Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mają rację co do markowej używki. Ja kupiłem ten zestaw mtsa co mam za grosze i pewnie pojezdze na nim chwilę i będę szukał kw. Trzeba cierpliwie wyczekiwac. Albo szukaj na początku przodu bo pasuje też z passata b5 i audi a6, a na tył załóż coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem tego KW, ale za tą cene to przesada, a nic nie opuści bo pytałem..

 

Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 07:20, misiek95 napisał:

Ja uważam że powinieneś słuchać tylko i wyłącznie opinii ludzi którzy swoimi autami jeżdżą na co dzień a nie trzymają w garażu 350dni roku i jadą czasami je pooglądać. Szukaj cierpliwie czegoś z górnej półki i nie kupuj byle gówna emoji4.png

 

Kupisz kw za 1500 pojeździsz parę lat i sprzedasz za 1200. A jak kupisz jakieś gówno za tysiąc to pojeździsz chwile i będzie warte tyle co złom :)

 

 

 

Jeżdżę swoim jako daily na mtsie i sporej glebie, jest za miękki koniec kropka :) Gdybym drugi raz podchodził do zakupu wolałbym poczekać, dołozyć do kw i się cieszyć z odpowiedniego zakupu. No chyba, że ma być spas na piczy kłak i będzie robiony beton to bez różnicy czy kw,mts,fk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę lipa że ten kw kiepski z Allegro.. raczej już się zdecydowałem na gwint i poczekam hajs się odłoży i kupie Kw..

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xBladex napisał:

To trochę lipa że ten kw kiepski z Allegro.. raczej już się zdecydowałem na gwint i poczekam hajs się odłoży i kupie Kw..

 

 

 

 

 

 

Mądra decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak sobie myślę że nie ma sensu kupownia czegoś tańszego i żałowania potem zakupu, także posłucham was i kupię raz a dobrze..W między czasie i jak będzie czas to wpadną inne mody , które czekają już bardzo długo.. lecz nie będzie wszystko za jedynym razem [emoji6]..

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 22:05, xBladex napisał:

To trochę lipa że ten kw kiepski z Allegro.. raczej już się zdecydowałem na gwint i poczekam hajs się odłoży i kupie Kw..

 

 

 

 

 

 

Powiem Ci tak co do KW to zrobiłem na nim już ok 60 tyś z czego zestaw był jeszcze używany od kogoś bo był na aucie. 
Miałem MTSa, i FK ( przejściowo na czas dorabiania nakrętek itp)  różnica ? kolosalna.  Chociażby z uwagi na fakt jakie jest przebieg na amortyzatorach!
KW mam już ponad 5 lat - jest to jeszcze wersja bez inox'u.
 

KW wybiera bardzo dobrze dziury i co najdziwniejsze jest bardzo sztywne w zakrętach na żadnej zawieszce nie wchodziłem tak w zakręty.
MTS i FK radziły sobie powiem szczerze w moim odczuciu źle przy obniżeniu o ile przy 65cm było ok to przy 61cm trzeba by było napchać odboju na maxa by dało się jeździć.

W KW czy mam 63 czy 60cm jeżdzę bez obaw.

 

Co do tego stanu ? Ja bym wziął, dlatego że malowanie proszkowe sprężyn kosztowało by mnie tyle ile 4pak piwa a dorobienie ewentualnych nakrętek tyle co dobra flaszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z ogłoszenia już sprzedany..

 

Pany a macie jakieś pomysły jak w miarę tanio wygłuszyć drzwi?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 10:21, xBladex napisał:

Ten z ogłoszenia już sprzedany..

 

Pany a macie jakieś pomysły jak w miarę tanio wygłuszyć drzwi?

 

 

 

 

Jedziesz do kogos kto ma b5tki na manel albo szrot i wyciagasz wygluszenia drzwi. Pozniej w swoim aucie po prostu dokladasz drugą pianke w każdy boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm ciekawe.. coś się pokominuje w wolnym czasie.. ale właśnie czy to coś daje.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dynamaty, ale trochę ksoztowy zabieg. Dać cos daje, ale jeśli Ci szumi to raczej kombinowałbym z ustawieniem drzwi, a nie wygłuszaniem auta :D Ot tak, taki mój domysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumic to nie szumi.. tylko chcę trochę dźwięk bose poprawić i suba.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej matą dekarską, są w różnych szerokościach rolki.
Niestety trochę upierdliwe w montowaniu, no i waży sporo, ale cenowo nie do pobicia w porównaniu z matami pro, które też swoje ważą.
W poprzednim aucie robiłem część matą pro a cześćdekarską i nie widzę różnicy.
W b5 jeszcze nie robiłem, ale mata już czeka w garażu rok czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakimś forum car audio czytałem że te maty dekarskie przy wysokiej temperaturze lubią sobie popłynąć, puścić klej i zrobić bałagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał że ten wynalazek z Castoramy jest też dobry.95b5ea813548439ba2ac4615e39ee205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ja. Nic nie płynie przy wysokich temperaturach. 3 lata w czarnym aucie zero problemów a zaglądałem do drzwi kilka razy :) Jako budżetowe rozwiązanie daje rade.

Ale b5 ma tragiczną konstrukcje drzwi i jeżeli chcesz żeby coś tam zagrało to w przypadku ori głośnika musisz konkretnie usztywnić boczek i blache a w przypadku głośnika przykręconego do ramy drzwi musisz mu zrobić blachami alu albo cienkimi stalowymi zamkniętą przestrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę to robić na ori Bose. Więc chyba dużo roboty z tym?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znalazłem takie oto foty, które mam w planach odwzorować u siebie. Jakiś pro ziomek to robił. Może i Ciebie zainspirują [emoji6]96a0b453bf928f1673f71b286d881ed9.jpg3ad7c9da792699ed6508294aba771e26.jpg9ab4bc2c802b33bcde41ac993b0903dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...