Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokładka z Cupry czy malowanie dokładek w kolor?


Radzioo66

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, potrzebuję opini :wink: Na a4 mam kolorek LZ5K i seryjne zderzaki, co lepiej zrobić, dołożyć tylko dokłądkę przedniego zderzaka z Leona Cupry czy lepiej jej nie dokładać a pomalować w kolor dokłądki zderzaków i może listwy dolne drzwiowe?:wink: Bo nie wiem w co mam iść:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się, bo sam się nad tym zastanawiam i zdecydować nie mogę co będzie "lepszym" rozwiązaniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie dokładkę z cupry to propnonuję pospawać i pomalować dokładki, wtedy bedzie to miało ręce i nogi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te od cupry czy nasze audicowskie ori :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, tylko dokłdką pomalowaną w koor gdzięs dotknę, czegoś i koloru nie będzie:decayed: A jak w praktyce ma sie malowanie w kolor dolnych listew drzwiowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego kto jaka glebe będzie miał, bo załozenie dokładki od cupry pod seryjne auto tylko wizualnie go podniesie(cupra nie leży pod seryjna dokładką tylko na mniej więcej srodku jej wysokosci)

Druga sprawa koszty, dokładka z cupry to koszt 150zł, a malowanie dokładek i progów to koszt z 600zł u lakiernika:whistling: do tego malowanie gumowych listw drzwiowych co roku będzie wymagało poprawki albo zostana takie spękania po rogach od otwierania drzwi.usuniecie tych listw wiaze sie z kolejnymi kosztami malowania drzwi do połowy, dać sie da fabrycznie w 95r nie było tylch listw, ale wymaga spawania błotnika i malowania boku do listwy środkowej.

Spawanie dokładek zderzaka to kolejne koszty lakierowania zderzaków, samo spawanie nie jest jakos wybitnie drogie

A co bedzie lepiej wygladać? kwestia całego auta jak w tym momencie sie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem malować dokłądki zderzaków w kolor ale znów by pasowało te listwy pomalowac zeby to wygladalo, ale tak jak myslalem, że z tymi listwami nie bedzie tak ok, wywalenie listew odpada. Więc prawdopodobnie dokładka z cupry zawita w czerni i tyle:decayed: gleba malutka jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malować i bez dokładek najlepiej wygląda, sam sie z takim zamiarem nosze tylko na te koszty musze sie przygotować pierwszo -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy pomalowanych dokładkach ten spojler cupry nie wyglada dobrze to fakt:wink: jeszcze kwestia koloru nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e malowac dokladki :decayed: ale przedtem najlepiej zaspawac linie laczace bo pozniej bedzie zal :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym abym w czarnym sedanie zespawał ori dokładki i pomalował w kolor samochodu, a z przodu dał dokładkę z cupry w jej ori kolorze czyli też czarnym. jak to będzie wyglądało przy lekkiej glebie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do rozmowy, bo zastanawiam się nad założeniem dokładki, tylko pytanie - co i jak trzeba przerobić, żeby ją zamontować na seryjnym zderzaku w lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do rozmowy, bo zastanawiam się nad założeniem dokładki, tylko pytanie - co i jak trzeba przerobić, żeby ją zamontować na seryjnym zderzaku w lifcie?

na wkrętach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...