Treść opublikowana przez jacek00
-
SWAP 2.7BIT do B7
No to ładnie, ja musiałem kupować wszystko z S4
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Sam dorwałeś wskazówki czy sa takie w ofercie u szpeca ?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
160 są jednak dość spore
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Piana lepsza niż z pianownicy Karchera
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Dużo zapłaciłeś za wymianę oświetlenia na LED, mod oczywiście na +
-
SWAP 2.7BIT do B7
tylko 12 ? A napędy tj skrzynia itd zostaje z 1.8 T ? Jeżeli potrzebujesz pompy cieczy do 2.7 to mam nową mogę opchnąć po taniości
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Osobiście wydaje mi się, że folia czarny połysk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Apetyt na benzynke to ma 2.7 BiTurbo . Bardzo fajny kolorek wnętrza również !
-
b5 aka smerf afn
To jak nie chcesz zapier*alać to regulacja do końca i niższa opona Ładny kolorek, ten niebieski/granatowy to jednak jest
-
[RS4 ASJ] RS4 B5
A co tu hejtować, przecież to piękne ori RS4. Tylko pogratulować
-
SWAP 2.7BIT do B7
To ja trochę z innej beczki, wiem, że to nie B6 alw orientuje sie ktoś jak podłączyć pedal gazu w 2.7 biturbo w B5 bo przed swapem miałem pedal na linkę. Czy wystarczy podpiąć kolorami pedal do białej kostki czy trzeba robić coś jeszcze, może adaptacje czy coś ?
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Ori DP mają chyba coś około 2"
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Swap idzie ku końcówki dziś wyspawany wydech na ori DP bez katow i prekatow owinięte bandażem tytanowym, za nimi przelot 2.75" na jednym końcowym przelotowym.
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
To może nawet w ten weekend
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Spoko sprzedasz mi zwroty od S4 taniej to Ci wybacze
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Silnik prawdopodobnie będzie jeździł w audi 80 ale mam na sprzedaż kpl napęd (skrzynia most wał ) i inne pozostałości po 1.8 T:D
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
ie no juz sie nie przydadzą
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 -125KM- [Moja pierwsza bestia] :)
Jak na pierwsze auto to fajny furacz, jeśli chodzi o LPG to biorąc pod uwagę, że jesteś przyszłym studentem to jak najbardziej ok. Jeżeli ogarniesz dobrego gazownika to będziesz równie zadowolony jak ja ( 40 tys bez absolutnie żadnej awarii a nie zawsze miała lekko ), spora oszcoszczędność względem benzyny, ale nie wiem jak ten silnik znosi LPG, niech ktos inny sie tutaj wypowie. Powodzenia w modach
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Źle nazwałem, plastikowa obudowa od pasa do filtra
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Silnik już siedzi na łapach, przymocowany. Założone wodziki skrzyni, zmodyfikowany przewód wspomagania, złożone większość podciśnień, podłączony układ paliwowy. Zostaje elektryka, zdjęcie Immo i zamontowanie pedału gazu i tu jest jeden problem, nie orientuje się ktoś za co odpowiada biała kostka z instalacji 2.7 która idzie w podszybie, strzelam, że jest ona związana właśnie z pedałem gazu. Jeśli ktoś posiada schematy do 2.7 BiT ARE to chętnie bym przygarnął, możemy sie dogadać na PW. Fotki silnika w komorze
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Mały aktual, prace ruszyły jak na ten moment jest porobione: - nowy rozrząd - wszystkie napinacze i paski rolki - nowy termostat - nowe wężyki podciśnień - wymyte wszystkie rury od IC - założony dwumas z 2.7 sprzęgło kevlar i docisk z RS4 - wymienione świece - wymienione uszczelki pod deklem - uszczelnienie miski - most zalany nowym olejem (S4) - skrzynia zalana nowym olejem (skrzynia po regeneracji S4) - wytarganie 1.8 T z komory oraz jej umycie Niedługo puzzli ciąg dalszy, założenie hebli wsadzenie motoru, podłączenie wiązki, budowa wydechu i odpalenie Wszystkie postępy będę starał się opisywać. Pzdr
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Z body S zdecydowałbym się tylko na progi i tylny zderzak, nie będzie choinki bo jeśli miałaby być to już by była Na przód auta mam własną koncepcje i nie bd to na 100% zderzak S4 Sory za PP Z braku zajęcia przy aucie, a dokładnie w oczekiwaniu na wolny garaż w celu zrobienia swapa musiałem coś pomodzić, bo cholera człowieka bierze. -Wpadły BBS RS II 710 8.5J 18' do przebujania się, bo moje docelowe koło to 19 " -dokładka od cupry R - ogarnięcie wnętrza, wyczyszczenie wypranie wszystkiego i konserwacja skór Z racji tego, że dziś przyszła ostatnia paczka od SID'a jutro zaczynam składć wszystkie puzzle, na początek poleci silnik, ale to już będę opisywał na bieżąco z fotorelacją Niestety zdjęć lepszych nie mam, robione na szybko :/
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Panowie potrzebuję numer znaczka audi tego co jest na pilocie ( srebrny malutki emblemat ). Pozdrawiam
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Bo myślałem, że jakaś nowa S'ka w okolicy :grin:
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Zdjęcia są ok, bardzo fajnie spasował ten zderzak z S4 Nie widziałem Cię ostatnio na stacji benzynowej w Klwatce, tak właśnie coś mi się przypomina ?