Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noo w końcu Kuba ruszyłeś :hi:

Fotele zacne naprawdę a po wizycie u Danona pewnie będą jak nowe :)

Opublikowano
  • Autor
Noo w końcu Kuba ruszyłeś :hi:
Fotele zacne naprawdę a po wizycie u Danona pewnie będą jak nowe [emoji4]
No coś w końcu się dzieje.. muszę w tym roku pozakładać to wszystko co kupiłem,bo już się tego nazbierało..
Opublikowano

Widzę że się grubo dzieje :thumbup1:

Super stołeczki :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Widzę że się grubo dzieje [emoji106]1:
Super stołeczki :naughty:
To tylko zwykle TDI jest.. czy ja wiem że grubo.. na pewno będzie dużo lepiej niż było. Jeszcze bixy i coś niżej by się zdało , i "chyba" będzie finisz.
Opublikowano
2 minuty temu, xBladex napisał:
6 minut temu, krystian3769 napisał:
Widzę że się grubo dzieje emoji106.png1:
Super stołeczki :naughty:

To tylko zwykle TDI jest.. czy ja wiem że grubo.. na pewno będzie dużo lepiej niż było. Jeszcze bixy i coś niżej by się zdało , i "chyba" będzie finisz.

Zwykłe nie zwykłe... Ale modzone z gustem :decayed:

Opublikowano

Kiedy robimy spota ?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Staram się jak tylko mogę.. Jakoś trzeba się wyróżnić na drodze z tych szaraków że tak powiem.

Dzięki Panowie za opinie. Postram się wszystko ogarnąć i oczywiście foty pokazać. TRZEBA W KOŃCU JAKIEGOŚ SPOTA ZORGANIZOWAĆ

Zwykłe nie zwykłe... Ale modzone z gustem :decayed:
Opublikowano
  • Autor
Kiedy robimy spota ?:wink:
Jak wszystko ograne to możemy coś pomyśleć na spotem,a trochę aut już w Naszej okolicy jest.
Opublikowano

Obiecany schemat :)

IMAG0697.jpgIMAG0698.jpgIMAG0699.jpgIMAG0700.jpg

 

IMAG0693.jpgIMAG0696.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wielkie Dzięki Panie za schematy. Widzę że jednak trzeba będzie kupić tą książkę.

Opublikowano
1 minutę temu, xBladex napisał:

Wielkie Dzięki Panie za schematy. Widzę że jednak trzeba będzie kupić tą książkę.

Kupuj panie na pewno nie raz do niej zajrzysz ;)

Opublikowano
14 minut temu, xBladex napisał:
21 minut temu, krystian3769 napisał:
Kiedy robimy spota ?:wink:

Jak wszystko ograne to możemy coś pomyśleć na spotem,a trochę aut już w Naszej okolicy jest.

Skończ maszynę i ruszamy ...

Też widzę coraz więcej aut nawet umnie w mieście. Ale jakoś chłopaki się wstydzą :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tylko że jakoś dziwnym trafem nie możemy się nigdy minąć na trasie hehe..

Opublikowano

Bo ja pracuje na peryferiach RST ...

Żadko bywam na Okulickiego ...

Jak będziesz w Vivo to ja za płotem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja już w Stw nie bywam.. tylko Vivo. Żona pracę zmieniła i tylko TBG teraz.

Opublikowano
2 minuty temu, xBladex napisał:

Ja już w Stw nie bywam.. tylko Vivo. Żona pracę zmieniła i tylko TBG teraz.

O widzisz no to teraz raczej na trasie nie spotkamy się przypadkiem ...

Opublikowano
  • Autor
O widzisz no to teraz raczej na trasie nie spotkamy się przypadkiem ...
Będzie ciężko.. ale spota się zrobi,bo w końcu muszę zobaczyć Twoją czarnule
Opublikowano

Musimy się spyknać...

Zapraszam w którąś niedzielę z rodzinką do mnie na najlepsze lody w Podkarpaciu 

Opublikowano
  • Autor

Oo proszę.. to gdzie takie najlepsze lody są?

Opublikowano

3 pokolenie je sprzedaje w Nisku 

Jak będziesz wyjeżdżał daj znać to kolejkę zajmę :grin:

Akurat jak dojedziesz będę 10ty do automatu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.