Treść opublikowana przez Mini_Tytan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- A4 B5 TDI by a4-freunde
Zna się na rzeczy widzę gdzie takie coś można dorwać?- [AEB] Audi A4 B5 1.8Tq Avant babcia na koksie
Ta lotka to chyba z klapy z RS jak już btw, jakie masz bixy? intemo?- [A4 APR] 2.8 30V quattro sedan manual odchwaszczanie
No auto w Twoich rękach odżyło wymień jeszcze ten zbiorniczek płynu bo strasznie się rzuca w oczy przy tych lśniących plastikach- AUDI A4 B5 - OBD Diagnostyka - Łączy tylko z ABS!
Immo masz czy usunięte?- Ogromny problemy z Audi. Pomocy!
Komputer z vagiem i kabel- Nagaro Blue by Bzyku :)
Skoro masz przód do lakierowania to nie lepiej od razu polifta założyć? Wygląd lepszy no i halo w zderzaku- Nagaro Blue by Bzyku :)
Kolor , polerkę zrobić to blask odzyska Do planów możesz dołożyć wymianę świateł przód i tył odmłodzisz auto wizualnie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- A4 B5 TDI by a4-freunde
A jak wygląda sprawa ze szczelnością tego cuda w klapie?- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Ktoś ma jakiś sklep internetowy gdzie sprzedają takie przełączniki na 2 niezależne ścieżki?- Światła do jazdy dziennej LED
A nie lepiej wpakować w miejsca za halogeny? Znaleźć tylko o średnicy zbliżonej do halo, gdzieś na forum ludzie takie mody robili- Srebrna audi 1.8t ;]
Chcąc by było zgodnie z literą prawa to polifta musiał byś szukać ze spryskami, gdzieś na forum w warsztacie było jak polifowe halogeny dołożyć do przedlift zderzaka- A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Zawsze możesz wyrezać takie rzeczy które potem przełożysz do polifta żaden problem- A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
To masz bardzo prostą robotę z halo w zderzaku zmieniasz tylko zderzak podłączasz wtyczki i śmiga- [B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant
Tyle że 18 bez gwintu czy obniżenia wygląda jak allroad- R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
o skur..... ale kocur :naughty: Pakiet dla palących na czym polega?- Rezanie bixenonu
Panowie, jakie polecacie przetwornice i żarniki do bixów?- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ile bym dał żeby mieć taki garaż i tyle przestrzeni Auto koks, fajnie się to komponuje czarne lampy i grill z tym kolorem- Klauzura w umowie OC ( wiek 25 lat) - pytanie ?
To jest swego rodzaju zabezpieczenie ubezpieczalni gdyby młody spowodował wypadek, jeśli 1 z warunków jest spełniony wtedy normalnie ciągną z polisy:)- Spociki Kazimierza Wielka i okolice
Ja też nie daleko od KW więc mogę podjechać- Problem z klimatyzacją i ogrzewaniem
Nie nie ten, jak masz kratkę w desce rozdzielczej tą co leci nadmuch na szybę na środku masz taki pół okrąg to ten A sprawdzałeś kabel? może się gdzieś przetarł czy coś? Albo może masz nie orginalne radio i ono blokuje komunikacje?- Problem z klimatyzacją i ogrzewaniem
Nie czemu? 03.2 Czujnik temperatury wewnętrznej, w desce rozdzielczej, ciągłe zwarcie 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana Czyli czujnik w kratce wentylacji nadmuchu na szybę, albo kabel przetarty albo się skończył, no i silniczek nóg - możesz zrobić nastawy może pomoże- Problem z klimatyzacją i ogrzewaniem
No to już wiesz co wymienić i że trzeba sprawdzić klapę 50,3 to jak dobrze pamiętam błąd pamięci, znaczy że jak zgasisz auto to pamięć klimatronika powinna być podtrzymana jeszcze przez chwilę żeby zapamiętać ostatnie ustawienia, u Ciebie gubi tą pamięć.- Dodanie klimy do auta
Tak tylko że te wtyczki zwykle jeszcze do czegoś idą kompletnej instalacji elektrycznej nie wyciągniesz musisz gdzieś powycinać. Jak sam wyciągasz masz łatwiej bo mniej więcej powinieneś wiedzieć gdzie i jak ofc jak choć trochę elektrykę ograniasz w aucie - A4 B5 TDI by a4-freunde