Treść opublikowana przez lukasso15
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Wszystkie dokładki są wykonane z arkusza plastiku pp 2x1m. A progi są z omegi b fl zdjęcie gdzieś są napewno.. Ale gdzie? ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
- Black b5 by lukass /tdi/quattro
- Black b5 by lukass /tdi/quattro
- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Co Ty masz za kod lakieru? Bo lz9w to chyba nie jest.. ?- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Dokładnie. Stare ucięte a nowe wspawane na proste rury. Tylny dyfuzor to moje hand made zderzak to zwykły polift i trochę mojej weny twórczej ?- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Dzięki, dzięki. Tunel okleiłem carbonem 5d z alledrogo, a ramki w pianoblack. Gril i znaczki są w matowym plastidipie.- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Myślę że opona zmieni się razem z kołem na sezon- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Daawno mnie tu nie było? Koza dalej sie toczy ? W przyszłym sezonie wpadnie gwint i parę nowych pierdół ? jak tylko dotrzyma Planuje jeszcze trochę pomodzic moje dokładki, ale żeby nie przesadzić A na dzień dzisiejszy setup zima 16", hamulce 312 przód, nowa mapa, tempomat i jakieś tam pierdoły. Parę fotek z lata- B6 DIVISION
Robiłem tym sposobem i nadal czujnik pokazuje -2.5..- B6 DIVISION
Panowie mam problem z b6. 2.5 v6 multitronic Padła pompa hamulcowa, wymieniona na drugą ze sterownikiem od ori. Muszę ją zakodować lecz nie moge skalibrować czujnika kąta skrętu. Czujnik pokazuje na parametrach cały czas wartość -2.5 i nie zmienia sie podczas kręcenia kierownicą... Czujnik podmieniany na drugi i nadal to samo. Mam pod ręką vaga i cdif'a i nic nie moge zrobić nimi bo caly czas pokazuje -2.5 . Jak go wypnę i wepnę to pokazuje 0.0 lecz wtedy również pokazuje błąd czujnika że wadliwy. Na fisie świeci sie esp abs i wali na czerwono brake. Wie ktoś coś, co można z tym zrobić? co z tym czujnikiem ? Czy trzeba przed tym jeszcze coś zakodować ? Taśmę czy cos ?- B6 DIVISION
Panowie, kolega ma w b6 audi sound system i nie ori radio. Są jakieś kostki na allegro żeby to wysterować cym radiem ? Żeby te 10 głośników grało ?- B6 DIVISION
Panowie mam pewien problem z b6.. Audi a4 b6 2.5 v6 . Na liczniku nagle zaczęła migać czerwona kontrolka od ciśnienia oleju, ale tylko jak doda sie gazu powyżej 2 tyś, na wolnych wszystko ok. Czujnik podmieniony (z drugiego takiego silnika, sprawnego silnika) i to samo, Ciśnienie mierzone i na jałowym ok 1.5-1,8 przy 2 tyś 3,7-3.9 i trzyma. Mierzone na rozgrzanym motorze. Czujnik do samego kompa ma przejście , a nawet do samego licznika ma przejście. Nawet licznik podmieniony, bo może on walnął, ale nadal nic.. Wie ktoś co to za cholerstwo w tym siedzi ?- Ostrów Wlkp i okolice
Gdzie ?- kierunki ala USA
A powiedz mi, da rade to zrobić na oryginalnym włączniku od halogenów w polifcie ? bo mam jeden luźny i bym go gdzieś wkąponował. A wiadomo ze oryginalny to jakoś by wyglądał...- kierunki ala USA
Tylko jak ta moja wersje podłączyć...- kierunki ala USA
Ja bym chciał zrobić tak zeby jak sie pali obrys to postój sie nie świeci. A jak zgaszę obrys to żeby postój sie zapalał. Bo według mnie postój + obrys to za duzo jak na lapme .- kierunki ala USA
Ok rozumiem A podłączał ktoś tak żeby mieć włącznik w środku auta i gdy włącznik włączony na jedną pozycje to świeci obrys a gdy włącznik jest w drugiej pozycji to żeby obrys gasł a świecił postój ?- kierunki ala USA
Panowie, jest gdzieś wątek jak z podłączeniem tego ? I mam takie pytanie. Jak sie świeci ten obers i jak sie kierunek włączy to on gaśnie czy po prostu dalej świeci ?- Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Ma moze ktoś zdj jak by to wyglądało ? I czy watro w to inwestować ? Bo gwintu nie ma, tylko sprężyny . i co prawda to tylko 10mm Warto ?- Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Pany ! Koło oryginale sline 7,5J ET 43 Opona 225/45-17 Zawieszenie -40% Sedan quattro Jakie dystanse aby koła lekko wypchnąć, tak zeby to wyglądało lepiej a nie ocierało nic ? Jest sens ?- Uciążliwy lakier LZ9Y
A mogliście dla nas napisać co dokładnie kupić na początek, żeby to jakoś wyglądało i nie kosztowało kosmicznych cen Tak na początek dla amatora. Z objaśnieniem co i jak i w jakiej kolejności zaczynając od szamponu Byłbym bardzo wdzięczny- Uciążliwy lakier LZ9Y
+1 tak łopatologicznie- Uciążliwy lakier LZ9Y
Kolego. Mógłbyś mi to napisać krok po kroku jak przygotować auto do takiego zabiegu ? Jak je umyć, wysyczyć, i ogólnie krok po kroku bo ja zielony jestem w tym temacie. A jak będzie wiedział co robić poklei to nauczę sie tego - Black b5 by lukass /tdi/quattro