Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Życzę cierpliwosci i worka zielonych:wink:

Opublikowano
  • Autor

Życzę cierpliwosci i worka zielonych:wink:

powoli a do celu kolego..nie uda sie w 2015 uda sie pozniej... ale dzieki

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

damy rade :decayed:

Opublikowano

4. Zespawanie dokładek zderzaków przód tył i malowanie w kolor.

Ktoś z forum przerabiał temat? Macie jakieś fotki jak to wygląda na gotowo? Koniecznie chce założyć progi od S4 bo te seryjne straszą ludzi. Po ich założeniu trzeba coś zrobić ze zderzakami. Na przód od S4 raczej mnie nie stać.

Opublikowano

4. Zespawanie dokładek zderzaków przód tył i malowanie w kolor.

Ktoś z forum przerabiał temat? Macie jakieś fotki jak to wygląda na gotowo? Koniecznie chce założyć progi od S4 bo te seryjne straszą ludzi. Po ich założeniu trzeba coś zrobić ze zderzakami. Na przód od S4 raczej mnie nie stać.

Np Kowi tak ma. Spawa sie podobno dobrze bo ten sam material niby ;)

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

No u Kowiego to elegancko wygląda..mam nadzieje ze dużo dam rade zrobić..a jak oceniacie prace którą wykonałem prawie w rok?

Opublikowano

Jak dla mnie zabrakło tylko kola reszta malina

Opublikowano
  • Autor

No kolo braklo kasy..ale juz wiem na 100%co założę na wiosnę..

Opublikowano

Macie jakiś patent jak to spawać? Chce to zrobić sam jeśli da się bez dużego nakładu kasy. U mnie w okolicy nikt tego nie robi.

Jakie koła wybrałeś? Oprócz braku kół brakuje też lekkiej gleby. Chociaż -30 a najlepiej 40/35

Opublikowano
  • Autor

Na pewno potrzebna jest spawarka do plastików. koła będę założone 17-nastki i tak juz zostanie do końca...Jak ktoś mi powie ile na 1BA cm auto stoi..to ci powiem ile ma niżej.

Opublikowano

Na 1BA stoi chyba coś ok 67-68cm od gleby do błotnika.

Opublikowano
  • Autor

to jutro zmierzę i napisze.

Opublikowano

jakie koło kolego pakujesz>:>:L>??

Opublikowano
  • Autor

Na lato pakuje 17" i oponę 205/50..i ani cala więcej..bo komfort jazdy jakiś musi zostać.

Opublikowano

Na lato pakuje 17" i oponę 205/50..i ani cala więcej..bo komfort jazdy jakiś musi zostać.

najlepszy wybór i kompromis, też miałem dylemat ale teraz z perspektywy czasu , najlepszy wybór tylko przy takiej oponie zakładaj wąska felgę...

Opublikowano
  • Autor

Będzie założona felga tak jak fabryka każę..zero dystansów itp..

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Felga bedzie taka załozona 7.5Jx17E.T43 i wzór koła juz wybrany :)

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Przy ET 43 żeby to ładnie wyglądało idealnie by pasował dystans 5mm przód i 10mm tył. Wtedy wygląda porządnie i prowadzenie auta się poprawia. Akurat w tym aspekcie nie rozumiem trzymania się fabryki. Fabryka nie wszystko robi NAJ. Często wręcz przeciwnie.

Co do 17 radze trzymać się oryginalnych wzorów.

Opublikowano
  • Autor

Może jakiś dystans pewnie..ale tak jak piszesz nic więcej.. no myślę ze opona 205/50 będzie odpowiednia czy sie mylę?Mniej więcej wiem jak Audi będzie wyglądać na tych kołach co wybrałem.


Miałem nie pokazywać jaką felga wybrałem na sezon 2015..ale jakoś nie mogę się powstrzymać :) .

x17c5976c.jpg.pagespey3c7w.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.