Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś całe auto w rozsypce..montaż bose i paru innych rzeczy:banan:..wkrótce kilka fotek z prac:wink:.. ale zaczynają sie problemy:kwasny:

Dzieki za miłe słowa:hi:

---------- Post dopisany 28-05-2014 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 19:28 ----------

Bose juz w aucie i dziś odpalone:banan:

http://abload.de/img/wp_20140528_001hxrq7.jpg

:facepalm:bez komentarza

http://abload.de/img/wp_20140528_002n0si5.jpg

dzięki za foto, nie podejmuje się żeby wsadzać do siebie bose i całe wiązkę :facepalm: gratki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to aż takie straszne jak sie wydawało..Jak sie to mowi Polak potrawi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zostanie tak jak jest.. a z czasem sie zobaczy..lecz na 90% drzwi bede wygłuszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym tygodniu walki z kablami przyszedł czas na efekt.

wp_20140601_002k0svq.jpg

wp_20140601_0014xsrx.jpg

wp_20140601_004xls0e.jpg

wp_20140601_005nlsjl.jpg

wp_20140601_003fwsw4.jpg

wp_20140601_007weujd.jpg

​Najbliższe plany co do środka auta to: założenie klimy + 1 din, komplet foteli w czarnej skórze z boczkami, maskowanice głośników Bose lub same emblematy i pełen FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był sens wkładania bose bez ori radia z trybem bose?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla mnie był sens..

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 19:26 ----------

Delikatne polerowanko maski i zderzaka..po kopnięciu piłką:facepalm:

wp_20140611_0023zun7.jpg

Jeszcze w tym miesiącu mam nadzieje wpadną kubełki w prądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli do przodu :thumbup1: tylko gdzie zapowiadany gwint?

wcześniej pewnie miałeś nagłośnienie Nokii - powiedz jak przesiadka na Bose? jest duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie w swoim czasie:wink:..na razie zajmuje się środkiem auta..czy wcześniej było Noki tego nie wiem..na zadnym z głośników nie pisało Nokia..suba tez nie było.. moim zdaniem jest wielka różnica miedzy Bose a Nokia lub zwykłym nagłośnieniem..na zawias po prostu brakuje czasu żeby założyć itp. Tylko sie obawiam czy czasem gdy obniżę auto o te 3 cm to czy moje balonowe opony nie będą obcierać o nadkola..a złociszy na nowe koła i opony brak..:kwasny:.. Mysle ze na przyszły sezon założę 17-nastki s-line..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można tak ro***bać auto :P

:grin: Żebyś Ty swoje widział:naughty:

A co do auta, to jeżeli chcesz wpakować kubełki w prądzie a teraz nie masz ele. lędźwi to znowu bedziesz dywan targał żeby wiązke położyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można tak ro***bać auto :P

:grin: Żebyś Ty swoje widział:naughty:

A co do auta, to jeżeli chcesz wpakować kubełki w prądzie a teraz nie masz ele. lędźwi to znowu bedziesz dywan targał żeby wiązke położyć:wink:

Tu u Alana znów auto w częściach?:facepalm:

oj nie bede musiał dywanu targać znów..wszystko przemyślane było i wiązka położona pod czas zabawy z Bose..wiec tylko wywalić placki i wrzucać kubły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był sens wkładania bose bez ori radia z trybem bose?

dopiero na nie ori radio ten system gra, seryjne radio to namiastka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak...gdy mam ustawianą głośność od 1-5 jeszcze można gadać w miarę w aucie..a powyżej to juz ciężko..skala jaką uzyskałem na radiu było to max 16 vol..a gdzie 50? a planuje jeszcze kiedyś w nie dalekiej przyszłości trochę wygłuszyć auto..tylko jeszcze nie wiem czym to zrobić..Dzięki Kowi za dobre podsumowania:hi:...

P.S jak bym wiedział wcześniej ze wczoraj lecieliście przez Sandomierz to bym sie jakiegoś spota zrobiło na parę min gdzieś po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tarnobrzegu staliśmy dosc długo przy remontowanym macu:wink: kumpel kluczyki zatrzasnął w toledo:facepalm: już myslałem że szyba poleci:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie droge wybraliście..cały Tarnobrzeg jest rozkopany:facepalm: no miał szczęście ze sie udało..kolo której byliście w TBG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos po 17, a te rozkopy to fakt, w ogole mielismy jechac przez Nisko to prowadzacy zawiesil sie i nie skrecilismy i witajcie wykopki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...