Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale wysokość świateł to źle masz ustawioną. Oba na tej samej powinny być

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No wiem ze z forda:-D

Opublikowano
  • Autor

Wysokość już ustawiona,na przeglądzie ostatnio .. a po za tym auto stało delikatnie w dołku.

Opublikowano

W sumie to chyba prawa strona która oświetla pobocze powinna być lekko wyżej :-P

Opublikowano
  • Autor

Też mi się tak wydaje że prawa powinna być nico wyżej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kuba co tu taki spokój ostatnio :decayed:?

Opublikowano
  • Autor

Cisza przed burzą [emoji6] czekam na lepszą pogodę ..

Audi nabija kolejne kilometry na licznik i nie długo wymiana rozrządu i kilku innych pierdół i ogarnicie wyciegu oliwy..

3dfd13803862cc3c1e6ac195ea09d6cf.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Kto już na letnich? [emoji4] [emoji4]

 

0478156416de26184f012a9fa16b9786.jpg

3fa22a14a516fd01171429b70b681b82.jpg

45f0816ab043378fc848d8a3793dfdaa.jpg

292605d0ba3720f2eaa875d536846ee9.jpg

 

 

Opublikowano

Piękne koło! Tylko zejdź niżej [emoji14][emoji14][emoji14]

Opublikowano
  • Autor
Piękne koło! Tylko zejdź niżej [emoji14][emoji14][emoji14]


Wiem wiem ze koza.. lecz myślałem że będzie dużo wyżej.Coś niżej będzie.. ale kiedy to nie wiem,bo w kwietniu ruszam z budową domu i kasiora potrzebna.
Opublikowano

1be wystarczy, czasami można dostać w ciekawych pieniądzach [emoji6]

Opublikowano
  • Autor

Miałem okazję brać zawias od wejtecha ale niestety nie doszło do zakupu .. myślę że założę eibach pro kit lub odłoże kase na dobry gwit.

Opublikowano

Przy budowie domu to wróżę przyszły sezon najszybciej [emoji14]

Opublikowano

Autko zacne ;d wygląda jak wersja allroad do b5 ;p

Opublikowano
  • Autor

Tak najprędzej będzie że na wiosnę 2018 będzie niżej, chyba że coś wcześniej uda mi się kupić jakieś springi ..

Czy allroad to nie wiem.. jest wysoko lecz aż tak bardzo źle to nie wygląda moim zdaniem.

Jeszcze muszę czymś je zabezpieczyć ... Macie jakieś sprawdzone pomysły?

Opublikowano

Górne wahacze to mozna bez sciągania kół wymieniać :grin:

Koła same w sobie spoko ale tylko 18" i nie taki balon, do tego obniżenie jak na zdjęciu. No póki co jest niestety jest kibel. Rozglądni sie za gwintami budżetowymi mts, ta, fk. Na olx, allegro jest ich pełno za 400-500zł po jednym sezonie.

aad7117e40cd33b9945067a5e0888d39.jpg

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie 17" jest wystarczające. Każdy ma swoje zdanie i liczę się z nim. Niżej będzie ale kiedy to będzie nie wiem.. kasa potrzebna na budowę domu. Jak się uda coś odłożyć to na 99% będzie gwint. A po za tym każdy kiedyś zaczynał i jeździł z takim prześwitem ,no chyba że ktoś nie miał innych wydatków i pchał kasę w auto.

Opublikowano

Bo najpierw sie obniża auto a później daje koła żeby nie było takich cyrków jak allroad :decayed:

Zawartość dodana 2 minutes later
4 minuty temu, xBladex napisał:

Dla mnie 17" jest wystarczające

No co Ty takie nie pełnoletnie? :zyzol:

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

No co Ty takie nie pełnoletnie? :zyzol:

Tak takie nie pełnoletnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.