Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Soudaband

Dekarska_tasma_uszczelniajaca_Soudal_Sou

Opublikowano
  • Autor

A ktoś się orientuje ile potrzeba tej taśmy kupić żeby drzwi wygłuszyć?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

10m x 25cm rolka starczy. Ja taką bralem i bylo idealnie nawet kawalek został

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U dyla aku kupiłeś?

Sporo osób w tbg ma te voltmastery, ponoć to centra robi :)

Póki co nie słyszałem złego słowa na ich temat.

Moja dziewczyna zanim przejęła moją B5 FL miała właśnie Voltmastera w ibizie 2 fl 1.9sdi, rok przelatał bez problemów później auto poszło na sprzedaż więc dalszej historii akumulatora nie znam :)

Opublikowano
  • Autor

Tak u dyla.. Tez mi mówił ze centra to robi. Trochę się zdziwiłem, no ale myślę że Robert wie co ma i co sprzedaje. Mówił mi ze jakby chciał mieć Centre to musiał by mieć każdy rodzaj tych aku.. Ale pewnie na zamówienie tylko sprzedaje.. Bo innych aku niż Volmaster nie widziałem na sklepie

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma varty też, bo brałem varte właśnie w tą sobotę

Opublikowano
  • Autor

Myślę że centra by była o wiele lepsza. Mi aku był potrzebny na już i kupiłem tego volmastera gwarancja 2 lata także jak by się coś działo będę reklamował.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Myślę że centra by była o wiele lepsza. Mi aku był potrzebny na już i kupiłem tego volmastera gwarancja 2 lata także jak by się coś działo będę reklamował.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Lepsza od Varty?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że centra by była o wiele lepsza. Mi aku był potrzebny na już i kupiłem tego volmastera gwarancja 2 lata także jak by się coś działo będę reklamował.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Lepsza od Varty?

Tak.

Jakoś varta nigdy mi nie pasowała.. Zawsze kupowałem Centre czy do osobowki, traktora itp i nigdy mi nie zawiodła.. Moim zdaniem jakościowo Centra lepsza, ale nie wiem jak cena.. No ale to jest tylko moje zdanie.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

No bo to pierwsza opinia taka, czy to dyl czy mechanicy w tbg czy nawet to forum twierdza, ze varta lepsza ;) No ale mniejsza z tym

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ważne żeby się sprawował jak najlepiej czy to Varta, Centra czy inny.. Zawsze jest gwarancja itp.

Skromniak w ostatnim czasie był na praniu całego wnętrza i nałożeniu powłoki z Niewidzialną wycieraczką. [emoji6]

Kilka fotek z wykonania pracy w AutoPerfect..

fcbb243087861db48b9dc01b20c0f368.jpg

b4e7a212e13fbb5e56929dc0cb17971d.jpg

1134be2885cfb40046218302bca2ce9c.jpg

552f1a8531ddf5f093f5afec5cd4dea4.jpg

f15f0ff5e53296538d13d4d8f3fb0209.jpg

Na elementy plastikowe został nałożony Meguiras.. Filmik z działania NW dodam późnej.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Naprawdę ładnie to wyszło :) Na żywo z zewnątrz też bardzo ładnie się furka prezentuje )

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano
  • Autor

Naprawdę ładnie to wyszło :) Na żywo z zewnątrz też bardzo ładnie się furka prezentuje )

Nie spodziewałem się takiego efektu.. ale po pierwszym deszczu nie jestem zadowolony z niewidzialnej wycieraczki, coś słabo działa..

Staram się jak mogę żeby wyglądało jak najlepiej na swój wiek.. Jeszcze trochę się zmieni na sezon i w sezonie 2017

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

zderzak przedni masz poliftowy czy przedlift i halogeny dołożone?? :-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak z lifta cały kompletny.

Mała zapowiedź , która będzie jeszcze w tym sezonie na skromniaku i trochę sie tył odmłodzi. :)

Lotka a'la RS4 :)

p1000130sfjfq.jpg

Kupiłem w końcu dekle do Alusów na sezon 2017 :)

p1000131j3ki1.jpg

Termin u lakiernika już zaklepany ,a i zapomniałem o zderzaku tylnym z lifta .

Edytowane przez xBladex

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No i jak tam prace :) ?

Opublikowano
  • Autor

Narazie wszystko stoi w miejscu.. auto zeszło na drugi plan.. Myślę że bliżej wiosny coś się ruszy.. Na pewno felgi jeszcze w tym roku oddam do renowacji..

A z takich mniejszych modów założyłem lusterko wsteczne od polifta.

dfa7a925e6df1e7459e0f370986f251d.jpg

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Szukaj od razu dokladki z PDC i spawaj na gladko ;)

Opublikowano
  • Autor

Wiem o tym..i marzy mi się to... ale wtedy pasowało by też i przód spawać żeby to wyglądało.. lecz zderzak przód z spryskami już czeka na ten dzień kiedy się za niego zabiorę.. [emoji6]

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Moj nabieral mocy urzedowej przez dwa lata i sie wkoncu doczekal wiec rozumiem Cie doskonale [emoji14]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.