Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacek00

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacek00

  1. akurat felga mi się podoba chociaż na przyszły sezon wpadnie cal więcej co do lakieru to narazie dobra mycie i wosk mi wystarcza, jednak gwint to gwint możliwość regulacji wysokości jest mi potrzebna
  2. Na lato zostaje Winter 18' na zimę muszę kupić jakąś fajną 16-17 PS poszukuje dystansów 20mm i 15mm ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 21:23 ---------- Wreszcie bez lotki gwint zakupiony włożony na aucie wyląduje pod koniec miesiąca jeszcze fota z grilem w macie i bez lotki ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 16:41 ---------- Aktualnie u mnie, jeszcze w bagażniku Prawdopodobnie fotki już skręconego dziś wieczorem:naughty: Sory za pp Po dłuższej nieobecności trochę odświeżę temat. Porobiłem kilka rzeczy eksploatacyjnych czyli remont zawieszenia przedniego( wszystko nowe ), nowe oponki Nankangi no i wreszcie wymarzony gwint Początkowo nie miało być tak nisko ale wyszło jak wyszło 58 cm przód tył 59 cm czyli dosyć nisko, trzeba założyć dystans i niestety deko będzie trzeba podnieść. Narazie wygląda tak jak wygląda, tylko 2 fotki poniżej jak będzie dobry aparat+fotograf to może wpadnie więcej
  3. jacek00 odpowiedział(a) na jacek00 temat w Układ Jezdny
    trochę szkoda bo wymieniałem 3 tyg temu :facepalm:
  4. jacek00 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, mam następujący problem a mianowicie skrzypienie z przodu od strony pasażera i stuki po obu stronach które nawet czuć w podłodze. Zaczęło to występować po wymianie tylnego górnego i tylnego dolnego wahacza po obu stronach. Czy jest to spowodowane złym montarzem, wymienione zostało wszystko co bylo potrzebne otrucz końcówek, czy to może być to ? PS skrzpienie też słychać podczas skręcania kołami na postoju ale tylko w jednym punkcie, dzięki za pomoc.
  5. Ile masz koni teraz na tych modach ?
  6. Jeden z najładniejszych kolorów jaki widziałem na Audi
  7. no kurde porządnie a negatyw proponuje jak u gościa obok
  8. Recaro Ogólnie bardzo ładna Esa, powodzonka w dalszych modach
  9. Masz niebieskie wnętrze ?
  10. Witaj, Audi ładna ten sam silnik co u mnie czyli AJL i też w Q Co do felg to możesz sprawdzić czy jest na nich logo Audi/VW:wink:
  11. Zabawy jest sporo ale to zostawię sobie na długie zimowe wieczory
  12. czemu nie dałes przynajmniej 312tek ? miałem pakować 320 bo były do sprzedania na forum ale mnie ktoś podkupił mogłem, ale zwrotków nie dorwałem nigdzie a muszę szybko zmienić bo trasa mnie czeka ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki chodzi Ci o boczki czy półkę ? w boczkach nie mam a w półce mam
  13. Pewnie, że się da ale jakoś mi narazie zastawiam tak Grill polift czarny mat ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Dążę do czegoś takiego
  14. dojdą progi będzie git, pomyśl jeszcze nad tylnym zderzakiem od S4:wink:
  15. W sumie jak się ładnie dotnie
  16. Gwint jak najbardziej + jak zrobiłeś lampy USA ? Folia czy pomalowałeś środek ?
  17. Żeby nie było, że się nic nie dzieje, nic wielkiego ale zawsze coś do tego jeszcze zapach california bubble gum lepszego nie miałem, polecam jeszcze fotka starej tarczy, naprawdę nowa była potrzebna na dniach rzucę fotki klapy bez lotki, nadal koza jak coś to szukam gwintu do Q
  18. Witam jaka cena tarcz 288 + klocki z czujnikami 1.8 T A4 B5 ?
  19. Witam jaka cena tarcz 288 + klocki z czujnikami 1.8 T A4 B5 ?
  20. Fajne autko kolor też Specem od felg nie jestem ale raczej te felgi co przedstawiłeś to nie ori, 2 rozstawy Widziałbym tu ori S-line
  21. Chcę zaaplikowac gwint ale nic nie mogę znaleść do quattro ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 15:11 ---------- Z racji, że ładna pogoda i świąteczne porządki przyszedł czas na odświeżenie lakieru i wosk (nadal jeszcze koza :facepalm)
  22. 18" no fakt też się zdziwiłem, trochę koza i brak opony ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 19:10 ---------- Dziś zakupiłem klape, niestety nie w kolorze ale się pomaluje wreszcie lotka zginie, może ktoś chętny ta tą lotkę lub całą klape ? A tu fota nowej ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 17:28 ---------- A na tą chwilę jest coś takiego a tu półka w czerni Jutro foty grilla w czarnym macie
  23. A nie mogę wysłać do niego Pw
  24. Jest aż tak źle? W takim razie może ulepilby jakąś hybryde żeby lepiej dmuchalo ?
  25. Nie chmura tylko dymek raczej lekki ale widoczny ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Rozebrałem kolanko i porobiłem fotki lekki film olejowy jest, ale czy to za dużo to nie mam pojęcia, turbo też suche przynajmniej z góry. Mam jeszcze filmik, mogę wysłać na PW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.