Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko będę w okolicy to na pewno dam znać [emoji6]

Opublikowano
9 godzin temu, krystian3769 napisał:

3 pokolenie je sprzedaje w Nisku 

Jak będziesz wyjeżdżał daj znać to kolejkę zajmę :grin:

Akurat jak dojedziesz będę 10ty do automatu :decayed:

Co byś nie myślał że przesadzam ...

Niedziela przed lodziarnią :grin:

31693132_576575486031050_629314776445615

Opublikowano
  • Autor
Co byś nie myślał że przesadzam ...
Niedziela przed lodziarnią :grin:
31693132_576575486031050_6293147764456150228_n.jpg
O kur... Bo chyba inaczej się tego nie da opisać.
Opublikowano

pany komuna wraca :decayed:

Opublikowano

za darmo je daja albo bardzo dobre lody tam robia :D

Opublikowano
18 minut temu, Mukade93 napisał:

za darmo je daja albo bardzo dobre lody tam robia :D

Hehe 8 zł duży a przy takiej kolejce to mniejszego się nie opłaca brać :grin:

Mają tylko otwarte w sezonie

Chciałbym dzienny utarg z takiej niedzieli ...:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to wychodzi że bardzo dobre :grin:

Opublikowano

Dokładnie to miałem na myśli także bez napinki [emoji4]

Myślę że chodziło Amator = Chętny w tym przypadku [emoji6] też nad nimi myślałem [emoji4]


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Zbychuwow napisał:

Dokładnie to miałem na myśli także bez napinki emoji4.png

 


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

spoko... :wink: . 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja ?

IMG_20180518_174018.jpg

IMG_20180518_174055.jpg

Opublikowano

Nice.

A jak jest z elektryka tzn wsio dziala i czy ori kostki stykna????

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.05.2018 o 22:27, wesz82 napisał:

Nice.

A jak jest z elektryka tzn wsio dziala i czy ori kostki stykna????

Wszystko hula na ori kostach.. przy okazji jak zakładałem bose to wiązkę położyłem. 

Opublikowano

No i pięknie ?

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, krystian3769 napisał:

No i pięknie ?

 

 

 

Piękne to mam że będzie lub przynajmniej bardzo ładnie,bo mam jeszcze gratów trochę do założenia.. a jak zawsze brak czasu.

Opublikowano
W dniu 18.05.2018 o 22:32, xBladex napisał:

Wszystko hula na ori kostach.. przy okazji jak zakładałem bose to wiązkę położyłem. 

Czyli nie jest tak ze mam juz pocignieta instalacje do elektro jak mam np sama regulacje elekt ledzwia???

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, wesz82 napisał:

Czyli nie jest tak ze mam juz pocignieta instalacje do elektro jak mam np sama regulacje elekt ledzwia???

Ja tak miałem i Recarosy działają ładnie.. wczoraj zrobiłem w nich 450Km i jestem mega mega zadowolony i co najważniejsze zakupu nie żałuję.

Opublikowano

?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pany co potrzebuje na SWAP hamulców 312mm? Wiem że tarcze itp,ale zwrotnice z C5 przedlift czy polifta?

 

Opublikowano
5 minut temu, xBladex napisał:

Pany co potrzebuje na SWAP hamulców 312mm? Wiem że tarcze itp,ale zwrotnice z C5 przedlift czy polifta?

 

A jaki masz teraz hebel tzn serie???

312 to średnio słaby hebel.

Idz w wieksze cudo np 320 ale wtedy zwroty z esy i poloski do zmiany.. 

Opublikowano
  • Autor

I koszta większe. 312mm do 90km wystarczy. Teraz mam 288

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.