Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Adr Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
W związku z tym ze nie znalazłem starego tematu o swoim ADRze, a przez ten czas sporo sie w nim zmieniło zakaldam go jeszcze raz :)
Ogólnie seryjnie:
Klimatronic
Quattro
podgrzewane spryskiwacze
podgrzewane zamki
elektzcyne lusterka gryane
syzberdach elektrzcynz
centralka
elektrzcyne syzbki 4x

qgz89inv.jpg
unng6h59.jpg
Potem pryzsyz ciemne szyby tylne
i koła na zime
kopjmhhd.jpg
mgjs37yd.jpg
Potem jakiś czas nic się nie działo ale po paru tygodniach auto dostało spręzyny obniżające
ywa68uox.jpg
i nowe koło R17
zderzak ze spryskiwaczami i lampy poliftowe na xenonie
Z klapy znikneły naklejki i dolożone sa ramki

icgw22ke.jpg

2ryll7j5.jpg
3ejeko8n.jpg
l3ecuavl.jpg
potem była zima i zawiesznie znów seryjne
gumghu7k.jpg
Ale Auto dostało czarną skóre czarny i cały czarny środek poliftowy
Potem było zadbanie o zawieszenie, hamulce itp
przednnie seryjne heble 280 wentylowane zostały zamienione na 312 wentylowane przednie zawieszenie zostało zrobione, z tyłu zostały zalożone hamulce od s4 polifta 256 wentylowane.
NIestety w miedzy czasie auto raz dostało w błotnik potem w tył
ale została załozona klapa ze zderzakiem poliftowym i dokładki pomalowane w kolor
Listwy zewnatrz drzwiowe od polifta
gril od eski. Kierownica 3ramienna
I dołozone halogeny

7osecda7.jpg

Lecz długo to nie trwało przyszła wiosna i sie zaczeło
Silnik z kompletnym ukąłdem napędowy, wydechowym został wyrzucony
3unfd5xe.jpg
Auto dostało nowa jednostę 1.8T AJL 180km na szybszych napędach.

abiqdvmn.jpg
ukąłd wydechowy pełny przelot i nowe końcówki

8uo75kzm.jpg

mniej wiecej obecnie auto wyglada tak
załozony jest

TIP

DP

pełny przelot

Cooler centralny na sztywnym dolocie
Filtr stozkowy na seryjnej przepływce.

Zdezak S4

Lampy USA Bixenon
Gwint
R18
fd50068a7f4df9f5.jpg
um566r6u.jpg

xwowzy45.jpg
ougyoilr.jpg

k4hpwvcu.jpg

...................................................

Wiecej zdjec wrzuce jak porobie jak auto wyglada w obecnej chwili :)
Pozdrawaim dziekuje za uwage :):hi:

Edytowane przez JarusKK

Opublikowano

jeszcze jak by byl gril ala rs4 to by bylo git :)

Opublikowano

jeszcze jak by byl gril ala rs4 to by bylo git :)

żaden ala rs oem S4 i jest malyna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale to kratki trzeba by mieniać w zderzaku zeby to jakos sie zgrywałol i wygladało :)

Opublikowano

Ile masz koni teraz na tych modach ?

Opublikowano
  • Autor

seryjnie 180 a teraz nic nie sprawdzałęm nigdzie, turbawka powoli konczy sie i sa plany :)

Opublikowano

Wszystko ok ale zmiana lamp z ori na te to lipa:-/

Opublikowano
  • Autor

zmaina zwykłej żarówki w dzielonej lampie na orginalne Bixy usa to lipa ? to cirkawy jestem co wg, Ciebie nie jest lipą?

Opublikowano

Chodziło mu chyba o tylne lampy, mi tez one nie podchodzą ;)

Edytowane przez pablo15005

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A ymieniac nie mam zamiaru bo mi pasują :) do ciemnego moze nie beda pasowały ale tu wg mnie kompomnuja sie fajnie :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

pierwszy raz widze fajnie auto sie prezentuje

Opublikowano

zmaina zwykłej żarówki w dzielonej lampie na orginalne Bixy usa to lipa ? to cirkawy jestem co wg, Ciebie nie jest lipą?

lampy sa z tylu a reflektory z przodu :hi:

Opublikowano

fajny, dobra jenostka, szoda że tip, sam go mam i osobiście wolałbym do mojego Q manuala najlepiej 6

ale samochód porównując to co było na początku dużo lepiej się prezentuje

Opublikowano

pisząc TIP chodzi raczej o sztywny dolot.. 1.8N/A quattro w automacie to byłby niemal szczyt zamulania :grin: Chyba, że się mylę :decayed:

Fajna baza i niezłe mody, zwłaszcza swap na odpowiedni motor. Nie myślałeś od razu o 2.7TT?

Mi też tylne lampiony nie pasują ale to Tobie ma się podobać.

Jakie plany jak zajeździsz k03?

Opublikowano

Czarny i biały nie może źle wyglądać. Jakby jeszcze czarny dach wpadł :jerk:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mógłbyś napisać coś o swapie z ADR na AJL ? Ciężko jest to ogarnąć ? Czy trzeba coś przerabiać itd? Ostatnio chodzi mi taki zabieg po głowie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.