Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, szafa napisał:

Duds, Fafnasty ;) Zamiast bixa może warto pomyśle nad ledem  :kox:

Hmm szczerze to nawet o tym nie pomyślałem. Dużo lepiej daje Led? 

Opublikowano
35 minut temu, xBladex napisał:

Hmm szczerze to nawet o tym nie pomyślałem. Dużo lepiej daje Led? 

Pogadaj z Kowim, ma u siebie :)

Opublikowano

świecą porównywalnie, bix ma przewage ekspluaatacyjną - można wymienić zarnik. LED ma czas reakacji nieporównywalnie szybszy od żarników. Bix jest tańszy. LED za racji cięcia trzeba solidnie pospawać bo lubi parować i do tego nabierać wodę. Ja musiałem lampy po odbiorze reanimować.

Opublikowano

Zrob samemu.

Nie jest dużo roboty.

Chcesz malować środki czy zostawiasz tak jak jest???

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.09.2019 o 09:15, Kowi87 napisał:

świecą porównywalnie, bix ma przewage ekspluaatacyjną - można wymienić zarnik. LED ma czas reakacji nieporównywalnie szybszy od żarników. Bix jest tańszy. LED za racji cięcia trzeba solidnie pospawać bo lubi parować i do tego nabierać wodę. Ja musiałem lampy po odbiorze reanimować.

Właśnie obawiam się parowania lamp najbardziej czy to będzie bixy czy led.. Choć nie powiem led kusi . a Gwerty czy jeszcze przerabia lampy? bo pamiętam czy że był bardzo długi czas oczekiwania.

6 godzin temu, wesz82 napisał:

Zrob samemu.

Nie jest dużo roboty.

Chcesz malować środki czy zostawiasz tak jak jest???

 

Niestety nie jestem aż tak uzdolniony manualnie i brak cierpliwość do takich rzeczy . Środek zostaje taki jaki jest. Jakoś nie podobają mi się czarne lampy 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy niestety poraz kolejny muszę zmienić skrzynie biegów. Zastanawiam się nad swapem na skrzynie 6 biegowa, tylko czy to ma sens przy silniku AHU 90 KM seria i na 99.9 % seria pozostanie. Biorę też pod uwagę skrzynie po regeneracji. 

Opublikowano
13 godzin temu, xBladex napisał:

Koledzy niestety poraz kolejny muszę zmienić skrzynie biegów. Zastanawiam się nad swapem na skrzynie 6 biegowa, tylko czy to ma sens przy silniku AHU 90 KM seria i na 99.9 % seria pozostanie. Biorę też pod uwagę skrzynie po regeneracji. 

Jesli nie zalezy ci na osiągach to jest lepsza zwłaszcza na trase, bardzo fajnie ie jedzie, ale w przypadku osiągów stracisz na 0-100, vmax na korzyść będzie, ale raczej nie sprawdzisz tego.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Kowi87 napisał:

Jesli nie zalezy ci na osiągach to jest lepsza zwłaszcza na trase, bardzo fajnie ie jedzie, ale w przypadku osiągów stracisz na 0-100, vmax na korzyść będzie, ale raczej nie sprawdzisz tego.

Nie zależy mi na tym, bo i tak nie należne do osób które lubią zapierd autem. Raz na jakiś czas wyjazd na wakacje gdzieś w Polsce i nic wiecej

Opublikowano
15 godzin temu, xBladex napisał:

Nie zależy mi na tym, bo i tak nie należne do osób które lubią zapierd autem. Raz na jakiś czas wyjazd na wakacje gdzieś w Polsce i nic wiecej

No wiec jak masz skąd kupić zestaw do przekładki to przerzucaj, na trasie bardzo fajnie sie leci. Jesli zostaniesz ze swoim sprzęgłem to mniej wydatków będzie.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.12.2019 o 12:28, Kowi87 napisał:

No wiec jak masz skąd kupić zestaw do przekładki to przerzucaj, na trasie bardzo fajnie sie leci. Jesli zostaniesz ze swoim sprzęgłem to mniej wydatków będzie.

no właśnie mam w niedalekiej okolicy cały komplet i myśle że za bardzo dobra kasę bo 400zł za cały swap

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich po długiej przerwie w temacie. Co tu pisać, szczerze nie mam pojęcia.  W aucie żadnych zmian oprócz tego że dziś pyklo 500.000 tys. km na liczniku. Czy pierwszy czy drugi raz nie wiem  . Żadne mody nie wpadły przez ten czas, a w planach było dużo.  Co będzie dalej nie wiem. Przychodzą myśli coraz częściej żeby kupić coś troszkę młodszego niż B5. Ale co z tego wyjdzie okaże się. Nie nakręcam się na kupono nowszego auta. Po prostu kupię to kupię. Audi wizualnie raczej się już nie zmini, jedynie sprawy mechaniczne typu rozrząd itp. Jeśli coś ciekawego się pojawi to napewno się tym pochwalę w temacie. 

20211104_105210.jpg

20211104_121002.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, długo nic nie dodawałem..dziś tak jakoś mnie coś tchnęlo by wrzucić foto. Jak widać auto się nie zmieniło ani trochę. Jedynie co przybyło to 21.tys km. Szybka fota z wymiany zimy na lato. ??

20240328_174819.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Coś się kończy. Coś zaczyna. 😔😔

 

Przygoda z B5 dobiegła dziś końca. Po byciu w rodzinie 20lat przyszedł czas na emeryturę. Dzielnie avant służył. Kilka razy dojeżdżała ranna do domu,ale nigdy nie zawiodła na trasie. Stan licznika do dnia dzisiejszego 530tys km(+200tys km). Zastępczyni kupiona już w styczniu i myślę że tak samo będzie bardzo dobrze służyć i bezawaryjne jeździć,choć kupiona z padnięta Turbosprężarką i kilkoma drobizgami. 

IMG_20250721_164037.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.