Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotrek2602

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotrek2602

  1. U mnie narazie się uspokoiło, rozmawiałem z kilkoma osobami i powiedzieli ze może nie równo się zużywać tarcza sprzęgła, przypaliłem trochę sprzęgło i narazie ok
  2. Piotrek2602 odpowiedział(a) na kik temat w Audi A4 B5
    No jeśli będziesz demontować ze starej Audi to przecież będziesz widział gdzie co było podpięte
  3. Silniki awt w B5 były montowane do 2001r bo do tych lat były produkowane te modele. Moim zdaniem powinno wszystko pasować to są te same silniki, ja miałem Passata b5 Fl 2001 i też miałem AWT wiec były one produkowane jeszcze dalsze lata
  4. Dzieje się czasem na zimnym a czasem na ciepłym. Dzisiaj jak np nią jeździłem cały dzień to wogole nie było szarpnięć. Trudno zlokalizować gdzie dokładnie, ale podczas puszczania sprzęgła czuć to szarpanie na pedale
  5. Mam problem w swojej Audi, szukałem ale nie mogłem znaleźć nic podobnego na forum jak występuje u mnie.Problem polega na tym ze jak ruszam powoli to strasznie szarpie samochodem i występuje to tylko na pierwszym biegu żadnym innym, jak wrzucę wsteczny i puszczam powoli sprzęgło to nic nie szarpie, sprawdzałem nawet na 2- biegu, powoli puszczałem i Audi normalnie ruszyła bez żadnego szarpnięcia. Może ktoś miał podobny problem czy coś.
  6. narazie większych nie będzie (inne priorytety), może za jakiś czas
  7. Miałem zamontowane kiedyś w Passacie założone HID-y i miałem ten sam problem z radiem, bardzo słabo ściągało. Sprawdź jeszcze jak gra radio podczas włączania i wyłączania radia
  8. Tak jak koledzy mówią wyżej to napewno będzie to miałem ten sam problem. zaprowadziłem do znajomego przylutował i było ok
  9. Dekory to jedynie bym chciał kupić w komplecie bo później i tak nie kupie poszczególnych sztuk. Dzisiejszy prezent dla mojego Avancika , jak tylko zrobi się lepsza pogoda to będzie montaż Dzisiaj zakupiłem felgi do Audi. Są do odmalowania ale kosztowały dobre pieniądze
  10. Bardzo ładnie się prezentuje ta Małyszka, powodzenia w modach
  11. Zaczął bym od wymiany przewodów podciśnienia, ja miałem podobny problem w AEB w poprzedniej Audi i wzrokowo były ładne a wystarczy delikatna dziurka i mogą być właśnie takie skutki, zrób jeszcze logi jeśli masz dostęp do Vag-a
  12. ładnie się prezentuje, udanych modów
  13. sprawdź stan przepustnicy może jest brudna
  14. Witamy w klubie
  15. Przecież Tive008 pisał ze nie ma wogołe bezpiecznika więc sprawdzenie czujnika nic nie da. Ja bym zobaczył czy jest pociągnięta wiązka od manetki
  16. Kupujesz drzwi i przekładasz wszystko ze swoich do nowo nabytych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.