Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpadam bo nie będę miał auta w tą niedziele.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw linki z pierwszego postu bo nie działają a chętnie bym autko zobaczył :)

Może jakiś spocik w Tbg? Jest nas z tbg i okolic kilka osób na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za info.. Poprawie po wolnym czasie.. No można w końcu coś zorganizować w tbg.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Ktoś moze kupował ten daszek z tej aukcji? bo zastanawiam sie jak by to wyglądało u mnie..

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-avant-spoiler-rs4-look-tuning-i6264133623.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro się tym zajmę.. Poznasz napewno bo ramki klubowe mam i to chyba jedyna b5 avant w tbg.. Gdzieś po połowie tematu jest galeria.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz będę wypatrywał furki :) Kawał dobrej roboty i naprawdę konkret lista modów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz będę wypatrywał furki :) Kawał dobrej roboty i naprawdę konkret lista modów :)

Dzięki :hi: lista cały czas się wydłuża szczególnie ta z modami do zrobienia.. Dużo rzeczy mam juz kupionych lecz po prostu brak czasu na wszystko żeby założyć.. Myśle ze za tydzień w końcu wpadną boczki BOSE do środka

Mnie w TBG często możną spotkać na myjce kolo Statiola i przy poczcie na Sienkiewicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej "nowej" przy rondzie obok statoila też często myje auto więc do zobaczenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta nowa przy samym rondzie. Do zobaczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek o który pytasz calkiem ok. Mała rzezba i pasuje. Dobrze dzialasz<ok> pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek o który pytasz calkiem ok. Mała rzezba i pasuje. Dobrze dzialasz<ok> pozdrawiam

Dzięki ;-)

Ciekawe czy trzeba coś rzeźbic czy pasuje bez przeróbek.. Kusi mnie to, bo ori daszek z b5 to rarytas i cena z kosmosu jest jak się już pojawi.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori to tylko Rs4 b5 ale to ogolnie ciezki temat do zdobycia. Tak jak pisalem daszek pasuje bez problemu kwesita podszlifowania po rogach od wewnatrz i ladnie siada. Inna kwesia to przymocowanie bo ori daszek Rs4 jest przykrecany tego mozesz tylko przykleic. Najlepeiej sprawdza sie sylikon do szyb. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori to tylko Rs4 b5 ale to ogolnie ciezki temat do zdobycia. Tak jak pisalem daszek pasuje bez problemu kwesita podszlifowania po rogach od wewnatrz i ladnie siada. Inna kwesia to przymocowanie bo ori daszek Rs4 jest przykrecany tego mozesz tylko przykleic. Najlepeiej sprawdza sie sylikon do szyb. pozdro

Wiec chyba głęboko się nad tym zastanowię czy tego nie kupić, bo coraz bardziej mi się to podoba.. Na allegro ori RS4 B5 jest chyba za 600 zł z tego co pamiętam..

O tak sobie dziś sytuacja. Jadę sobie z pracy (nocna zmiana) i pada deszcz wszystko ładnie działa, nagle w połowie drogi do domu pach niespodzianka padał juz drugi mechanizm wycieczkek przednich. [emoji35] Oczywiście jak to u polaka bywa poleciało parę ku..i ujów.

No i myślę skąd na szybko skąbinować ten mechanizm.. I pomysł wpadł.. Skorzystałem z okazji ze wujek właśnie jest w trakcie malowania swojego avanta i pożyczyłem go sobie.[emoji1]

Kilka fotek z akcji naprawczej

81db361ae091d49e36b8f79b8e04f722.jpg

Winowajca

f5c1498e151d255561870f7bb34899e8.jpg

Kolejny założony na aucie. Nie wiem kto projektował przyktecenie obudowy kompa do karoserii, ale wykrecenie i wykrecenie jedenej nakrętki wymyślił elegancko [emoji47]

989dc82c61b230b9bdf9ec9796eca207.jpg

Po dwóch godzinach kręcenia wszystko działa jak należy..

P.s zastanawiam się czy by kupić następnym razem całkiem nowy mechanizm, jeśli jest coś wart..

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zamienniku mechanizmu latam ponad 3 lata, kilka miesięcy temu zapiekł mi się na jednej korbie, to rozbiłem młotkiem nasmarowałem i działa nadal. Także myślę że można śmiało kupić. Nasmaruj go jeszcze dodatkowo zanim włożysz i kilka lat masz spokój.

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śmigam na zamienniku nowym już jakiś czas i zero problemów, pewnie przy okazji jakieś smarowanko przed zimą zrobię mu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego akurat tego posmarowalem także mam nadzieje że wytrzyma dłużej niż ten, bo stary nawet roku nie dał rady.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Wiec niespodzianek ciąg dalszy tym razem akumulator powiedział, że wystarczy już mu pod maską i wymień mnie na nowy..

Więc stary sznajder wyleciał,

645799d5b164a612389aaccc96e4d436.jpg

a zawitał Voltmaster Centra 80Ah

3152db6c710fd080f01ea4d162f5f21c.jpg

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeśli chodzi o stary aku to jest znana marka ale przy autach ciężarowych i maszynach rolniczych. A co do tego nowego to właśnie też się zdziwiłem w sklepie ze centra to robi.. Gość mi tłumaczył ze jak by chciał mieć tylko Centre to musiałby mieć wszystkie aku: standard, plus, itp.. A tak do ma tylko te.. Produkuje je centra.. Także mam nadzieje że wytrzyma długo.. Bo straty dał radę dobre 5-6 lat.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten aku - POLECAM :kox:

Ile już go masz? Jak się sprawuje?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

a22ff14541e5d2376a08f238abc4c52d.jpg

Szybka fota przed wyjazdem do przyszłej żony.

A tak ogólnie avancik ma się dobrze. Nabijam kolejne kilometry na blat, który pokazuje juz 416 tys km.. W najbliższym czasie myślę że wpadnie kilka zmian o których będę informował na bieżąco.

Zna ktoś nazwę tych mat wygłuszeniowych z castoramy?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...