Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant


Piotrek2602

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałem przedstawić swoje autko jakim jest Audi A4 w Avancie :)

Audi nabyłem 2 tygodnie temu i jak narazie nie mam nic do zarzucenia

Silnik: 1.9 TDI PD AJM

Rok: 2000

Kolor: LY1T Melange Beige

Przebieg: 279 000

Wyposażenie

- Klimatronic

- ABS

- ASR

- Hak Westfalia

- El szyby 2x

- El lusterka podgrzewane

- Centralny zamek

- Ori podłokietnik (przód, tył)

- Światła przeciwmgłowe przód

- Podgrzewane Spryskiwacze

- Podgrzewane przednie siedzenia

- Nagłośnienie Nokia

Plany na przyszłość :

- Zmiana dekorów na imitacje drewna

- Montaż tempomatu

- Naprawa podgrzewania siedzenia kierowcy ( 2 dni temu przestało grzać)

- Zakup felg aluminiowych na lato + opony

- Oświetlenie LED wew i zew

- Montaż tył El.szyb

- Przyciemnienie szyb

...

Reszta przyjedzie z czasem patrząc na Wasze pomysły :)

Kilka zdjęć ( trochę brudna ale pogoda...)

2mdrnd3.jpg

i5zozt.jpg

2r39vmv.jpg

33u67hv.jpg

28tf82f.jpg

166ky2b.jpg

Edytowane przez Piotrek2602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz odrazu 17/18. Lepiej dozbierac troche przez zime. Bedziesz potem żałować!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej od razu polecieć grubiej i kupić chociażby 18tki i zbierać na gwint niz kupować 16tki, 17tki,18tki i powoli dochodzic do tego by kupic Gewinde i 18/19 : )


Swietny kolor !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawia! Kupisz 16, opony, poten to sprzedasz, bedziesz stratny i kupisz 18 :D Bierz odrazu 18 bez zastanowienia!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze ze montuje mniejsze ze względu na to ze zaraz będę mieć małego brzdąca i żona będzie częściej jeździć tym samochodem niż ja.W poprzednich samochodach które miałem Toledo 2 i Passata B5 Fl miałem 17 felgi i wiem jaki jest komfort itp stąd moja decyzja o wyborze takiego rozmiaru. Wiadomo że wizualnie inaczej auto się prezentuje ale na razie coś za coś


Taka dziś miła mnie niespodzianka spotkała rano...

2ptpbwg.jpg

15pln5u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to??? :facepalm:

komuś pod blokiem nie spodobał sie mój samochód, widac uderzenia ostrym narzędziem nie wiem nawet co to mogło by być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi to tylko za j**a powiesic.. Nigdy nie zrozumiem czemu ludzie takie rzeczy odwalają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie odmalowane autko całe tak dla siebie nie że uderzony. Po prostu jakieś tam ryski to masce, drzwiach nic wielkiego takie tam pierdoły. I poru dniach wgniota koło klamki i tak to jest w właśnie u nas. Ja jak parkuje to żeby pasażer wysiadł swobodnie i ja jako kierowca również. Czasem parkuje nawet do minuty żeby zrobić to estetycznie czyt. ( równo, w liniach, do samego krawężnika jak mam tako możliwość ) Najgorsze są baby i starcy nie patrzo krzywo parkują itd itd. Trzeba było dla nich karne kuta..y naklejać na szyby to szybko by się nauczyli parkować elegancko jak Bozia nakazała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o wgniotkach, mieszkam w Poznaniu i jak u mnie pod blokiem na parkingu każdy prawie parkuje tak, żeby każdemu miejsca starczyło albo żeby swobodnie wejść do samochodu, a nie wyginać się jak guma, ale jadąc pod jakieś tesco lub inny market to dramat :facepalm: Też mi tak poobijali samochód, że brak słów.. Tu porysowali, tu coś.. Mam nadzieję, że uda się wykombinować kase na korektę lakieru bo płakać się chce już od samego jego stanu a to co ludzie porobili to zostawiam bez komentarza. Baby i stare dziadki są najgorsze, moja kobita tak samo jak otworzyła kiedyś drzwi i uderzyła w drugie auto to się bałem jak to wygląda ale na szczęście nie było tragedii.. Nauczyło mnie to, że lepiej zaparkować dalej i się przejść 30 sekund dłużej niż wciskać między debili, którzy nie dbają o auto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie to ze każdy element nigdy nie był powtórnie malowany, jedynie tył zderzak był malowany bo był przytarty a tak nic.Jak to zobaczyłem to normalnie jakbym widział kto to zrobił to bym go rozszarpał... Na pewno nie będę tego malować zrobię jedynie zaprawki i nic więcej

Edytowane przez Piotrek2602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz u siebie w mieście czy nie ma jakiś auto spa co zajmuje się detalingiem, u siebie w Poznaniu widziałem takie, które również malują punktowo właśnie takie rzeczy i nie ma śladu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kto to zrobił znajdź,zabij,zakop a dekorów na imitacje drewna nie wymieniaj ;)

Ładny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz u siebie w mieście czy nie ma jakiś auto spa co zajmuje się detalingiem, u siebie w Poznaniu widziałem takie, które również malują punktowo właśnie takie rzeczy i nie ma śladu ;)

Jest u mnie car spa, ale nie wiem czy oni sie czegoś takiego podejmą musiałbym podjechac i zapytac.A jak nie to walne do Poznania :P

Tego kto to zrobił znajdź,zabij,zakop a dekorów na imitacje drewna nie wymieniaj ;)

Ładny kolor

Juz nie znajdę napewno... Własnie mi jakoś ta imitacja drewna podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...