Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Planuje wsadzić w światła cofania żarówki led.. Ktoś wie jakie są odpowiednie?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Każde z odpowiednim gniazdem :)

Opublikowano
  • Autor

Czyli szukać po prostu takich z mocowaniem jak normalne lecz światlo led..

A Ty montowales led?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak mam ledowe z chin :) działa ale myśle nad powrotem do zwykłych, fakt barwa światła jest chłodna ale gorzej oświetla przestrzeń przy cofaniu po zmroku

Opublikowano
  • Autor

A ja właśnie myślałem ze będą lepiej oświetlać przestrzeń z autem.. Bo np przy tej pogodzie (deszcz) to słabo widzę co jest za autem.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może to kwestia tego że to najtańsze chinole za niecałego dolara

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe porządki po zimie:

-mycie nadkoli i sprawdzenie stanu zawieszenia i hebli.

dsc_0341hls26.jpg

No i przymiarka koła być może na ten sezon.

dsc_034830slt.jpg

W nie długim czasie będę zmieniał wszystkie te śmieszne wężyki podciśnienia i zastanawiam się nad tymi:

http://fmic.pl/15-przewody-podcisnienia

Tylko jakie średnice kupić i ile? ktoś może zmieniał na takie ?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

W nie długim czasie będę zmieniał wszystkie te śmieszne wężyki podciśnienia i zastanawiam się nad tymi:

http://fmic.pl/15-przewody-podcisnienia

Tylko jakie średnice kupić i ile? ktoś może zmieniał na takie ?

Ja kupowałem na allegro wężyki Gates średnica wewnętrzna 3.2mm kupiłem 2 metry oraz 5mm kupiłem 1 metr. I z każdego zostało jeszcze

Opublikowano

tylko, że w dół delikatnie musi iść :)

Opublikowano
  • Autor

To jest oczywiste że w dół bo tak to kozzaaa straszna.. Jeśli pozwolą fundusze to felgi idą do malowania i opony nowe.. Lecz w tym roku może być ciężko z racji że kasa potrzebna na wesele..

Zerkne na te wężyki.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

możliwe, że w tym tygodniu widziałem cie na machowie? :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hmm raczej nie.. Bo nie było mnie tam w tym tygodniu.

A tym czasem wpadły nówki wycieczki Boscha [emoji1]

ca692110c958af93c2a3617598b2387f.jpg

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Koledzy czy po zmianie wtrysków z AFN-a trzeba coś ustawiać?jakieś logi czy cos?

Edytowane przez xBladex

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

xBladex, pozazdrościć stanu - naprawdę dobrze się prezentuje. Lakier przede wszystkim robi wrażenie :) Czytałem kilka stron wcześniej, że masz problem z prawą lampą - sprawdź odbłyśnik, to najczęstsza przyczyna. Jak kupiłem swoją B5, to właśnie prawa lampa słabiej świeciła i okazało się po rozebraniu, że odbłyśnik zmatowiał. Jeśli jeszcze wstrzymujesz się z bixem, to za grosze możesz kupić odbłyśniki z soczewkami i wymienisz bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa [emoji1].. No lakier już ma chyba 3lata i pasowało by trochę go odświeżyć, ale niestety zawsze coś innego wyskoczyć musi . Soczewki i odbłyśniki juz mam kupione dawno tylko po prostu brak czasu żeby wszystko założyć.. Tak samo wiele innych rzeczy leży i czeka na swoją kolej.. Bixy zrobię na pewno do końca tego roku.. Niby to ma być prezent po ślubie od żony [emoji4].. Przez wakacje musze ogarnąć przedni zderzak z spryskami i dokladką spawaną i pewnie żeby to ładnie wszystko wyglądało to dodam jeszcze tylny zderzak... Najważniejsze że na swój przebieg 405 tyś km na dzień dzisiejszy auto mnie nie zawodzi i w końcu mam felgi 17' te co chciałem mieć lecz dopiero założe na sezon 2017,bo trzeba ich doprowadzić do stanu idealnego że tak powiem.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ee nie gadaj pach pach odmalować i pół sezonu Ci zostało jeszcze albo i więcej :)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo chętnie bym tak zrobił, ale ślub w sierpniu i kasa potrzebna, także musze oszczędzać

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprzedajesz garnitur i problem z głowy. Są sprawy ważne i ważniejsze :D

Opublikowano
  • Autor

To moja przyszła żona by mi łeb urwała jak bym to zrobił.. Ale może coś się zrobi żeby jeszcze chociaż na jesień założyć..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hehe to lepiej teraz zakładaj bixa :naughty: montuj zderzak, gwinta no i w dół:):)

po ślubie może być gorzej :decayed:...

Opublikowano

ładny ten avancik :) mody na plus powodzenia i szerokości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.