Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mini_Tytan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mini_Tytan

  1. Zna się na rzeczy widzę gdzie takie coś można dorwać?
  2. Ta lotka to chyba z klapy z RS jak już btw, jakie masz bixy? intemo?
  3. No auto w Twoich rękach odżyło wymień jeszcze ten zbiorniczek płynu bo strasznie się rzuca w oczy przy tych lśniących plastikach
  4. Komputer z vagiem i kabel
  5. Skoro masz przód do lakierowania to nie lepiej od razu polifta założyć? Wygląd lepszy no i halo w zderzaku
  6. Kolor , polerkę zrobić to blask odzyska Do planów możesz dołożyć wymianę świateł przód i tył odmłodzisz auto wizualnie
  7. A jak wygląda sprawa ze szczelnością tego cuda w klapie?
  8. Ktoś ma jakiś sklep internetowy gdzie sprzedają takie przełączniki na 2 niezależne ścieżki?
  9. A nie lepiej wpakować w miejsca za halogeny? Znaleźć tylko o średnicy zbliżonej do halo, gdzieś na forum ludzie takie mody robili
  10. Chcąc by było zgodnie z literą prawa to polifta musiał byś szukać ze spryskami, gdzieś na forum w warsztacie było jak polifowe halogeny dołożyć do przedlift zderzaka
  11. Zawsze możesz wyrezać takie rzeczy które potem przełożysz do polifta żaden problem
  12. To masz bardzo prostą robotę z halo w zderzaku zmieniasz tylko zderzak podłączasz wtyczki i śmiga
  13. Tyle że 18 bez gwintu czy obniżenia wygląda jak allroad
  14. o skur..... ale kocur :naughty: Pakiet dla palących na czym polega?
  15. Mini_Tytan odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie, jakie polecacie przetwornice i żarniki do bixów?
  16. Ile bym dał żeby mieć taki garaż i tyle przestrzeni Auto koks, fajnie się to komponuje czarne lampy i grill z tym kolorem
  17. To jest swego rodzaju zabezpieczenie ubezpieczalni gdyby młody spowodował wypadek, jeśli 1 z warunków jest spełniony wtedy normalnie ciągną z polisy:)
  18. Ja też nie daleko od KW więc mogę podjechać
  19. Nie nie ten, jak masz kratkę w desce rozdzielczej tą co leci nadmuch na szybę na środku masz taki pół okrąg to ten A sprawdzałeś kabel? może się gdzieś przetarł czy coś? Albo może masz nie orginalne radio i ono blokuje komunikacje?
  20. Nie czemu? 03.2 Czujnik temperatury wewnętrznej, w desce rozdzielczej, ciągłe zwarcie 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana Czyli czujnik w kratce wentylacji nadmuchu na szybę, albo kabel przetarty albo się skończył, no i silniczek nóg - możesz zrobić nastawy może pomoże
  21. No to już wiesz co wymienić i że trzeba sprawdzić klapę 50,3 to jak dobrze pamiętam błąd pamięci, znaczy że jak zgasisz auto to pamięć klimatronika powinna być podtrzymana jeszcze przez chwilę żeby zapamiętać ostatnie ustawienia, u Ciebie gubi tą pamięć.
  22. Mini_Tytan odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Tak tylko że te wtyczki zwykle jeszcze do czegoś idą kompletnej instalacji elektrycznej nie wyciągniesz musisz gdzieś powycinać. Jak sam wyciągasz masz łatwiej bo mniej więcej powinieneś wiedzieć gdzie i jak ofc jak choć trochę elektrykę ograniasz w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.