-
Felgi 17' do A4 B5 czy pasuja z B6 ?
Przypne sie do tematu czy r17 w ET54 przy tarczy 312mm nie bedzie gdzies ocierać ? i czy wogole wejdzie na piaste ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pilna sprawa Silnik z 99r na mechanicznej przepustnicy. 1.8 turbo AJL jaka średnica sworznia tlokowego ? 19mm czy 20mm ???
-
SWAP pompy oleju
Auto gaz Zemborzyce tereszyńskie
-
poszukuje osoby do podłaczenia radia rns-d
Panowie takie pytanie mam. Posiadam takie oto cudo w Leonie. Jest tam opcja o telefonie, i moje pytanie brzmi czy da sie podłaczyć telefon aby mozna było rozmawiac przez niego
-
[ALL B5] Różnice w budowie pomiędzy ADR a AEB
Odgrzeje może temat. Obecnie mam AJL ale traci kompresje i ma przedmuchy, ale mam ADRa i chciał bym go zrobic, głowica pierscienie panewki. Oczywicie prócz różnic do ogarnięcia czyli : adr nie ma wyjścia na odpływ płynu chłodniczego do bloku silnika i podstawa filtra oleju nie ma wyjscia na przewod dopowadzajacy cisnienie oleju do sprezarki nie ma tez dziury w misce olejowej na powrót oleju z turbo moge się spodziewać jakis róznic w denku tłoka np? czy tóżnicy w korbie ? Podobno a AEB w pierwszych modelach były kute tłoki ? prawda to ?
-
Posiada ktoś taka lotke?
mam jak chcesz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dodge :) jestem zainteresowany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakieś auto do ślubu ? ktos coś wie ? Jakiś RS, Cayenne, X6, Mercedes jakiś
-
Spotkania na drodze
Tak moja wożę się po koło domu
-
Spotkania na drodze
Moje i ten zderzak
-
Problem z dźwiękiem 2.8 AAH - próby ogarnięcia przelotu
Panowie może nie bardzo na temat moje pytanie ale czy uklad wydechowy z a4 b5 98r 2.8Q pasował by do a6 c5 ? takze w V-łce i Q?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wg katalogu uszczelnienie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zamówiłem juz w serwisie SKODY takie uszczelnienie wtryskiwacza 15zł sztuka z dnia na dzien.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam czy ktos kiedys wymieniał u siebie takie cuda ?gdzie to mozna dostac ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktos cos w lubelskim na temat regeneracji odbłysnikow ?