Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to nie RNS-E z A6? :whistling:

Opublikowano

auto fajne, zmiana na 2din też super ale zdjęcia za niebieskie

poza tym masz 4 poduszki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Foty poprqawione:decayed:

a to nie RNS-E z A6? :whistling:

Napewno z A4 ale po małych przeróbkach:

dscn1548c.jpgdscn1552e.jpgdscn1553wq.jpg

Zdjeci ciachane canonem, coś musiałem w ustawieniach pomieszać, i wyszły takie niebieskie.

A poduszki tak są 4, zapomniałem o tych w fotelach:wink:

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:34 ----------

Przy demontażu kabla od zmieniarki, wyszło na jaw małe zalewanie auta:kwasny:

Ogólnie w podlodze od strony kierowcy było ~10L wody.

Winna była źle wstawiona przednia szyba, wszystko lało się elegancko po słupku "A" za uszczelkami i ściekało na sam dół, od góry wszystko było idealnie suche.

dscn1632bq.jpg

dscn1633z.jpg

Jako że trzeba będzie kręcić gwint, to i porządne klucze są potrzebne a nie jakieś haczyki :grin:

dscn1636e.jpgdscn1637l.jpgdscn1637l.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

gdzie kupiles te klucze, one sa uniwersalne ?

Opublikowano

No elegancka powodzenia w dalszych modach bede sledzil temacik pozdrawiam.:naughty:

Opublikowano
  • Autor
gdzie kupiles te klucze, one sa uniwersalne ?

Klucze dorabiane, projekt własny:naughty:, robione pod nakrętki z mojego H&R.

Opublikowano

no klucze przehooj:kox:

Opublikowano

Ładne auta macie na Ślasku:gicior: szczegolnie w Gliwicach:naughty:

Esa sedan,vulkanschwarz.

Opublikowano

Kolego możesz podać link do tego wydechu WM sport ??

Opublikowano
  • Autor

Bladego pojęcia nie mam skąd to, takei już było na aucie w chwili zakupu.

Opublikowano

Ok dzieki :)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że się nic nie dzieje...

Było tak(komuś sie niebieskie rączki nie podobały:doh:)

itz9.jpg

A będzie tak:

bwti.jpg

Jak znajde czas żeby to zamontować..

Licznik esowy polift:

h925.jpg

Lampy lift, xenon oczywiście, bix w czerni w ciagu miesiąca będzie...

id25.jpg

I nowy znaczek w kiere, bo tamten brzydki był, teraz już wypełniony na czerwono

feoh.jpg

Opublikowano

z tym niebieskim to troche przegięcie...

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego buba? Ori rączki były pokryte niebieską gumą, ale ktoś to zdrapał i wyglądało conajmniej źle.

A co do Y, to przecież nie pomaluje na zielono :decayed:

Opublikowano

Jak założysz te rączki to się przekonasz dlaczego :wink:

Ori były czarne ale ktoś pewnie pomalował.

Opublikowano
  • Autor

Oj buba buba

Ori niebieskei rączki zdjęcie, z otomoto:

C30601844_6.jpg

Ori były niebieskie, nawet jak zdrapiesz to niebieskie coś to rączki sa z takiego ciemno niebieskiego plastiku, a nie czarne

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 18:27 ----------

Rura Y zamontowana

izqf.jpg

Opublikowano
:slina:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła ori konsola 2Din i moduł Bluetooth do RNS-E :kox:

BT zajebiasza sprawa:thumbup1:

fpjb.jpg

I jeszcze prototyp szkiekła do wskaźnika doładowania, bardzo wczesny prptotyp :grin:

mx79.jpg

Trzeba ogarnąć podświetlenie i czcionke dobrać bardziej pod esowy llicznik i powinno być git.

Opublikowano

dobra rozkmina z wskaźnikiem , czekam na efekt końcowy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wersja finalna :naughty:

oruc.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.