Treść opublikowana przez lukasso15
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Czyli póki co mnie na to nie stać A jak troszkę mniejszym kosztem żeby auto w miarę sie prezentowało na wiosnę ? jakiś wosk który nie ma problemu z kurzem ? bo teraz mam jakieś tanie gówno, niby połysk, jest, rysy zakrywa, no ale magnes dla kurzu i po jednym dniu z kurzem na aucie juz nie idzie doczyścić... ogólnie lipa
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Panowie, a powiecie mi ile kosztuje takie odratowanie czarnego lakieru z b5 ? Ile trzeba by naszykować aby pokryć to dobrą powłoką i przywrócić dawniejszą głębie koloru ?
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
Jako ze w Kaliszu jestem 5 dni w tygodniu to jestem bardzo chętny na jakieś spotkanie A Audi elegancka ! ;D
- Panel środkowy
- Spoty Sieradz
-
Spoty Sieradz
Dobre i to ;D zawsze można gdzieś podjechać i pogadać
-
Spoty Sieradz
A jest ktoś wgl z okolic sieradza ? Ja byłbym chętny na takie cos
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Wszystko jest ok. tak jak by ktoś wypiął to i zabrał.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
No to dorobię tylko potrzebne mi są wymiary... Poda ktoś ? Ktoś coś ?
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
U mnie zawitało : JVC KD-X50 BT Ramkę zrobiłem ze starego radia + carbon . Tak to sie prezentuje :
-
Dobrzy chiptunerzy
do 100 km Ktoś coś? Pilne!!
-
Dobrzy chiptunerzy
Poszukuje dobrego chipera do a4 b5 1.9 tdi quattro. Jestem z okolić Łodzi, Kalisza. Chodzi o nowy program.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Panowie, zgubiłem gdzieś to cięgno co jest z tyłu .. Ma ktoś to na seel ? lub wie jaką to ma długość to bym coś dorobił... Potrzebne na wczoraj. Quattro
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Rozumiem lecz ori radio nie za dobrze współgra z tymi głośnikami. Chce jeszcze delikatna skrzynie w bagażnik wstawić i to wszystko. Dlatego szukam radia które mnie zadowoli.
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Chodzi mi o to ze z przodu mam zamontowane 2x powerbass 16.5cm + syczki tez powerbassa i z tyłu w półce jakieś basowe i ori radio nie wyrabia z tymi głośnikami. Chodzi mi o radio które będzie pasować wyglądem i żeby miało usb/aux/moze sd. Doradzicie ?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Koledzy, które ? Bo nie mogę sie zdecydować... 1. ALPINE CDE-170RR Radio Samochodowe SKLEP W-WA (4364361644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2. JVC KD-X310BT radio z Bluetooth USB MP3 czyta FLAC (4386814011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3. RADIO KENWOOD KDC-161UR RAMKA KLUCZE VW NEW BEETLE (4371648567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A może jeszcze jakieś inne ? z góry dzięki za pomoc
-
Dokładka z Cupry czy malowanie dokładek w kolor?
A co myślicie o tym abym w czarnym sedanie zespawał ori dokładki i pomalował w kolor samochodu, a z przodu dał dokładkę z cupry w jej ori kolorze czyli też czarnym. jak to będzie wyglądało przy lekkiej glebie ?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Ook , nie zauważyłem radio ładne, lecz i cena wysoka ;D ramkę brałeś ze starego radia czy kupowałeś inna ?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
A ile za radio dałeś ? ;D Możesz podesłać zdj radia w nocy ? jak to świeci ?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Koledzy, powiecie mi jakie radio będzie najlepiej pasować do Audi ? Chodzi mi o to że chcę jak kolega zrobić taką ramkę : I chciałbym aby radio było czarne z czerwonym podświetleniem, USB (żeby była możliwość wyjscia USB z tyłu) i nie wystawało za bardzo, tylko było w miarę równo z ramką . Pomożecie ?
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Też patrzę za dokładką z cupry ;D Sam robisz korekte lakieru ? ogarnij PW
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Nie rozumiem... ;D
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Aha. ale za to w mocy będzie różnica? aktualnie mam 6-6.5l w q a po tym zabiegu ?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
ok tylko nie ma tam kwestii spalania... powie mi ktos o ile zmieni sie na: 1.wywalenie kata + soft 2.wywalenie kata + awx + soft
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
A no tak ok... Czyli jak wywalę kata i wgram program to uzyskam ok 135 KM? A gdybym dodał turbo od awx ?