Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wesz82 napisał:

Kup ori tak będzie najlepiej bez stresu.

Co do be to niby nic ale już widać te 2 cm mniej co jest dużym plusem.

Listwa na klapie jest ori czy sam robiłeś???

Daszek super wyszedł..  

Na początke te 2cm będzie w sam raz, tu nigdy nie miało być gwintu i przy tym zostanę, pojedże trochę i z czasem wloze eibach pro kit - 30mm, no chyba że zmianie auto i Audi zostanie już całkiem samochodem na weekend to może i gwint, kto to wie. 

Daszek niestety zamiennik, ori mało co osiągalny. 

Panowie może ktoś tak samo miał. 

Czujnik temperatury cieczy i termostat wymienieniony na nowe, a temperatura na liczniku lekko powyżej 90 stopni. Licznik vdo. 

IMG_20190404_224045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko wystaje tak lekko poza.

Dużo mniej niż tu.

Słuchaj mi chodziło o tą srebrną na dole klapy.ona ori jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wesz82 napisał:

 

 

1 godzinę temu, wesz82 napisał:

klapy.ona ori jest???

Nie jest ori, to był mój wymysł, którego żałuję i przy najbliższej okazji gdy klapa pójdzie to lakierowania ta lista wylatuje i więcej w to miejsce nic nie zawita 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak termin z założeniem 1be się oczywiście zmienił jak to zawsze u mnie.. Ale przy okazji padło łożysko przednie więc szybka decyzja i lecimy też z wymianą amorów 1ba na 1be.??

Auto jeszcze nie gotowe i tylko jedna fota dziś. 

IMG-20190520-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i 1be w końcu założone, ale oczywiście bez problemu i niespodzianek się nie obyło. 

 

Dziś jeszcze wymieniony został olej w skrzyni biegów na Ravenol. Olej polecany przed Dzika i naszego formułowego magika Dev-a. 

Ogólnie w aucie jeszcze dużo do zrobiła, wymiana zderzaków, boczki Bose, lustra elektryczne składane i grzane i dużo dużo innych rzeczy o których nie pamiętam. 

Po założeniu od ziemi do rana błotnika mam 68cm. Ile ma 1ba?bo ja zapomniałem zmierzyć niestety. 

Kilka szybkich fotek jak na dzień dzisiejszy auto wygląda. Niestety ze mnie fotograf bardzo kiepski. 

IMG_20190525_203341.jpg

IMG_20190525_203413.jpg

IMG_20190525_203430.jpg

IMG_20190525_203459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba siedzi wyżej o 2 cm.

Sam mialem swoja na be i wygląda lepiej niż seria ale w dalszym ciągu to koza jest.

Z czym miales problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wesz82 napisał:

Z czym miales problem??

Może źle to napisałem.. bez niespodzianek sie nie obyło. wahacz przedni dolny RTS-a który wymieniony był w listopadzie razem z całym kompletem . Po prostu pękła guma wokół trzpienia. przejechane na nim max 6000-7000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś  trafne się trafiło.

Nie możesz dac na reklamację???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bardzo mogę, bo robil mi to kumpel, także papieru na wymianę nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne części układanki. W końcu wpadły zderzaki poliftowe. Foty robione na szybko. 

IMG_20190718_211708.jpg

IMG_20190718_211752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek Audi zaprowadziłem na dokładne mycie, glinkownie i nałożenie wosku Zymol Carbon  i polerowanie przedniej szyby + niewidzialna wycieczka .Wszystko wykonane w  Danon Car Detailing Tarnobrzeg Niestety na profi foty brakło czasu, jedynie dwie foty zrobiłem po odebraniu. Lecz być może uda się zrobić foty które będą miały ręce i nogi. 

Plany najbliższe, które chcę jeszcze w tym roku zrealizować to :

Bixy, ponowne lakierowanie klapy tylnej i maski i drzwi tylnych i jeszcze kilka rzeczy jak mi czasu styknie. 

 

IMG_20190721_122134.jpg

IMG_20190721_122116.jpg

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie utrzymana B5ka, coraz mniej takich aut. Przy okazji ruszenia klapy ta listewke chromowana  mozna by usunąć będzie ładniej bez :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MaciekPL napisał:

Przy okazji ruszenia klapy ta listewke chromowana  można by usunąć będzie ładniej bez

 Dzięki ... :hi:Tak będzie zrobione.. to mój najgłupszy pomysł z tą listewką. 

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xBladex napisał:

 Dzięki ... :hi:Tak będzie zrobione.. to mój najgłupszy pomysł z tą listewką. 

Hehe ? czasem i takie pomysły przychodzą, to tak bardziej na a6ke z tego co kojarzę takie listwy miały. Bez będzie fajnie schludnie ten tyłek wyglądał. Jakieś mody jeszcze planujesz czy zachowanie w takim stanie jakim jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MaciekPL napisał:

Hehe ? czasem i takie pomysły przychodzą, to tak bardziej na a6ke z tego co kojarzę takie listwy miały. Bez będzie fajnie schludnie ten tyłek wyglądał. Jakieś mody jeszcze planujesz czy zachowanie w takim stanie jakim jest? 

no własnie zapatrzyłem sie na A6 i żałuje..  co by tu dużo pisać.. planów jest sporo i listwa długa.  Na pewno musi wpaść dokładka PDC i bixy w tym roku,a już tak na 100% lusterka grzane i elektrycznie składne, bo czekają od zimy na założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, xBladex napisał:

no własnie zapatrzyłem sie na A6 i żałuje..  co by tu dużo pisać.. planów jest sporo i listwa długa.  Na pewno musi wpaść dokładka PDC i bixy w tym roku,a już tak na 100% lusterka grzane i elektrycznie składne, bo czekają od zimy na założenie.

Haha to widzę że z lusterkami tak jak u mnie było, ponad pół roku leżały zanim zamontowałem. Pomału byle do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaciekPL napisał:

Haha to widzę że z lusterkami tak jak u mnie było, ponad pół roku leżały zanim zamontowałem. Pomału byle do przodu :)

Dokładnie tak, powoli a do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, Fafnasty ;) Zamiast bixa może warto pomyśle nad ledem  :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...