Treść opublikowana przez lukasso15
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie kogo polecacie z okolic : Wieluń, Sieradz , Łódź ? Najlepiej żeby mieli sprzęt do Quattro
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Wystarczy że rozpruje kata i wypruje go i wspawam z powrotem pustego czy trzeba jakiegoś tipa wstawić ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Mam to wszystko, oprócz dokładki xD Ma ktoś na sell ? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- Parę szybkich shotów ;D chętnie przyjmę dokładkę od Cupry
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Właśnie paluję na taka lotkę Na wiosnę zawita moze ;D Dużo roboty z zamontowaniem tego było ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Jakie polecacie, w rozsądnej cenie akcesoria do pielęgnacji audi ? ;D chodzi mi o szampony,gąbki, ściereczki, woski, coś do środka...
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Elegancka ;D czekamy na nowe koło !
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Nie wiem dlaczego ta antena jest w błotniku... Kto to wymyślił o,O
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Parę zdjęć ;D Trochę brudna no ale "Sorry, taki mamy klimat" ;D i mój prześwit, dla mnie starczy Audi póki co śmiga i ma sie dobrze, czeka ją wymiana jednego wahacza i ustawienie zbieżności ;D Możliwe że niebawem zawitają nowe głośniczki. ---------- Post dopisany 02-03-2014 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 18:37 ---------- Z nowości to nabiłem i odgrzybiłem klime oraz zaozonowałem ją. Oraz wleciał nowy filtr kabinowy z węglem aktywnym ;D W sobotę czeka mnie wymiana oleju i rozrządu oraz jednego z wahaczy, i zbieżność! ORAZ!!! Audi dostała parę nowych ledów <3 Myślę że dobrze to wygląda Teraz myśle nad podświetleniem strefy nóg u pasażerów z tyłu Zobaczymy co to bedzie
-
Spocik w Wieluniu
Jestem jak najbardziej za !! ;D trzeba cos zrobić!
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Ok . dzięki A co do tej anteny to będzie dobra ? ANTENA teleskopowa samochodowa Audi A4 W BŁOTNIK (3945128842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 07-02-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 18:31 ---------- Powiecie mi co to za lustro ? ;D Bo pierwszy raz widze takie . Ten czujnik od czego jest ? A musze wymienić bo wyszły takie jakby pajęczynki i sie ciemne zrobiło xD
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
i + 5KM ;D
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Czyli u mnie by dobrze wyglądała ? ;D A tą nakładkę dopina się do org ? tak ? Wiem ze oczywiscie trzeba coś przerobić ;D Ale stara dokładka zostaje ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
To mówisz że montujesz u siebie taką? ;D
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
A tą dokładkę to sie wpina zamiast org czy to org trzeba ją wmontować ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Z lampami nie będę kombinował ;D zostaje jak jest ;D A gdzie zrobi się dobrze program ? jestem z okolic Wielunia, Sieradza, no i koło Łodzi . Jeszcze sprawa radia ;D co zrobić aby mieś usb lub auxa i chciałbym jakąś dokładkę przedniego zderzaka, polecacie coś ? ---------- Post dopisany 04-02-2014 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 13:57 ---------- Ma ktos jakiś fajny poradnik jak zrobić podświetlenie wewnętrzne klamek ? ;D ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- Złamała mi sie antena... to będzie dobra? ANTENA teleskopowa samochodowa Audi A4 W BŁOTNIK (3945128842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Elegancki zegar ;D Jak go zrobiłeś ?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Śrubki się świecą jak psu jajeczka xD
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Troszkę giną te felgi z tym aucie ale jak dojdą dystansy powinno być lepiej
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Wiem ;D ale tak orientacyjnie ;D Bo nie mogę znaleźć czarnej audi z czarnymi lampami:facepalm:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Felgi wyszły profesjonalnie ;D aż sam chyba swoje pomaluje
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Ale mi chodzi żeby w półkę tylną wsadzić ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 20:11 ---------- A ile kosztuje wgranie programu i o ile wzrasta spalanie gdybym chciał tylko program i wycięcie kata? < z katem sam sobie poradzę> ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Co o tym myślicie ? Pasuje coś ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
a na czarnej będzie to dobrze wyglądało ? ;D Dziś w garażu znalazłem oto takie coś ;D : Nadal nie wiem co z tym radiem.. tak żeby mozna było przerobić na aux lub usb... ---------- Post dopisany 01-02-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:18 ---------- Które pod seryjne radio ? 1. Głośniki HERTZ DCX165 AUDI A3 A4 TT zamiast Bose (3864917416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2. 2 sztuki GŁOSNIKI HERTZ DSK 165.3 zwrotnice tweter (3911842659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Za kolor wielki +
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Ok ok ;D A co z tym radiem ? ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 19:26 ---------- Ma ktoś zdjęcia czarnej audi z czarnym wypełnieniem lamp ? jak to wygląda ? I chciałbym zmienić u siebie dokładkę z przodu. CO polecacie ?
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
I chciałbym sie dowiedzieć gdzie znajduje sie kod silnika bo nie wiem jaki mam a chciałbym wiedzieć... ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- I jeszcze pytanie , co trzeba zrobić aby do mnie wrzucić bixenona ? Dodam ze mam org xenon, samo-poziom i spryski co trzeba zrobić ?