaniu :whistling:
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
Dzisiejsze zakupy
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
ładna maszyna :thumbup1: powodzenia w modzeniu
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
co do audio jeszcze o tym nie myślałem , póki co RMFMAXXX mi styka mała przymiarka ( wyszła trochę koza z racji terenu ale i tak będzie niżej niedługo )
-
[ALL B5] moja A4
czuć jakąś diametralną różnicę w twardości w stosunku do Ori zawieszki?
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
pozazdrościć opanowania i umiejętności:shock3:
-
[ALL B5] moja A4
ładny avancik , taki wzór kołpaków w TICO był a lusterko czerwone???? , widzę że amorki + springi MTS'a??? jak to się sprawuję??? bo sam chce taki zestaw do siebie , jak dla mnie mody na ++
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
miałem takie HERTZ'e w alfie i szczerze polecam , byłem bardzo zadowolony , do tego jeszcze miałem tweetki również HERTZ'a + sub w bagu i było naprawde przyjemnie
-
Kontrolka Paliwa
chyba nie ten dział kolego
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
ładny kolor, myślę że zdrowa baza na modzenie
-
A4 B5 - moje skromne wozidło
bardzo ładna a4 , kurczę sam chcę zakupić taki licznik z FIS'em , bo mój to golas , nawet temp nie pokazuje , tylko nie wiem za co się zabrać;/
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
moze trochę usiąść ale i tak wg mnie jest nieproporcjonalnie wyżej od tyłu im większe felgi tym bardziej w dół powinieneś dawać , większe felgi bez pójścia w dół będzie potęgować tylko efekt kozy
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
szczerze powiedziawszy wolę nie ryzykować na wiosnę "ściągnę " kołdrę brudu i będzie malina hehe
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
do nas jeszcze taka technologia nie dotarła :slina:
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Ty w górę a ja na wiosnę w dół fakt że wygląd "kozy" jest wygodny ale czego się nie robi dla piękna
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
nice:) , też chciałem jechać na myjkę ale u mnie -10 więc klops by był ;/ rano do auta bym nie wszedł , poza tym u mnie śnieg sypie :facepalm: już wiosny nie mogę się doczekać
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
BMW e38