Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmm a dlaczego mają być odwrotnie?

Opublikowano

hmm bo ja mam odwrotnie :decayed: nie no, żartuje.

wrzuć zdjęcie jak leżą w poziomie przy podszybiu. Jestem prawie pewien że dłuższe ramie powinno być po stronie pasażera a u Ciebie jest odwrotnie

Opublikowano
  • Autor

dsc_0110j0spe.jpg

właśnie od strony pasażera mi odstaje wycieraczka.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

po stronie pasażera daj dłuższe ramie i krótsze pióro a po stronie kierowcy krótsze ramie i dłuższe pióro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok..to sie jutro zrobi.. ;)


Ramiona poprawione..

a tym czasem wczorajsza paczuszka :wink:

dsc_0153lku9m.jpg


Koledzy mam zamiar okleić kilka rzeczy w wnętrzu i mam problem(dylemat) czy wybrać Carbon na foli 3D czy carbon na foli 4D?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Szczotkowane aluminium ;) carbon za bardzo oczoyebny, po za tym pełno go teraz na prawie każdym aucie. Carbon jedynie pasuje do oklejenia rączek + sterowania od boczków drzwi

Edytowane przez Mini_Tytan

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zerknij parę stron do tyłu to zobaczysz że już mam szczotkowane alu.. Więc jak okleje to co chce to będzie za aluminiowo..więc co najlepiej wybrać? Wiem że carbon to już na forum przereklamowany jest..a tylko to mi do głowy przychodzi na dzień dzisiejszy.

Kolejna części układanki .Tym razem zbiornik pod xenon i komplet węży + przekaźnik.

dsc_016964zxp.jpg

po weekendzie przygotowania do malowania, spawania dokładki i przymiarki zderzaka.


Powoli zbieram sie do spawania zderzaka i kilku innych modyfikacji..ale że na wszystko brak czasu i idzie to bardzo mozolnie.

a tym czasem myślę o wywaleniu kata i wstawieniu takiego czegoś:

http://allegro.pl/audi-a4-vw-passat-b5-1-9-tdi-tlumik-katalizator-i5689352182.html

i zaślepieniu EGR-a lub całkiem go wyrzucić..

chyba ze macie inne pomysł na ten zamiennik kata ?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

wybij łomem i po robocie

Opublikowano
  • Autor

W sumie tak chyba będzie najtaniej i najlepiej bo ori pucha zostanie...

A co z egr?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no u Ciebie klapy gaszącej tam nie ma, więc wyrzuć to w cholere i spokój :)

Opublikowano
  • Autor

I pewnie się tak zrobi jak mówisz.. Może jeszcze wtryski od AFN-a wrzucę.. Jak fundusze pozwolą.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej,

W planach jakies kolejne mody?

Ciekawie te Diademy wygladaja moze sie tez skusze ^^

Dzieki jeszcze raz za paczuche z pompa :) wszystko pieknie smiga :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Coś na pewno będę działał. Dużo części leży na półce w garażu i czeka na założenie.

Teraz odkładam PLN- y na bixy i dokończenie kilku pierdołek.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Koledzy jakie głośniki polecacie na przód zamiast Bose? Bo mi już siadają.. A ciężko używane kupić..

Myślę żeby jakieś większe włożyć.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Polecam głośniki Focal

Opublikowano

Właśnie ja też mam ten problem, o ile tylne woofery jakoś udało mi się kupić tak przednich nie idzie dostać. Od a6 c5 by nie pasowały?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia czy będą pasować.. Nigdy nie miałem głośnika z a6C5 w ręce.

Ja chyba odpuszczę szukanie ori Bose bo to szukać jak igły w stogu siana.

Raczej kupie nowe tylko nie wiem jakie.. Czy 130 czy 160/165.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

160 są jednak dość spore :)

Opublikowano
  • Autor

No właśnie i nie wiem jakie.. 160 pewnie dobrze grają.. Ale znów głębokość montażu jest duża.. Trzeba pewnie dać dynstane czy jak to się tam nazywa..

Myślałem tez o głośnikach hertz

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sa głośniki 160mm o malej glebokosci montazowej. Ja mam powerbassy ktore maja glebokosc 58mm:) mozna i wieksze upchac ale bedzie ciezko

Opublikowano
  • Autor

Sa głośniki 160mm o malej glebokosci montazowej. Ja mam powerbassy ktore maja glebokosc 58mm:) mozna i wieksze upchac ale bedzie ciezko

Mógłbyś podesłać linka?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.