Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jako ze chwile mam już fure to i trzeba się pochwalić.

Z braku czasu i fajnej pogody zdjęcia takie sobie .

S4 B5 1998 Vulcan Schwarz podobno 200kkm:decayed:

Silnik seria, program na 1.1bar ~310KM i ~500Nm, plus wkład K&N, wyprute katy i jakaś rynna na końcu :naughty:,

Wyposażenie;

Kubłu skóra/alkantara podgrzewane, ele. sterowanie ale tylko kierowca :thumbdown:

Podgrzewane lustra, spryski

Xenon

Gwint H&R

Bose

Cztery poduchy

4x elek. szyby

Fabryczny alarm

Elek lusterka

Ogółnie szału nie ma.

O środek ktoś nie dbał i wygląda jak wygląda (prace trwają, ale wolno:whistling:)

Narazie porobione pod maską, filtry, uszczelki, odma, olej, rozrząd i ogólny przegląd bebechów.

W planach:

Rns-e + konsola polift Zrobione

Naprawa fis-->Licznik poliftZrobione

Kółka letnie S-line 18 Zrobione

Lampy przód polift Zrobione+ Bixenon+DRL

Tempomat Zrobione

Oświetlenie LED Zrobione

Odnowienie tapicerki foteli albo Recaro jak kasa dopszeRecaro wpadło:naughty:

Poprawki lakiernicze

dscn1507s.jpgdscn1505ww.jpgdscn1503u.jpgdscn1498a.jpgdscn1470c.jpgdscn1466x.jpg

A tak to gra:

Opublikowano

Kolejne S4 na śląsku :wink:

Powodzenia i niech dobrze służy :hi:

Opublikowano

fajna czarna bestyjka :decayed:

Opublikowano

fajnie sie prezentuje :wink: zmienilbym jeszcze ten koniec wydechu i grill eSowy dal ;p

Opublikowano

Mialem kiedys takie dwie koncowki w dieslu - strasznie szybko je rdzewka zaczela brac, wiec jak cokolwiek zobaczysz to zabezpieczaj je czyms. No chyba ze jakies nowe zrobili z nierdzewki.

a reszta na plus;)

Opublikowano
  • Autor
fajnie sie prezentuje :wink: zmienilbym jeszcze ten koniec wydechu i grill eSowy dal ;p

Teraz dopiero widze że ori grila brak :kox:

A co do wydechu, jeśli wpadnie mi jakaś lewa gotówka to będzie chnilol z kwasówki. Puki co trzyma sie dzielnie.

Opublikowano
fajnie sie prezentuje :wink: zmienilbym jeszcze ten koniec wydechu i grill eSowy dal ;p

Teraz dopiero widze że ori grila brak :kox:

A co do wydechu, jeśli wpadnie mi jakaś lewa gotówka to będzie chnilol z kwasówki. Puki co trzyma sie dzielnie.

to jak Ty kupowałeś to auto jak dopiero zobaczyłeś że to grill nie od esy:shock3:?

Opublikowano

kolego wpadaj tą furką na zloty Gliwickie :wink:

Opublikowano

Grill akurat jest fajniejszy niż eskowy:wink:

Opublikowano
Grill akurat jest fajniejszy niż eskowy:wink:

przecież to chińczyk :whistling:

Opublikowano
Grill akurat jest fajniejszy niż eskowy:wink:

przecież to chińczyk :whistling:

no i? mam taki sam i dużo lepiej wygląda:wink:

Opublikowano

no i nic, moim zdaniem z eski ładniejszy, a jeszcze ładniejszy ori RS :wink:

Opublikowano

każdy lubi "inaczej" :grin:

Opublikowano
  • Autor
to jak Ty kupowałeś to auto jak dopiero zobaczyłeś że to grill nie od esy:shock3:?

Tego to Ja sam już nie wiem:kwasny:

A co do wyglądu, "Jedni lubią marchewki, drudzy jak im skarpetki śmierdzą" :kox:

Brzydki nie jest i jakoś w oczy nie razi więc zostaje.

miron78

Postaram się bywać, zbieracie się w ten piątek bo akurat wolne mam :naughty:

Opublikowano

masz chińską podróbke grilla z RS4

Opublikowano
:friends: Zapraszamy na pt Forum :)
Opublikowano

Ładna bo ze śląska :oczko:

Opublikowano

Prezentuje się zacnie... Powodzenia w modach....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się wykonać najmnej inwazyjnego moda RNS-E:naughty:

Navi z A4, po lekkich modyfikacja pasuje prawie jak ori:

dscn1569y.jpgdscn1566e.jpg

dscn1565b.jpg

Teraz tylko muszę się tej rysy pozbyć...

Panowie potrzebuje pomocy w ogarnięciu przycisków przeciwmgielnych, dwa długie podejścia i poległem, jest ktoś z okolic w stanie poratować?

Opublikowano

chyba masz sony ericssona, co? :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.