Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

No też mam nową. Mała rzecz a cieszy :wink: Może będą się śmiali ale mnie ruszają szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy szczegół jest ważny..jak się chce zrobić auto dla siebie..a bezpieczeństwo przede wszystkim..

Delikatna aktualizacja..wnętrze avantadora znów rozebrane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tym razem? Ja swoje dopiero co złożyłem. Całość prałem razem z wykładzina i podłogę wyklejałem matami stp gold pod dobre audio. Efekt taki , że auto o połowę cichsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi biznes. Będziesz robił porządne granie w aucie? Jeśli nie to średnio się to opłaca i auto przytyje o ok 40kg po oklejeniu całości razem z drzwiami i bagażnikiem.

http://allegro.pl/stp-gold-75x50-mata-wygluszajaca-wyciszajaca-wawa-i4618763043.html Według mnie najlepsze cena/jakość. Nie ustępują Dynamat a są sporo tańsze. Jeśli nie chodzi Ci o super granie tylko o same wyciszenie auta to polecam : http://allegro.pl/gms-01-pianka-mata-wygluszajaca-samoprzylepna-wawa-i4608825402.html . Jedna i druga opcja dość kosztowna. Jeśli auto ma dożywocie jak u mnie to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bose i raczej bose zostanie..u mnie też auto ma dożywocie..teraz zimą sie zbliża to graty sie będzie zbierać..wiem ze to właśnie drogi mod..myślałem tylko o podlodze i drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób przede wszystkim podłogę bo najwięcej daje. Ja zrobiłem wszystko prócz przegrody przedniej. Według mnie to jeden z najważniejszych miejsc ale weź się tam dostań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem macha na bok silnik w gore i zrobione..ale najpierw wes to zrób..ile ci mat poszlo ma podłogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie weź wyrywaj motor. Nie mam nawet wysięgnika żadnego. Jak swapowałem A80 z 2.6 na 2.8 to myślałem , że spuchnę. Nie pamiętam dobrze bo miałem do obdzielenia dwa auta. Drugie znajomego. Na chwile obecną coś ok 10-12 i jeszcze nie wykleiłem tylnych drzwi , grodzi i klapy bagażnika. Myślę też o masce i dopiero na maty założyć fabryczne wygłuszenie. Te maty mają jedną wielką zaletę. Cholernie usztywniają.

Co do samego wyciszenia to skup się przede wszystkim na tylnych nadkolach (aż po szybę) oraz podłodze bagażnika. Według mnie to ta generuje się najwięcej hałasu. Po złożeniu tylnych foteli i zwinięciu rolety u mnie było dużo głośniej. No i wiadomo , że jak masz nieszczelne uszczelki przy oknach itp to efektu nie usłyszysz. Oprócz samych mat zalecam położyć na to wszystko jeszcze jakiś najtańszy filc. Koniecznie samochodowy żeby nie chłoną wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę ze czeka mnie roboty od uja i jeszcze więcej..nie no na pewno jak będę to robił zacznę od drzwi i stopniowo za jakiś czas podloga itp..tez o masce myślę i suficie..nawet niechce myśleć ile kasy na to pójdzie..ale mam nadzieję ze będzie warto ja wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa jak kasa. Jeśli nawet wydasz tego tysiaka na materiał to się opłaca. Gorzej z robocizną. ja lubię się bawić i mnie to kręci szczególnie jak robię dla siebie ale fakt faktem roboty jest. Zaraz ktoś zacznie się pukać w głowę , że nie warto itp ale oni nie wiedza w czym rzecz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co wszyscy robią w klubie z autami.. to nazywa sie pasja i zamiłowanie do marki... :):) To moje 1 audi i pozostanie ta marka u mnie na zawsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna powodzonka w dalszym modzeniu :hi:

Dzieki..staram sie modzic jak tylko mogę..ciesze się ze sie podoba.

Dziś wpadł na pokład audiczki poliftowy sufit z lampkami w ledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk to może za dużo powiedziane... Pasjonat. Po prostu chce żeby auto jakoś wyróżnić z tych wszystkich szaraków z ulicy..

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 95% auto zostanie do końca swoich dni u mnie. A zapomniałem dodać ze jeszcze założyłem podszybie z lifta.

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie niedługo wrzucam osłony. Dorwałem nawet ta na zbiorniczek wspomagania z paska v5.


Szukasz jeszcze audi a4 sam naprawiam? Mam na kompie to może bym Ci w mailu podesłał. Ściągałem z torrenty.org ale trzeba mieć tam konto. Rejestracja kosztuje 12zł (sms). Jeśli nie korzystasz z torrentów raczej nie warto.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie niedługo wrzucam osłony. Dorwałem nawet ta na zbiorniczek wspomagania z paska v5.

Szukasz jeszcze audi a4 sam naprawiam? Mam na kompie to może bym Ci w mailu podesłał.

juz znalałem w necie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...