Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie Panie, fajny furacz, a i zegar fajnie wyszedł :kox:

Opublikowano

Elegancki zegar ;D Jak go zrobiłeś ? :naughty:

Opublikowano

Konsola sztos :kox: Wskaźnik mi się nie podoba, trochę za mocno tuningowy dla mnie ale to właścicielowi ma się podobać :wink:

Opublikowano

Ori były czarne ale ktoś pewnie pomalował.

Buba co z tobą? mała wtopa z rączkami i do tego chiński grill lepszy od ori eSowego:facepalm:

co do auta, gratulacje zakupu!

Opublikowano

Ori były czarne ale ktoś pewnie pomalował.

chiński grill lepszy od ori eSowego:facepalm:

oczywiście:wink:

Opublikowano
  • Autor

Marudzicie panowie :grin:

Rączki były ori niebieskie i basta.

Opublikowano

hej ładnie ci wyszło te rns-e :) czym malowałes bo bede musił u siebie na wiosne poprawic front :)

Opublikowano
  • Autor

Lakier w spray'u nabijany w puszke, kolor dobierany u lakiernka pod kolor przycisków, i oczywiście podkład do plasików obowiązkowo.

Opublikowano

masz jakis numer tej farby lub kod

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Trochę gratów na weekend:

DSCN2952.jpg

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 08:57 ----------

Coś porobione:

345mm przód, 269mm tył

DSCN2956.jpg

DSCN2954.jpg

17" nie wlazy więc trzeba było wykopać 18":naughty:

DSCN2960.jpg

Podziękowania dla Devastation za części i pomoc merytoryczną :hi:

Doszło pare pierdół:

Duże prawe lustro, i nowe grzane wkłady, czarne bixy na soczewce z Q7 z dziennymi:

DSCN2963.jpg

DSCN2964.jpg

DSCN2959.jpg

Ori dwururka z es zamiast rynny:

DSCN2961.jpg

Ori BT do RNS-E :kox:

DSCN2966.jpg

Żarówki out, wszędzie ledy (schowek, bagażnik, słoneczka i reszta ze środka ) i rejestratorek czeka na montaż:

DSCN2976.jpg

DSCN2971.jpg

Opublikowano

ja mam taki sam rejestrator fajna zecz :naughty:

Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano

Dzienne dobra sprawa, zapomnisz co to zarnik xenonowy hehe

Opublikowano

zapodaj fotkę jak wyszły te rączki niebieski :wink:

Opublikowano

Ładnie się dzieje :kox: a kolega to kiedy na spota do Gliwic podjedzie? :whistling:

Opublikowano

chyba też czas na dzienne u mnie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Foto rączek będzie jak tapicerkę wypiorę, bo wstyd pokazywać :whistling:

Dzienne i bix mega sprawa polecam.

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 16:16 ----------

Coś się tam dłubie :decayed:

Wleciały nowe stołki ze światełkami :naughty:

Skóra do odświeżenia, i naprawy ale i tak jestem mega zadowolony :

DSCN3018.jpg

DSCN3015.jpg

Kamerka on board, na własnym uchycie:

DSCN3020.jpg

Do tego świecoące kratki z lifta:

DSCN3021.jpg

Była wymian oleju to i w końcu wydłubałem dziure na czunik oleju, Fis się już nie drze:

misa.jpg

I plastiki silnika odświeżone w czarnym macie, jeszcze napisy machnąć na srebro i będzie git:

DSCN2998.jpg

Opublikowano

Recaro :thumbup1: Ogólnie bardzo ładna Esa, powodzonka w dalszych modach :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło podszybie poliftowe, nowy zbiornik G12, i osłona zbiornika wspomagania.

Pod maską wizualnie się już się nie zmieni, jest tak jak chciałem.

6vqrxvvb.jpg

Zdrzerzak tył w niebieski:

dj7h8re5.jpg

Wczoraj był kontakt z dziczyzną, dobrze że w miare grzecznie jechałem...

Przerysowany cały bok, plus wgniecione drzwi pasarzera.

8jj7fnd8.jpg

gf2oymae.jpg

b5amkaxo.jpg

Wkońcu wydłubane precaty, katalizatorów już dawno brak:

Edytowane przez cys

Opublikowano

lepszy ten dzwiek na dwururce:) PIekny sedan. Mogę Ci go umyć?^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.