Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre, ładne ori kółeczko :)

Opublikowano

Mi też się podoba :) Sam chciałem do swojej takie pakować :)

Opublikowano
  • Autor

Myślę ze na żywo będzie jeszcze lepiej..bo to tylko VT

Opublikowano

To 17 czy 18? Raczej na 18 wyglądają. Bardzo podoba mi się obniżenie. Dla mnie ideał. Takie chciałbym osiągnąć jakimś kitem.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

to koło jest zacne

Opublikowano
  • Autor

to jest zdjęcie virtual tuning..na żywo będzie 17"

Opublikowano

No wiem przecież ale ciekaw jestem jakie koło zrobiłeś. Na 17 raczej nie wyglądają. Przy 17 i planowanej oponie z taką glebą może ładnie już trzeć brzuchem. To dylko teoria. Wiem , że u ciebie będzie wyżej i w ogóle.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano
  • Autor

Wiem , że u ciebie będzie wyżej i w ogóle.

tak będzie jak piszesz..z reszta okaże się jak założę jak to będzie wyglądać.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

nic nie bedzie trzeć

Opublikowano
  • Autor

Mam taką nadzieje Alan ze nie bedzie nic trzeć.

Opublikowano

U mnie 17 przy obnizeniu 40/40 i oponie z przodu 205/45/17 niestety ocierało ale nie zderzakiem tylko pod autem jak są poduchy chyba silniki to wystaja takie cycki i to nimi haczylem.

Opublikowano
  • Autor

To jak będzie cos tarło na oponie 205/50/17 to znaczy ze juz nie będzie się dało niżej ;) ..muszę teraz zmierzyć ile mam niżej auto..

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

U mnie 17 przy obnizeniu 40/40 i oponie z przodu 205/45/17 niestety ocierało ale nie zderzakiem tylko pod autem jak są poduchy chyba silniki to wystaja takie cycki i to nimi haczylem.

O to mi chodziło. I nawet nie miałem na myśli 40/40 a minimum 50/40. Jeździłem na takim obniżeniu przy 17 i tarło bodaj sankami. Na 18 zero tarcia.

Mam taką nadzieje Alan ze nie bedzie nic trzeć.

U Ciebie na pewno nie będzie trzeć skoro chcesz wyżej. Nie masz się o co martwić.

Opublikowano

co do 17 i gleby
http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-s-line-cult-gleba-stance-CID5-ID715Fp.html#ddb9262e2f
Mojego kumpla (już sprzedana)
Ale na 205/40/17 i na obniżeniu jak widać na większości zdjęć miał wahacz jakieś 3cm od ziemi.

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano
  • Autor

no to spoko....także czekam na wiosny..ciesze się ze felga się podoba... :):banan:


co do 17 i gleby
http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-s-line-cult-gleba-stance-CID5-ID715Fp.html#ddb9262e2f
Mojego kumpla (już sprzedana)
Ale na 205/40/17 i na obniżeniu jak widać na większości zdjęć miał wahacz jakieś 3cm od ziemi.

aż takiej gleby nie przewiduje..będzie delikatne obniżenie..bo auto ma byc do codziennego użytku...

Opublikowano

co do 17 i gleby

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-s-line-cult-gleba-stance-CID5-ID715Fp.html#ddb9262e2f

Mojego kumpla (już sprzedana)

Ale na 205/40/17 i na obniżeniu jak widać na większości zdjęć miał wahacz jakieś 3cm od ziemi.

Moje koła miał :wink: Tylko cal mniejsze. Jednak pasują do tej budy jak mało które.

Opublikowano
  • Autor

co do 17 i gleby

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-s-line-cult-gleba-stance-CID5-ID715Fp.html#ddb9262e2f

Mojego kumpla (już sprzedana)

Ale na 205/40/17 i na obniżeniu jak widać na większości zdjęć miał wahacz jakieś 3cm od ziemi.

Moje koła miał :wink: Tylko cal mniejsze. Jednak pasują do tej budy jak mało które.

no koła miał ładne..pasowały mu do auta.

Opublikowano

Inny profil opony. 205/50 ma 2cm większy promień on 205/40, więc nawet jakbyś tak samo budę ustawił to i tak będzie 2cm wyżej stać. A 5cm to już daily w ch*j :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na przód wpadanie jakis gwit..bo amor mi sie teraz tłucze od MTS..nie wiem co mu jest..mocowanie zmieniłem na swoje i dalej słychać..wahacze dobre sprawdzane 1-2msc temu.

Opublikowano

To szukaj co tam może być... diagnoza przez internet to średnia sprawa ;)

Edytowane przez peacenotwar

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.