Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodanie klimy do auta


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy jeśli kupiłbym kompletną klimatyzację pod mój silnik to dużo jest roboty z założeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy to robił, wiec zapytaj jego :) ale raczej dużo roboty najwięcej chyba z elektroniką będzie :) i pamiętaj że jeszcze tunel potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b5 1Z] A4 TDi

kolego zajżyj do tego kolegi on ostatnio wkładał to pogadasz z nim co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę go znaleźć :facepalm:


slepy to robił, wiec zapytaj jego :) ale raczej dużo roboty najwięcej chyba z elektroniką będzie :) i pamiętaj że jeszcze tunel potrzebujesz

Nie mogę go znaleźć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepemu robił jakiś znajomy więc raczej mało pomoże, co najwyżej może podać do niego namiary :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na ten temat na pewno coś wie, bo nie wierze ze sie w to nie zagłębiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszemy i się dowiemy :)


Nikt z powyzszych propozycji mi nie odpisuje :/ Panowie, a kompletna klima z anglika podejdzie czy coś tam się rózni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się różni, tak mi się wydaje na zdrowy rozsądek ;) bo po tej stronie gdzie u nas idzie nagrzewnica skraplacz itp idzie kierownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co by mi z anglika pasowało , a co bym musiał dokupić z eu ? Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat klimy także pytam bardziej obeznanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem rezanie swojego klimatronika, trochę mi to zajęło czasu i kłopotu ale satysfakcja jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini_Tytan pisz co i jak, jakie miałeś u siebie problemy z dołożeniem :) ja mam kupioną a4 z takim samym silnikiem jak mój czyli 1z i z tego samego rocznika czyli 95 i będę z niej przekładał do siebie kompletną klimę z klimatronikiem. Dobrze byłoby wiedzieć na jakie problemy muszę sie przygotować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelologia jak zwykle ;) masa kabli uciętych itp, każdy gdzieś musi iść, do tego wszystkie mocowania nagrzewnicy itp, no ale jak sam przekładasz to masz z górki, ja kupowałem i musiałem dorabiać all mocowania.

Do tego przód zderzak i pas przedni out no i środek wykładzina i deska rozdzielcza ;) + musisz wiercić otwór w podłodze na wylot osuszacza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam calutka kompletna wiazke ze wszystkimi wtyczkami to duzo jest rzezby zeby podlaczyc?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że te wtyczki zwykle jeszcze do czegoś idą ;) kompletnej instalacji elektrycznej nie wyciągniesz ;) musisz gdzieś powycinać.

Jak sam wyciągasz masz łatwiej bo mniej więcej powinieneś wiedzieć gdzie i jak :P ofc jak choć trochę elektrykę ograniasz w aucie :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...